Vadim Semchuk İstatistik

Kulüp : FV Engers 07
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sağ Bek
Uyruk : Ukraine
Birthplace : Ukraine - Ukraine
Forma Numarası : #19
Yaş (Doğum günü) : 32 (24/11 1993)
Boy : 184cm
Ağırlık : 71kg

2025/2026

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

Daha Fazla

2015/2016

2025/2026 & Kariyer İstatistikleri- Vadim Semchuk

6.11
Almanya Kupası'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : -1 / 60 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2026

1

0

3

0

1
0

78'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

52

5

30

19

9

0

2813'

16

2

6

8

1

0

1041'

Toplam 2021/2022

73

7

44

27

11
0

4098'

Yukarıdaki Vadim Semchuk için kariyer istatistikleri. Vadim Semchuk toplam 73 maçı oynadı, 7 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Vadim Semchuk, Ukrayna'de 73 apperances ile Persha Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Almanya Kupası'deki 90 dakikalık istatistikler başına

3.46Yenen Gol / 90'
3 Goller 1 Maçlarda
0 Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 1 Temiz Maçlar
14th Yüzdelik
1.1590 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
99th Yüzdelik

Vadim Semchuk İstatistikleri - Detaylı

Almanya Kupası Vadim Semchuk için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
0
Dakika78Maç başına 78 dakika
0
Maçlar Başladı1Yok
1
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol33.46
0
Dakika Başına yenilen Gol26 Dk'Yok
7
Gol yememeden00%
14
Müdahaleler00.00
13
Müdahaleler00.00
29
Düellolar11.15
11
Düellolar Kazandı00.00
6
Hava Düelloları Kazandı00.00
17
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
6
Engellenen şutlar00.00
48
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Vadim Semchuk 3 gollerini yedi ve Almanya Kupası 2025/2026 sezonunda 1 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Vadim Semchuk sahadayken, takımlarının her 26 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Vadim Semchuk aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar11.15
99
Dakika Başına Kart78 Dk' / KartYok
51
0.5'in Üzerindeki Kartlar1100%
99
İşlenen Fauller11.15
68
Karşı Faul00.00
17

Vadim Semchuk şu ana kadar Almanya Kupası 2025/2026 sezonunda 1 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.15 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
70
Gol Katkısı00
48
Evdeki Goller00
86
Deplasman Golleri00
77
Beklenen Goller (xG)0.000.00
22
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
22
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Vadim Semchuk Almanya Kupası 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
22
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
40
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
32
Direğe takılmak0 kez0.00
90
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
74
Şut Doğruluğu0.00%Yok
41
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Vadim Semchuk henüz Almanya Kupası 2025/2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
66
Beklenen Asistler (xA)0.000.00
0
Toplam pas33.46
0
Başarılı Paslar
0/ 3
0.00
0
Pas Tamamlama Oranı0.00%Yok
0
Tehlikeli Paslar00.00
24
Ortalar00.00
30
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
66
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
66
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Vadim Semchuk bu Almanya Kupası sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
24
Başarılı Top Sürme00.00
39
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
39
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
72

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Vadim Semchuk henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Vadim Semchuk'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Vadim Semchuk bu sezon 1 matches Almanya Kupası maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 78 minutes dakika sahada kaldı. Vadim Semchuk sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 3.46 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Vadim Semchuk forma giydiği 1 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Vadim Semchuk bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu FV Engers 07 kadroda golcüler listesinde 3 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 60 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

Yok / 28 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2023

1

0

1

0

0
0

19'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

4.74
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

2

0

0

0

117'

Toplam 2021/2022

3

0

4

0

0
0

207'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.54
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

1

3

3

0

0

479'

1

0

1

0

1

0

23'

Toplam 2020/2021

9

1

4

3

1
0

507'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.19 Goller

0.56
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

0

1

1

0

90'

Toplam 2019/2020

2

0

0

1

1
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

1  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2018/2019

1

0

2

0

0
0

52'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3.46
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

3

8

9

5

0

1250'

Toplam 2017/2018

22

3

8

9

5
0

1250'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.22 Goller

0.58
 Yenilen Gol

0.36  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

27

2

19

10

3

0

1423'

Toplam 2016/2017

27

2

19

10

3
0

1423'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.13 Goller

1.2
 Yenilen Gol

0.19  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

1

3

4

0

0

472'

Toplam 2015/2016

7

1

3

4

0
0

472'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.19 Goller

0.57
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!