
Mert Müldür İstatistik
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
2017/2018
Yukarıdaki Mert Müldür için kariyer istatistikleri. Mert Müldür toplam 309 maçı oynadı, 14 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Mert Müldür, İtalya'de 309 apperances ile Serie A'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Süper Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Süper Lig Mert Müldür için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 24 | Yok | 56 |
| Dakika | 1211 | Maç başına 50 dakika | 43 |
| Yıllık Maaş | €1,730,000 | Yok | 87 |
| Maçlar Başladı | 11 | Yok | 34 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 13 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 5 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 18 | 1.34 | 34 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 67 Dk' | Yok | 34 |
| Gol yememeden | 6 | 25% | 46 |
| Müdahaleler | 41 | 3.04 | 97 |
| Müdahaleler | 20 | 1.49 | 89 |
| Düellolar | 138 | 10.25 | 69 |
| Düellolar Kazandı | 79 | 5.87 | 81 |
| Hava Düelloları Kazandı | 10 | 0.74 | 38 |
| çalım atmak | 12 | 0.89 | 22 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 30 | 2.23 | 66 |
| Engellenen şutlar | 2 | 0.15 | 41 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Mert Müldür 18 gollerini yedi ve Süper Lig 2025/2026 sezonunda 24 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Mert Müldür sahadayken, takımlarının her 67 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 3.04 tackles ve 1.49 müdahaleler yaptılar. Mert Müldür aynı zamanda 2.23 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 4 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 4 | 0.3 | 70 |
| Dakika Başına Kart | 303 Dk' / Kart | Yok | 41 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 4 | 17% | 66 |
| İşlenen Fauller | 6 | 0.45 | 11 |
| Karşı Faul | 20 | 1.49 | 69 |
Mert Müldür şu ana kadar Süper Lig 2025/2026 sezonunda 24 maçlarında 4 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.45 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.07 | 58 |
| Gol Katkısı | 3 | 0.22 | 63 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.16 | 72 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 62 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.40 | 0.10 | 52 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.40 | 0.10 | 52 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 1211 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Mert Müldür has skored 1 gol in 24 maçları şu ana kadar Süper Lig 2025/2026 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Mert Müldür'in 90 dakikada attığı goller 0.07'dır. Dahası, Mert Müldür'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 3. Skor katkıları, 90 dakikada 0.22'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.10'dır. Bu, Mert Müldür'in npxG çıktısını 1.40'a koyar ve bu da onları Süper Lig oyuncularının en üst 52 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 12 | 0.89 | 48 |
| Kaleyi bulan şut | 3/ 12 | 0.22 | 48 |
| Kaleyi bulmayan şut | 9/ 12 | 0.67 | 49 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 66 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 8.33% | Yok | 64 |
| Şut Doğruluğu | 25.00% | Yok | 43 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 12.00 | Yok | Yok |
Mert Müldür, 2025/2026 Süper Lig sezonunda 12 şu ana kadar 24 maçlarında 12 şut çekti. 3 atışları hedefteydi ve diğer 9 atışları hedef dışıydı. Bu, Mert Müldür'in çekim doğruluğunun 25.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 12.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.89 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 2 | 0.15 | 78 |
| Beklenen Asistler (xA) | 2.97 | 0.22 | 84 |
| Toplam pas | 635 | 47.15 | 83 |
| Başarılı Paslar | 526/ 635 | 39.06 | 80 |
| Pas Tamamlama Oranı | 82.83% | Yok | 58 |
| Tehlikeli Paslar | 15 | 1.11 | 68 |
| Ortalar | 35 | 2.60 | 75 |
| Başarılı Ortalar | 4/ 35 | 0.30 | 60 |
| Orta Tamamlama Oranı | 11.43% | Yok | 28 |
| Dakika Başına Asist | 606 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Mert Müldür şu ana kadar Süper Lig 2025/2026 sezonunda 24 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Mert Müldür, 82.83 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 47.15 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.11 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Mert Müldür'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.22'dir. Bu istatistik, Süper Lig'deki oyuncuların 84 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 23 | 1.71 | 70 |
| Başarılı Top Sürme | 10 | 0.74 | 68 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 43.48% | Yok | 38 |
| Dağıtılmış | 9 | 0.67 | 49 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 34 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Mert Müldür henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Türkiye Kupası Mert Müldür için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok | 51 |
| Dakika | 272 | Maç başına 54 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €1,730,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 3 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 0.33 | 97 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 272 Dk' | Yok | 97 |
| Gol yememeden | 2 | 40% | 67 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 65 |
| Müdahaleler | 1 | 0.30 | 79 |
| Düellolar | 2 | 0.60 | 59 |
| Düellolar Kazandı | 1 | 0.30 | 59 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 70 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 68 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 86 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Mert Müldür 18 gollerini yedi ve Süper Lig 2025/2026 sezonunda 5 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Mert Müldür sahadayken, takımlarının her 272 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.30 müdahaleler yaptılar. Mert Müldür aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.33 | 88 |
| Dakika Başına Kart | 272 Dk' / Kart | Yok | 56 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 20% | 86 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 62 |
