Bartu Kulbilge Portrait

Bartu Kulbilge İstatistik

Kulüp : Boluspor
Pozisyon : Goalkeeper
Uyruk : Türkiye
Ayak : Sağ ayaklı
Forma Numarası : #-1
Yaş (Doğum günü) : 22 (21 June 2003)
Boy : 189cm
Ağırlık : 71kg

2025/2026

2024/2025

2021/2022

2020/2021

2025/2026 & Kariyer İstatistikleri- Bartu Kulbilge

1.50
TFF 1. Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 123 / 198 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

0

8

0

1

0

571'

Toplam 2025/2026

9

0

14

0

1
0

751'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

11

0

10

1

1

0

818'

2

0

2

0

0

0

180'

2

0

1

1

0

0

180'

Toplam 2025/2026

18

0

21

2

1
0

1448'

Yukarıdaki Bartu Kulbilge için kariyer istatistikleri. Bartu Kulbilge toplam 18 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Bartu Kulbilge, Türkiye'de 18 apperances ile TFF 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

TFF 1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

60%Kurtarış Yüzdesi
18 Kurtarışlar / 30 Şutlar
54 Yüzdelik
1.26Yenen Gol / 90'
8 Goller 7 Maçlarda
43rd Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 7 Temiz Maçlar
10th Yüzdelik

Bartu Kulbilge İstatistikleri - Detaylı

TFF 1. Lig Bartu Kulbilge için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar7Yok
3
Dakika571Maç başına 82 dakika
10
Maçlar Başladı6Yok
12
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar304.73
98
Kurtarışlar182.84
79
Kurtarış Yüzdesi18 Kurtarışlar / 30 Şutlar60.00%
54
Yumruklar20.32
39

Bir Kaleci olarak Bartu Kulbilge TFF 1. Lig 2025/2026 sezonunda 8 goller yedi ve 7 maçlarında 0 gol yemedi. Bu, Bartu Kulbilge kalede olduğunda, takımının her 71 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Bartu Kulbilge'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 1.26.

Kalecilik açısından, 30 atışlarının 18'ını kurtardılar - yani Bartu Kulbilge's kurtarış yüzdesi 60.00%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol81.26
43
Dakika Başına yenilen Gol71 Dk'Yok
42
Gol yememeden00%
10
Müdahaleler20.32
10
Müdahaleler00.00
9
Düellolar50.79
7
Düellolar Kazandı40.63
6
Hava Düelloları Kazandı20.32
16
çalım atmak10.16
87
Tehlikeyi uzalaştırmak71.10
47
Engellenen şutlar10.16
50
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.16
42
Dakika Başına Kart571 Dk' / KartYok
68
0.5'in Üzerindeki Kartlar114%
60
İşlenen Fauller00.00
6
Karşı Faul10.16
3

Bartu Kulbilge şu ana kadar TFF 1. Lig 2025/2026 sezonunda 7 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.00 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
36
Gol Katkısı00
23
Evdeki Goller00
48
Deplasman Golleri00
56
Beklenen Goller (xG)0.000.00
9
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
10
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Bartu Kulbilge TFF 1. Lig 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
8
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
18
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
11
Direğe takılmak0 kez0.00
71
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
38
Şut Doğruluğu0.00%Yok
18
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Bartu Kulbilge henüz TFF 1. Lig 2025/2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
38
Beklenen Asistler (xA)0.390.06
17
Toplam pas21634.05
54
Başarılı Paslar
164/ 216
25.85
49
Pas Tamamlama Oranı75.93%Yok
28
Tehlikeli Paslar00.00
7
Ortalar00.00
13
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
27
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
27
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Bartu Kulbilge bu TFF 1. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
7
Başarılı Top Sürme00.00
9
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
9
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
33

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Bartu Kulbilge henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Türkiye Kupası Bartu Kulbilge için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar2Yok
0
Dakika180Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı2Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar63.00
98
Kurtarışlar00.00
0
Kurtarış Yüzdesi0 Kurtarışlar / 6 Şutlar0.00%
0
Yumruklar00.00
0

Bir Kaleci olarak Bartu Kulbilge TFF 1. Lig 2025/2026 sezonunda 8 goller yedi ve 2 maçlarında 0 gol yemedi. Bu, Bartu Kulbilge kalede olduğunda, takımının her 30 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Bartu Kulbilge'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 1.26.

Kalecilik açısından, 6 atışlarının 0'ını kurtardılar - yani Bartu Kulbilge's kurtarış yüzdesi 0.00%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol63
3
Dakika Başına yenilen Gol30 Dk'Yok
4
Gol yememeden00%
7
Müdahaleler00.00
73
Müdahaleler00.00
75
Düellolar00.00
59
Düellolar Kazandı00.00
61
Hava Düelloları Kazandı00.00
80
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
75
Engellenen şutlar00.00
92
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
45
Dakika Başına KartKartlar yokYok
45
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
44
İşlenen Fauller00.00
70
Karşı Faul00.00
72

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
59
Gol Katkısı00
46
Evdeki Goller00
73
Deplasman Golleri00
75
Beklenen Goller (xG)0.000.00
50
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
52
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
73
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
86
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
77
Direğe takılmak0 kez0.00
95
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
83
Şut Doğruluğu0.00%Yok
86
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
65
Beklenen Asistler (xA)0.000.00
47
Toplam pas00.00
58
Başarılı Paslar
0/ 0
0.00
58
Pas Tamamlama Oranı0.00%Yok
58
Tehlikeli Paslar00.00
80
Ortalar00.00
75
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
80
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
80
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
77
Başarılı Top Sürme00.00
81
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
81
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
98

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Bartu Kulbilge'in İstatistiksel Analizi

Kaleci pozisyonunda oynayan Bartu Kulbilge bu sezon 7 matches TFF 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 571 minutes dakika sahada kaldı. Bartu Kulbilge sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.26 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Bartu Kulbilge forma giydiği 7 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Bartu Kulbilge bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Boluspor kadroda golcüler listesinde 27 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

481 / 493 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

123 / 198 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

2

0

0

0

180'

Toplam 2024/2025

3

0

4

0

0
0

270'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

4

0

2

1

0

0

247'

Toplam 2021/2022

4

0

2

1

0
0

247'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.73
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

1

1

0

0

180'

Toplam 2020/2021

2

0

1

1

0
0

180'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.5
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!