Marcus Degerlund Portrait

Marcus Degerlund İstatistik

Kulüp : Vasalunds IF
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Sweden
Ayak : Sol ayaklı
Forma Numarası : #4
Yaş (Doğum günü) : 28 (16/03 1998)
Boy : 195cm
Ağırlık : 82kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Daha Fazla

2018

2017

2015

2026 & Kariyer İstatistikleri- Marcus Degerlund

4.40
Ettan North'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 111 / 127 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

0

12

0

2

0

513'

Toplam 2026

7

0

12

0

2
0

513'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

88

4

98

18

10

2

6286'

52

1

47

16

6

1

3339'

27

0

30

3

2

0

1849'

8

0

7

4

0

0

496'

2

0

4

0

0

0

101'

Toplam 10100

177

5

186

41

18
3

12071'

Yukarıdaki Marcus Degerlund için kariyer istatistikleri. Marcus Degerlund toplam 177 maçı oynadı, 5 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Marcus Degerlund, İsveç'de 177 apperances ile Superettan'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Ettan North'deki 90 dakikalık istatistikler başına

2.11Yenen Gol / 90'
12 Goller 7 Maçlarda
13th Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 7 Temiz Maçlar
7th Yüzdelik
0.3590 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
92nd Yüzdelik

Marcus Degerlund İstatistikleri - Detaylı

Ettan North Marcus Degerlund için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar7Yok
6
Dakika513Maç başına 73 dakika
10
Maçlar Başladı6Yok
15
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak3YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol122.11
13
Dakika Başına yenilen Gol43 Dk'Yok
13
Gol yememeden00%
7
Müdahaleler40.70
99
Müdahaleler50.88
65
Düellolar335.79
26
Düellolar Kazandı213.68
39
Hava Düelloları Kazandı111.93
93
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak81.40
80
Engellenen şutlar10.18
67
Verilen Penaltılar20.35
0

Bir savunma oyuncusu olarak, Marcus Degerlund 12 gollerini yedi ve Ettan North 2026 sezonunda 7 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Marcus Degerlund sahadayken, takımlarının her 43 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.70 tackles ve 0.88 müdahaleler yaptılar. Marcus Degerlund aynı zamanda 1.40 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.35
92
Dakika Başına Kart257 Dk' / KartYok
27
0.5'in Üzerindeki Kartlar229%
96
İşlenen Fauller71.23
82
Karşı Faul40.70
64

Marcus Degerlund şu ana kadar Ettan North 2026 sezonunda 7 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.23 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
37
Gol Katkısı00
25
Evdeki Goller00
58
Deplasman Golleri00
52
Beklenen Goller (xG)0.370.06
42
Penaltısız xG (npxG)0.370.06
43
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Marcus Degerlund Ettan North 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut50.88
68
Kaleyi bulan şut
1/ 5
0.18
52
Kaleyi bulmayan şut
4/ 5
0.70
74
Direğe takılmak1 kez0.18
99
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
40
Şut Doğruluğu20.00%Yok
35
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Marcus Degerlund, 2026 Ettan North sezonunda 5 şu ana kadar 7 maçlarında 5 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 4 atışları hedef dışıydı. Bu, Marcus Degerlund'in çekim doğruluğunun 20.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.88 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
55
Beklenen Asistler (xA)0.220.04
27
Toplam pas13122.98
53
Başarılı Paslar
112/ 131
19.65
58
Pas Tamamlama Oranı85.50%Yok
72
Tehlikeli Paslar00.00
19
Ortalar00.00
20
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
30
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
30
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Marcus Degerlund bu Ettan North sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.18
24
Başarılı Top Sürme10.18
33
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
60

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Marcus Degerlund henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Marcus Degerlund'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Marcus Degerlund bu sezon 7 matches Ettan North maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 513 minutes dakika sahada kaldı. Marcus Degerlund sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 2.11 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Marcus Degerlund forma giydiği 7 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Marcus Degerlund bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Vasalunds IF kadroda golcüler listesinde 14 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

212 / 335 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

111 / 127 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

5

1

0

0

218'

Toplam 2025

11

0

5

3

0
0

264'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.06
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

1

6

0

0

125'

2

0

1

1

0

0

180'

Toplam 2024

10

0

2

7

0
0

305'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.72
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

1

29

9

4

1

2483'

Toplam 2023

30

1

30

9

4
1

2573'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.05
 Yenilen Gol

0.18  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

17

0

16

3

1

0

753'

Toplam 2022

17

0

16

3

1
0

753'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.91
 Yenilen Gol

0.12  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

1

28

6

3

1

2394'

Toplam 2021

28

1

28

6

3
1

2394'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.05
 Yenilen Gol

0.15  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

1

14

7

3

1

1159'

2

0

5

1

0

0

180'

Toplam 2020

23

1

19

8

3
1

1339'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

1.09
 Yenilen Gol

0.31  Kartlar

2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

0

0

0

54'

14

2

28

1

2

0

1260'

Toplam 2019

15

2

28

1

2
0

1314'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

5

0

2

0

0

0

71'

8

0

12

1

1

0

720'

Toplam 2018

13

0

14

1

1
0

791'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.54
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

28

3

2

0

1724'

Toplam 2017

21

0

28

3

2
0

1724'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.46
 Yenilen Gol

0.1  Kartlar

2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

4

0

0

0

101'

Toplam 2015

2

0

4

0

0
0

101'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3.56
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!