| Karşı Faul | 1 | 0.30 | 69 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 60 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 47 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 75 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 73 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 46 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 48 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 68 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 80 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 72 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 92 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 80 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 80 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 65 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.02 | 0.01 | 48 |
| Toplam pas | 11 | 3.28 | 59 |
| Başarılı Paslar | 9/ 11 | 2.68 | 61 |
| Pas Tamamlama Oranı | 81.82% | Yok | 79 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 73 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 73 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 79 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 79 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 70 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 75 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 75 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 94 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
UEFA Şampiyonlar Ligi Mert Müldür için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 0 |
| Dakika | 322 | Maç başına 81 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €1,730,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 4 | Yok | 12 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 0.84 | 89 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 107 Dk' | Yok | 89 |
| Gol yememeden | 1 | 25% | 41 |
| Müdahaleler | 13 | 3.63 | 97 |
| Müdahaleler | 7 | 1.96 | 97 |
| Düellolar | 32 | 8.94 | 62 |
| Düellolar Kazandı | 21 | 5.87 | 86 |
| Hava Düelloları Kazandı | 6 | 1.68 | 82 |
| çalım atmak | 2 | 0.56 | 50 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 17 | 4.75 | 92 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.28 | 61 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Mert Müldür 18 gollerini yedi ve Süper Lig 2025/2026 sezonunda 4 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Mert Müldür sahadayken, takımlarının her 107 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 3.63 tackles ve 1.96 müdahaleler yaptılar. Mert Müldür aynı zamanda 4.75 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 35 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 35 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 36 |
| İşlenen Fauller | 3 | 0.84 | 46 |
| Karşı Faul | 3 | 0.84 | 57 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 51 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 34 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 64 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 70 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.04 | 0.01 | 20 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.04 | 0.01 | 21 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.28 | 24 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 30 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 0.28 | 34 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 82 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 52 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 30 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 50 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.32 | 0.09 | 32 |
| Toplam pas | 160 | 44.72 | 66 |
| Başarılı Paslar | 124/ 160 | 34.66 | 58 |
| Pas Tamamlama Oranı | 77.50% | Yok | 26 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.28 | 30 |
| Ortalar | 2 | 0.56 | 51 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 2 | 0.00 | 43 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 43 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.28 | 27 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 20 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 20 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 60 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
UEFA Avrupa Ligi Mert Müldür için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 6 | Yok | 17 |
| Dakika | 420 | Maç başına 70 dakika | 12 |
| Yıllık Maaş | €1,730,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 5 | Yok | 29 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 1.07 | 54 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 84 Dk' | Yok | 55 |
| Gol yememeden | 1 | 17% | 30 |
| Müdahaleler | 17 | 3.64 | 99 |
| Müdahaleler | 5 | 1.07 | 70 |
| Düellolar | 49 | 10.50 | 76 |
| Düellolar Kazandı | 25 | 5.36 | 79 |
| Hava Düelloları Kazandı | 4 | 0.86 | 50 |
| çalım atmak | 10 | 2.14 | 1 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 11 | 2.36 | 72 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.21 | 59 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Mert Müldür 18 gollerini yedi ve Süper Lig 2025/2026 sezonunda 6 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Mert Müldür sahadayken, takımlarının her 84 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 3.64 tackles ve 1.07 müdahaleler yaptılar. Mert Müldür aynı zamanda 2.36 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.21 | 61 |
| Dakika Başına Kart | 420 Dk' / Kart | Yok | 66 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 17% | 66 |
| İşlenen Fauller | 3 | 0.64 | 30 |
| Karşı Faul | 1 | 0.21 | 15 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 54 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 34 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 66 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 72 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.25 | 0.05 | 39 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.25 | 0.05 | 40 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 0.64 | 43 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 3 | 0.21 | 46 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 3 | 0.43 | 45 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 86 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 55 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 58 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 54 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.58 | 0.12 | 50 |
| Toplam pas | 219 | 46.93 | 76 |
| Başarılı Paslar | 191/ 219 | 40.93 | 77 |
| Pas Tamamlama Oranı | 87.21% | Yok | 78 |
