Camron Miller İstatistik

Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : USA
Birthplace : Snohomish - USA
Forma Numarası : #12
Yaş (Doğum günü) : 27 (2/07 1999)
Boy : 193cm
Ağırlık : 94kg

2026

2025

2024

2026 & Kariyer İstatistikleri- Camron Miller

6.84
USL 1. Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 35 / 141 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

0

21

5

3

0

1712'

5

1

7

1

0

0

450'

Toplam 2026

27

1

30

6

3
0

2342'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

65

2

62

21

14

2

4999'

9

1

12

1

1

0

810'

Toplam 6075

80

3

78

24

17
2

6349'

Yukarıdaki Camron Miller için kariyer istatistikleri. Camron Miller toplam 80 maçı oynadı, 3 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Camron Miller, ABD'de 80 apperances ile USL 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

USL 1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.10Yenen Gol / 90'
21 Goller 20 Maçlarda
75th Yüzdelik
25%Gol yememeden
5 / 20 Temiz Maçlar
62nd Yüzdelik
0.1690 dk Ort Kart
3 Toplam Kartlar
41st Yüzdelik

Camron Miller İstatistikleri - Detaylı

USL 1. Lig Camron Miller için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar20Yok
74
Dakika1712Maç başına 86 dakika
82
Maçlar Başladı20Yok
90
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol211.1
75
Dakika Başına yenilen Gol82 Dk'Yok
75
Gol yememeden525%
62
Müdahaleler150.79
26
Müdahaleler160.84
69
Düellolar1377.20
31
Düellolar Kazandı904.73
66
Hava Düelloları Kazandı542.84
92
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak1035.41
97
Engellenen şutlar110.58
82
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Camron Miller 21 gollerini yedi ve USL 1. Lig 2026 sezonunda 20 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Camron Miller sahadayken, takımlarının her 82 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.79 tackles ve 0.84 müdahaleler yaptılar. Camron Miller aynı zamanda 5.41 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar3YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar30.16
41
Dakika Başına Kart571 Dk' / KartYok
76
0.5'in Üzerindeki Kartlar315%
57
İşlenen Fauller160.84
26
Karşı Faul201.05
47

Camron Miller şu ana kadar USL 1. Lig 2026 sezonunda 20 maçlarında 3 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.84 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
42
Gol Katkısı10.05
30
Evdeki Goller00
56
Deplasman Golleri00
59
Beklenen Goller (xG)0.530.03
24
Penaltısız xG (npxG)0.530.03
24
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Camron Miller USL 1. Lig 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut80.42
25
Kaleyi bulan şut
1/ 8
0.05
23
Kaleyi bulmayan şut
7/ 8
0.37
30
Direğe takılmak0 kez0.00
72
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
41
Şut Doğruluğu12.50%Yok
25
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Camron Miller, 2026 USL 1. Lig sezonunda 8 şu ana kadar 20 maçlarında 8 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 7 atışları hedef dışıydı. Bu, Camron Miller'in çekim doğruluğunun 12.50% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.42 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.05
54
Beklenen Asistler (xA)2.850.15
62
Toplam pas119662.87
97
Başarılı Paslar
1059/ 1196
55.67
97
Pas Tamamlama Oranı88.55%Yok
91
Tehlikeli Paslar20.11
11
Ortalar00.00
14
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
27
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
27
Dakika Başına Asist1712 Dakika Başına AsistYokYok

Camron Miller şu ana kadar USL 1. Lig 2026 sezonunda 20 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Camron Miller, 88.55 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 62.87 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.11 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Camron Miller'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.15'dir. Bu istatistik, USL 1. Lig'deki oyuncuların 62 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme20.11
14
Başarılı Top Sürme10.05
15
Top Sürme Başarı Oranı50.00%Yok
74
Dağıtılmış20.11
80
Ofsaytlar00.00
49

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Camron Miller henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

