Rayyan Baniya Portrait

Rayyan Baniya İstatistik

Kulüp : Konyaspor
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Turkey
Ayak : Sağ ayaklı
Forma Numarası : #22
Yaş (Doğum günü) : 27 (18/02 1999)
Boy : 194cm
Ağırlık : 85kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Rayyan Baniya

6.75
Süper Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 35 / 112 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

7

4

2

0

639'

Toplam 2026/2027

9

0

7

4

2
0

639'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

68

2

75

14

10

0

5127'

30

2

27

9

3

0

2421'

27

1

24

10

5

0

2369'

Toplam 2026/2027

134

5

134

37

20
0

10506'

Yukarıdaki Rayyan Baniya için kariyer istatistikleri. Rayyan Baniya toplam 134 maçı oynadı, 5 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Rayyan Baniya, Türkiye'de 134 apperances ile Süper Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Süper Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.99Yenen Gol / 90'
7 Goller 9 Maçlarda
69th Yüzdelik
44%Gol yememeden
4 / 9 Temiz Maçlar
88th Yüzdelik
0.2890 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
72nd Yüzdelik

Rayyan Baniya İstatistikleri - Detaylı

Süper Lig Rayyan Baniya için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar9Yok
62
Dakika639Maç başına 71 dakika
53
Maçlar Başladı7Yok
52
Maçta oyuncuyu maça sokmak2YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol70.99
69
Dakika Başına yenilen Gol91 Dk'Yok
69
Gol yememeden444%
88
Müdahaleler91.27
52
Müdahaleler152.11
97
Düellolar436.06
19
Düellolar Kazandı283.94
41
Hava Düelloları Kazandı131.83
79
çalım atmak10.14
83
Tehlikeyi uzalaştırmak344.79
90
Engellenen şutlar40.56
80
Verilen Penaltılar10.14
5

Bir savunma oyuncusu olarak, Rayyan Baniya 7 gollerini yedi ve Süper Lig 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 4 kalesini gole kapattı. Bu, Rayyan Baniya sahadayken, takımlarının her 91 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.27 tackles ve 2.11 müdahaleler yaptılar. Rayyan Baniya aynı zamanda 4.79 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.28
72
Dakika Başına Kart320 Dk' / KartYok
60
0.5'in Üzerindeki Kartlar222%
80
İşlenen Fauller81.13
51
Karşı Faul60.85
41

Rayyan Baniya şu ana kadar Süper Lig 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.13 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
56
Gol Katkısı00
41
Evdeki Goller00
69
Deplasman Golleri00
76
Beklenen Goller (xG)0.280.04
29
Penaltısız xG (npxG)0.280.04
30
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Rayyan Baniya Süper Lig 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut50.70
37
Kaleyi bulan şut
1/ 5
0.14
34
Kaleyi bulmayan şut
4/ 5
0.56
42
Direğe takılmak0 kez0.00
80
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
56
Şut Doğruluğu20.00%Yok
40
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Rayyan Baniya, 2026/2027 Süper Lig sezonunda 5 şu ana kadar 9 maçlarında 5 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 4 atışları hedef dışıydı. Bu, Rayyan Baniya'in çekim doğruluğunun 20.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.70 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
59
Beklenen Asistler (xA)0.690.10
35
Toplam pas32345.49
72
Başarılı Paslar
280/ 323
39.44
73
Pas Tamamlama Oranı86.69%Yok
73
Tehlikeli Paslar00.00
9
Ortalar10.14
25
Başarılı Ortalar
0/ 1
0.00
44
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
44
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Rayyan Baniya bu Süper Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
12
Başarılı Top Sürme00.00
17
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
17
Dağıtılmış10.14
79
Ofsaytlar00.00
54

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Rayyan Baniya henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Rayyan Baniya'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Rayyan Baniya bu sezon 9 matches Süper Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 639 minutes dakika sahada kaldı. Rayyan Baniya sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.99 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 44%. Yani Rayyan Baniya forma giydiği 9 maçının 4 matches tanesinde gol yedi.

Rayyan Baniya bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Konyaspor kadroda golcüler listesinde 16 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

144 / 259 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

35 / 112 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

4

1

0

0

341'

Toplam 2025/2026

9

0

4

1

0
0

341'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.06
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

30

2

27

9

3

0

2421'

Toplam 2024/2025

32

2

31

10

3
0

2503'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

1
 Yenilen Gol

0.11  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

0

27

4

4

0

1886'

Toplam 2023/2024

25

0

29

4

4
0

2066'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.29
 Yenilen Gol

0.19  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

2

36

5

4

0

2250'

Toplam 2022/2023

28

2

38

6

6
0

2397'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

1.44
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

1

0

0

0

11'

Toplam 2021/2022

4

0

1

2

0
0

191'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

8.18
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

6

0

8

1

1

0

540'

Toplam 2020/2021

6

0

8

1

1
0

540'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.33
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

1

16

9

4

0

1829'

Toplam 2019/2020

21

1

16

9

4
0

1829'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

0.79
 Yenilen Gol

0.2  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!