| Tehlikeli Paslar | 5 | 1.07 | 70 |
| Ortalar | 9 | 1.93 | 73 |
| Başarılı Ortalar | 3/ 9 | 0.64 | 80 |
| Orta Tamamlama Oranı | 33.33% | Yok | 86 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 11 | 2.36 | 86 |
| Başarılı Top Sürme | 4 | 0.86 | 80 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 36.36% | Yok | 48 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.21 | 71 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.21 | 74 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Süper Kupa Mert Müldür için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 99 |
| Dakika | 159 | Maç başına 80 dakika | 71 |
| Yıllık Maaş | €1,730,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 99 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 27 |
| Gol yememeden | 2 | 100% | 99 |
| Müdahaleler | 3 | 1.70 | 67 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 53 |
| Düellolar | 20 | 11.32 | 87 |
| Düellolar Kazandı | 9 | 5.09 | 78 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.57 | 56 |
| çalım atmak | 3 | 1.70 | 16 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 5 | 2.83 | 73 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.57 | 87 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Mert Müldür 18 gollerini yedi ve Süper Lig 2025/2026 sezonunda 2 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Mert Müldür sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.70 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Mert Müldür aynı zamanda 2.83 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.57 | 87 |
| Dakika Başına Kart | 159 Dk' / Kart | Yok | 91 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 50% | 93 |
| İşlenen Fauller | 3 | 1.70 | 89 |
| Karşı Faul | 2 | 1.13 | 69 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 80 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 67 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 87 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 93 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 38 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 38 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 38 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 58 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 58 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 91 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 80 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 58 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 84 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.21 | 0.12 | 60 |
| Toplam pas | 65 | 36.79 | 58 |
| Başarılı Paslar | 58/ 65 | 32.83 | 60 |
| Pas Tamamlama Oranı | 89.23% | Yok | 60 |
| Tehlikeli Paslar | 2 | 1.13 | 78 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 51 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 73 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 4 | 2.26 | 76 |
| Başarılı Top Sürme | 3 | 1.70 | 87 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 75.00% | Yok | 78 |
| Dağıtılmış | 3 | 1.70 | 13 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 91 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Uluslararası Hazırlık Maçları Mert Müldür için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 116 | Maç başına 58 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €1,730,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 1 | 50% | 56 |
| Müdahaleler | 3 | 2.33 | 99 |
| Müdahaleler | 1 | 0.78 | 50 |
| Düellolar | 13 | 10.09 | 99 |
| Düellolar Kazandı | 8 | 6.21 | 99 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 2.33 | 99 |
| çalım atmak | 1 | 0.78 | 0 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 0 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 75 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Mert Müldür 18 gollerini yedi ve Süper Lig 2025/2026 sezonunda 2 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Mert Müldür sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.33 tackles ve 0.78 müdahaleler yaptılar. Mert Müldür aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 44 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 44 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 50 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.78 | 25 |
| Karşı Faul | 2 | 1.55 | 99 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 67 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 67 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 78 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 89 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.08 | 0.06 | 50 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.08 | 0.06 | 50 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 1.55 | 75 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 2 | 0.00 | 25 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 2 | 1.55 | 75 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 50 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 25 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 78 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.11 | 0.09 | 25 |
| Toplam pas | 44 | 34.14 | 25 |
| Başarılı Paslar | 39/ 44 | 30.26 | 25 |
| Pas Tamamlama Oranı | 88.64% | Yok | 75 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.78 | 50 |
| Ortalar | 4 | 3.10 | 75 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 4 | 0.00 | 50 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 50 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.78 | 75 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 25 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 25 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 50 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Dünya Kupası Mert Müldür için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 0 |
| Dakika | 99 | Maç başına 33 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €1,730,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 0.91 | 51 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 99 Dk' | Yok | 52 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 26 |
| Müdahaleler | 3 | 2.70 | 89 |
| Müdahaleler | 1 | 0.90 | 62 |
| Düellolar | 13 | 11.70 | 84 |
