
Emin Bayram İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Yukarıdaki Emin Bayram için kariyer istatistikleri. Emin Bayram toplam 178 maçı oynadı, 11 goleri attı ve 4 asistleri biriktirdi. Emin Bayram, Belçika'de 178 apperances ile 1. Lig A'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Süper Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Süper Lig Emin Bayram için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 10 | Yok | 96 |
| Dakika | 866 | Maç başına 87 dakika | 86 |
| Maçlar Başladı | 10 | Yok | 97 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 15 | 1.56 | 32 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 58 Dk' | Yok | 33 |
| Gol yememeden | 3 | 30% | 57 |
| Müdahaleler | 8 | 0.83 | 31 |
| Müdahaleler | 9 | 0.94 | 61 |
| Düellolar | 50 | 5.20 | 12 |
| Düellolar Kazandı | 31 | 3.22 | 25 |
| Hava Düelloları Kazandı | 14 | 1.45 | 71 |
| çalım atmak | 4 | 0.42 | 59 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 48 | 4.99 | 92 |
| Engellenen şutlar | 7 | 0.73 | 87 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Emin Bayram 15 gollerini yedi ve Süper Lig 2026/2027 sezonunda 10 maçlarında 3 kalesini gole kapattı. Bu, Emin Bayram sahadayken, takımlarının her 58 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.83 tackles ve 0.94 müdahaleler yaptılar. Emin Bayram aynı zamanda 4.99 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 31 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 31 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 32 |
| İşlenen Fauller | 4 | 0.42 | 13 |
| Karşı Faul | 4 | 0.42 | 19 |
Emin Bayram bu Süper Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.1 | 60 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.1 | 43 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.17 | 70 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 75 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.88 | 0.09 | 47 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.88 | 0.09 | 47 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 866 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Emin Bayram has skored 1 gol in 10 maçları şu ana kadar Süper Lig 2026/2027 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Emin Bayram'in 90 dakikada attığı goller 0.1'dır. Dahası, Emin Bayram'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.1'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.09'dır. Bu, Emin Bayram'in npxG çıktısını 0.88'a koyar ve bu da onları Süper Lig oyuncularının en üst 47 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 0.31 | 19 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 3 | 0.21 | 44 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 3 | 0.10 | 14 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 79 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 33.33% | Yok | 97 |
| Şut Doğruluğu | 66.67% | Yok | 97 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 3.00 | Yok | Yok |
Emin Bayram, 2026/2027 Süper Lig sezonunda 3 şu ana kadar 10 maçlarında 3 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Emin Bayram'in çekim doğruluğunun 66.67% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 3.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.31 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 58 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.16 | 0.12 | 46 |
| Toplam pas | 584 | 60.69 | 92 |
| Başarılı Paslar | 512/ 584 | 53.21 | 92 |
| Pas Tamamlama Oranı | 87.67% | Yok | 77 |
| Tehlikeli Paslar | 2 | 0.21 | 17 |
| Ortalar | 1 | 0.10 | 22 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 1 | 0.00 | 44 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 44 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Emin Bayram bu Süper Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 5 | 0.52 | 33 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 0.52 | 55 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.10 | 85 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 54 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Emin Bayram henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
UEFA Europa Conference League Emin Bayram için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 180 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 1.5 | 13 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 60 Dk' | Yok | 14 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 15 |
| Müdahaleler | 2 | 1.00 | 73 |
| Müdahaleler | 4 | 2.00 | 99 |
| Düellolar | 14 | 7.00 | 81 |
| Düellolar Kazandı | 10 | 5.00 | 93 |
| Hava Düelloları Kazandı | 5 | 2.50 | 99 |
| çalım atmak | 1 | 0.50 | 21 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 8 | 4.00 | 96 |
| Engellenen şutlar | 3 | 1.50 | 99 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Emin Bayram 15 gollerini yedi ve Süper Lig 2026/2027 sezonunda 2 maçlarında 3 kalesini gole kapattı. Bu, Emin Bayram sahadayken, takımlarının her 60 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.00 tackles ve 2.00 müdahaleler yaptılar. Emin Bayram aynı zamanda 4.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 41 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 41 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 42 |
| İşlenen Fauller | 2 | 1.00 | 82 |
| Karşı Faul | 3 | 1.50 | 92 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.5 | 94 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.5 | 82 |
| Evdeki Goller | 1 | 1 | 97 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 76 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.78 | 0.39 | 93 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.78 | 0.39 | 95 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 180 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 1.00 | 82 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 2 | 0.50 | 88 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 2 | 0.50 | 76 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 95 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 50.00% | Yok | 92 |
| Şut Doğruluğu | 50.00% | Yok | 90 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 2.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 59 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.41 | 0.20 | 79 |
| Toplam pas | 166 | 83.00 | 99 |
| Başarılı Paslar | 146/ 166 | 73.00 | 98 |
| Pas Tamamlama Oranı | 87.95% | Yok | 77 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.50 | 72 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 50 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 65 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 44 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 53 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 53 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 81 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Emin Bayram bu sezon 10 matches Süper Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 866 minutes dakika sahada kaldı. Emin Bayram sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.56 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 30%. Yani Emin Bayram forma giydiği 10 maçının 3 matches tanesinde gol yedi.
Emin Bayram bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu İstanbul Başakşehir FK kadroda golcüler listesinde 5 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 866 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.11 Goller
1.25
Yenilen Gol
0.19 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.04 Goller
1.55
Yenilen Gol
0.41 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.05 Goller
1.59
Yenilen Gol
0.32 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.43
Yenilen Gol
0.21 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.08 Goller
1.26
Yenilen Gol
0.04 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.85
Yenilen Gol
0.28 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.2 Goller
1
Yenilen Gol
0.2 Kartlar