USL Cup Camron Miller için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar5Yok
99
Dakika450Maç başına 90 dakika
99
Maçlar Başladı5Yok
99
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol71.4
37
Dakika Başına yenilen Gol64 Dk'Yok
38
Gol yememeden120%
30
Müdahaleler10.19
12
Müdahaleler40.75
55
Düellolar356.56
48
Düellolar Kazandı213.94
64
Hava Düelloları Kazandı142.62
92
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak315.81
98
Engellenen şutlar71.31
99
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Camron Miller 21 gollerini yedi ve USL 1. Lig 2026 sezonunda 5 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Camron Miller sahadayken, takımlarının her 64 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.19 tackles ve 0.75 müdahaleler yaptılar. Camron Miller aynı zamanda 5.81 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
56
Dakika Başına KartKartlar yokYok
56
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
58
İşlenen Fauller71.31
72
Karşı Faul61.12
65

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.2
72
Gol Katkısı10.2
56
Evdeki Goller10.33
80
Deplasman Golleri00
84
Beklenen Goller (xG)0.800.15
71
Penaltısız xG (npxG)0.800.15
71
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol450 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut30.56
44
Kaleyi bulan şut
1/ 3
0.19
53
Kaleyi bulmayan şut
2/ 3
0.38
44
Direğe takılmak0 kez0.00
95
Şut Dönüşüm Oranı33.33%Yok
92
Şut Doğruluğu33.33%Yok
80
Gol Başına Çekilen Şut3.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
75
Beklenen Asistler (xA)0.460.09
52
Toplam pas22542.19
65
Başarılı Paslar
193/ 225
36.19
67
Pas Tamamlama Oranı85.78%Yok
73
Tehlikeli Paslar00.00
30
Ortalar00.00
33
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
51
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
53
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.19
31
Başarılı Top Sürme00.00
47
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
47
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
73

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Amerika Açık Kupası Camron Miller için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar2Yok
4
Dakika180Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı2Yok
49
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol21
48
Dakika Başına yenilen Gol90 Dk'Yok
58
Gol yememeden00%
16
Müdahaleler52.14
83
Müdahaleler20.86
57
Düellolar187.71
54
Düellolar Kazandı135.57
82
Hava Düelloları Kazandı41.71
83
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak239.86
99
Engellenen şutlar31.29
98
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Camron Miller 21 gollerini yedi ve USL 1. Lig 2026 sezonunda 2 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Camron Miller sahadayken, takımlarının her 90 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.14 tackles ve 0.86 müdahaleler yaptılar. Camron Miller aynı zamanda 9.86 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
63
Dakika Başına KartKartlar yokYok
63
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
64
İşlenen Fauller41.71
84
Karşı Faul41.71
74

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
68
Gol Katkısı00
51
Evdeki Goller00
85
Deplasman Golleri00
81
Beklenen Goller (xG)0.000.00
23
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
23
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
23
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
48
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
32
Direğe takılmak0 kez0.00
93
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
71
Şut Doğruluğu0.00%Yok
48
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
74
Beklenen Asistler (xA)0.130.06
25
Toplam pas9842.00
64
Başarılı Paslar
75/ 98
32.14
54
Pas Tamamlama Oranı76.53%Yok
25
Tehlikeli Paslar00.00
27
Ortalar00.00
36
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
59
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
59
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
33
Başarılı Top Sürme00.00
47
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
47
Dağıtılmış10.43
51
Ofsaytlar00.00
76

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Camron Miller'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Camron Miller bu sezon 20 matches USL 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1712 minutes dakika sahada kaldı. Camron Miller sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.1 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 25%. Yani Camron Miller forma giydiği 20 maçının 5 matches tanesinde gol yedi.

Camron Miller bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Spokane Velocity FC kadroda golcüler listesinde 21 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Her 1712 dakikada bir asist

Her 571 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

326 / 332 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

35 / 141 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

27

1

22

9

6

2

2022'

4

0

5

0

1

0

360'

Toplam 2025

32

1

28

9

8
2

2472'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

0.98
 Yenilen Gol

0.31  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

18

1

19

7

5

0

1265'

Toplam 2024

21

1

20

9

6
0

1535'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

1.35
 Yenilen Gol

0.36  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!