| Düellolar Kazandı | 9 | 8.10 | 96 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 2.70 | 92 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 1.80 | 60 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 49 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Mert Müldür 18 gollerini yedi ve Süper Lig 2025/2026 sezonunda 3 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Mert Müldür sahadayken, takımlarının her 99 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.70 tackles ve 0.90 müdahaleler yaptılar. Mert Müldür aynı zamanda 1.80 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 62 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 62 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 62 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.90 | 51 |
| Karşı Faul | 2 | 1.80 | 84 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 70 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 52 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 81 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 82 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.13 | 0.12 | 62 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.13 | 0.12 | 63 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 2.70 | 89 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 3 | 0.00 | 41 |
| Kaleyi bulmayan şut | 3/ 3 | 2.70 | 99 |
| Direğe takılmak | 1 kez | 0.90 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 69 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 41 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 67 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.26 | 0.23 | 72 |
| Toplam pas | 67 | 60.30 | 76 |
| Başarılı Paslar | 56/ 67 | 50.40 | 73 |
| Pas Tamamlama Oranı | 83.58% | Yok | 41 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 2.70 | 94 |
| Ortalar | 6 | 5.40 | 96 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 6 | 0.90 | 88 |
| Orta Tamamlama Oranı | 16.67% | Yok | 59 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.90 | 52 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.90 | 74 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 67 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
WC Qualification Europe Mert Müldür için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 7 | Yok | 71 |
| Dakika | 384 | Maç başına 55 dakika | 5 |
| Yıllık Maaş | €1,730,000 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 4 | Yok | 8 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 3 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 8 | 1.88 | 27 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 48 Dk' | Yok | 30 |
| Gol yememeden | 3 | 43% | 68 |
| Müdahaleler | 16 | 3.75 | 99 |
| Müdahaleler | 6 | 1.41 | 89 |
| Düellolar | 47 | 11.02 | 84 |
| Düellolar Kazandı | 31 | 7.27 | 97 |
| Hava Düelloları Kazandı | 4 | 0.94 | 55 |
| çalım atmak | 5 | 1.17 | 11 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 6 | 1.41 | 45 |
| Engellenen şutlar | 2 | 0.47 | 78 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Mert Müldür 18 gollerini yedi ve Süper Lig 2025/2026 sezonunda 7 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Mert Müldür sahadayken, takımlarının her 48 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 3.75 tackles ve 1.41 müdahaleler yaptılar. Mert Müldür aynı zamanda 1.41 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 43 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 43 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 43 |
| İşlenen Fauller | 4 | 0.94 | 54 |
| Karşı Faul | 6 | 1.41 | 75 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.23 | 80 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.23 | 64 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 70 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.8 | 96 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.94 | 0.22 | 73 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.94 | 0.22 | 75 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 384 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 4 | 0.94 | 60 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 4 | 0.47 | 69 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 4 | 0.47 | 53 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 83 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 25.00% | Yok | 86 |
| Şut Doğruluğu | 50.00% | Yok | 81 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 4.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 62 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.30 | 0.07 | 30 |
| Toplam pas | 136 | 31.88 | 40 |
| Başarılı Paslar | 111/ 136 | 26.02 | 43 |
| Pas Tamamlama Oranı | 81.62% | Yok | 46 |
| Tehlikeli Paslar | 2 | 0.47 | 42 |
| Ortalar | 1 | 0.23 | 34 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 1 | 0.00 | 51 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 51 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 7 | 1.64 | 74 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 1.17 | 86 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 71.43% | Yok | 85 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.23 | 61 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 67 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Mert Müldür bu sezon 24 matches Süper Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1211 minutes dakika sahada kaldı. Mert Müldür sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.34 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 25%. Yani Mert Müldür forma giydiği 24 maçının 6 matches tanesinde gol yedi.
Mert Müldür bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Fenerbahçe kadroda golcüler listesinde 15 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 1211 dakikada bir gol
Her 606 dakikada bir asist
Her 303 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2026/2027 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
2.25
Yenilen Gol
0 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.14 Goller
0.86
Yenilen Gol
0.19 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.08 Goller
0.73
Yenilen Gol
0.32 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0
Yenilen Gol
0 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.72
Yenilen Gol
0.22 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.56
Yenilen Gol
0.11 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.25 Goller
1.25
Yenilen Gol
0.25 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.32
Yenilen Gol
0.23 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.67
Yenilen Gol
0.33 Kartlar