Robin Sundgren Portrait

Robin Sundgren İstatistik

Kulüp : Karlbergs BK
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Sweden
Birthplace : Sweden - Sweden
Forma Numarası : #13
Yaş (Doğum günü) : 24 (14/04 2002)

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2026 & Kariyer İstatistikleri- Robin Sundgren

6.07
Ettan North'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 41 / 127 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

1

23

6

3

0

1708'

Toplam 2026

20

1

23

6

3
0

1708'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

49

3

59

11

11

1

4197'

44

1

45

13

11

0

3232'

19

0

17

3

4

0

1228'

4

0

5

0

1

0

271'

Toplam 4043

116

4

126

27

27
1

8928'

Yukarıdaki Robin Sundgren için kariyer istatistikleri. Robin Sundgren toplam 116 maçı oynadı, 4 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Robin Sundgren, İsveç'de 116 apperances ile 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Ettan North'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.21Yenen Gol / 90'
23 Goller 20 Maçlarda
65th Yüzdelik
30%Gol yememeden
6 / 20 Temiz Maçlar
72nd Yüzdelik
0.1690 dk Ort Kart
3 Toplam Kartlar
66th Yüzdelik

Robin Sundgren İstatistikleri - Detaylı

Ettan North Robin Sundgren için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar20Yok
61
Dakika1708Maç başına 85 dakika
71
Maçlar Başladı19Yok
70
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol231.21
65
Dakika Başına yenilen Gol74 Dk'Yok
65
Gol yememeden630%
72
Müdahaleler20.11
58
Müdahaleler181.01
72
Düellolar834.65
20
Düellolar Kazandı422.36
21
Hava Düelloları Kazandı40.22
23
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak251.40
80
Engellenen şutlar70.39
85
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Robin Sundgren 23 gollerini yedi ve Ettan North 2026 sezonunda 20 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Robin Sundgren sahadayken, takımlarının her 74 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.11 tackles ve 1.01 müdahaleler yaptılar. Robin Sundgren aynı zamanda 1.40 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar3YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar30.16
66
Dakika Başına Kart569 Dk' / KartYok
54
0.5'in Üzerindeki Kartlar315%
79
İşlenen Fauller90.50
37
Karşı Faul140.79
68

Robin Sundgren şu ana kadar Ettan North 2026 sezonunda 20 maçlarında 3 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.50 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.05
45
Gol Katkısı10.05
31
Evdeki Goller00
58
Deplasman Golleri10.11
59
Beklenen Goller (xG)0.820.05
39
Penaltısız xG (npxG)0.820.05
39
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol1708 Dakika başına GolYokYok

Robin Sundgren has skored 1 gol in 20 maçları şu ana kadar Ettan North 2026 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Robin Sundgren'in 90 dakikada attığı goller 0.05'dır. Dahası, Robin Sundgren'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.05'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.05'dır. Bu, Robin Sundgren'in npxG çıktısını 0.82'a koyar ve bu da onları Ettan North oyuncularının en üst 39 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut50.28
31
Kaleyi bulan şut
0/ 5
0.00
27
Kaleyi bulmayan şut
5/ 5
0.28
44
Direğe takılmak0 kez0.00
79
Şut Dönüşüm Oranı20.00%Yok
71
Şut Doğruluğu0.00%Yok
27
Gol Başına Çekilen Şut5.00YokYok

Robin Sundgren, 2026 Ettan North sezonunda 5 şu ana kadar 20 maçlarında 5 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 5 atışları hedef dışıydı. Bu, Robin Sundgren'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 5.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.28 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
55
Beklenen Asistler (xA)1.080.06
42
Toplam pas46325.96
63
Başarılı Paslar
415/ 463
23.27
68
Pas Tamamlama Oranı89.63%Yok
90
Tehlikeli Paslar20.11
26
Ortalar30.17
30
Başarılı Ortalar
2/ 3
0.11
42
Orta Tamamlama Oranı66.67%Yok
95
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Robin Sundgren bu Ettan North sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme50.28
30
Başarılı Top Sürme40.22
39
Top Sürme Başarı Oranı80.00%Yok
87
Dağıtılmış10.06
80
Ofsaytlar00.00
60

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Robin Sundgren henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Robin Sundgren'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Robin Sundgren bu sezon 20 matches Ettan North maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1708 minutes dakika sahada kaldı. Robin Sundgren sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.21 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 30%. Yani Robin Sundgren forma giydiği 20 maçının 6 matches tanesinde gol yedi.

Robin Sundgren bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Karlbergs BK kadroda golcüler listesinde 9 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 1708 dakikada bir gol

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

186 / 335 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

41 / 127 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

0

21

6

6

0

1358'

Toplam 2025

23

0

21

6

7
0

1359'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.39
 Yenilen Gol

0.4  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

1

1

2

0

166'

Toplam 2024

3

0

3

1

2
0

256'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.54
 Yenilen Gol

1.08  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

19

0

17

3

4

0

1228'

Toplam 2023

20

0

19

3

4
0

1318'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.25
 Yenilen Gol

0.29  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

3

31

6

5

0

2380'

Toplam 2022

29

3

32

6

5
0

2470'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.11 Goller

1.17
 Yenilen Gol

0.19  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

28

5

6

1

1817'

Toplam 2021

21

0

28

5

6
1

1817'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.39
 Yenilen Gol

0.3  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!