2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2023
2022
2021
2020
Yukarıdaki Casper Widell için kariyer istatistikleri. Casper Widell toplam 183 maçı oynadı, 7 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Casper Widell, Hollanda'de 183 apperances ile Eredivisie'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Eredivisie'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Eredivisie Casper Widell için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 12 | Yok | 99 |
| Dakika | 1006 | Maç başına 84 dakika | 80 |
| Maçlar Başladı | 11 | Yok | 85 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 25 | 2.24 | 23 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 40 Dk' | Yok | 23 |
| Gol yememeden | 2 | 17% | 61 |
| Müdahaleler | 10 | 0.89 | 30 |
| Müdahaleler | 18 | 1.61 | 91 |
| Düellolar | 93 | 8.32 | 48 |
| Düellolar Kazandı | 61 | 5.46 | 77 |
| Hava Düelloları Kazandı | 44 | 3.94 | 97 |
| çalım atmak | 4 | 0.36 | 67 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 81 | 7.25 | 99 |
| Engellenen şutlar | 12 | 1.07 | 94 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Casper Widell 25 gollerini yedi ve Eredivisie 2026/2027 sezonunda 12 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Casper Widell sahadayken, takımlarının her 40 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.89 tackles ve 1.61 müdahaleler yaptılar. Casper Widell aynı zamanda 7.25 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 38 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 38 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 41 |
| İşlenen Fauller | 9 | 0.81 | 41 |
| Karşı Faul | 7 | 0.63 | 36 |
Casper Widell bu Eredivisie sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.09 | 48 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.09 | 31 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.17 | 62 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 59 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.06 | 0.09 | 41 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.06 | 0.09 | 42 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 1006 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Casper Widell has skored 1 gol in 12 maçları şu ana kadar Eredivisie 2026/2027 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Casper Widell'in 90 dakikada attığı goller 0.09'dır. Dahası, Casper Widell'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.09'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.09'dır. Bu, Casper Widell'in npxG çıktısını 1.06'a koyar ve bu da onları Eredivisie oyuncularının en üst 42 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 8 | 0.72 | 37 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 8 | 0.09 | 25 |
| Kaleyi bulmayan şut | 7/ 8 | 0.63 | 42 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 83 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 12.50% | Yok | 66 |
| Şut Doğruluğu | 12.50% | Yok | 25 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 8.00 | Yok | Yok |
Casper Widell, 2026/2027 Eredivisie sezonunda 8 şu ana kadar 12 maçlarında 8 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 7 atışları hedef dışıydı. Bu, Casper Widell'in çekim doğruluğunun 12.50% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 8.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.72 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 45 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.06 | 0.09 | 28 |
| Toplam pas | 566 | 50.64 | 75 |
| Başarılı Paslar | 462/ 566 | 41.33 | 71 |
| Pas Tamamlama Oranı | 81.63% | Yok | 45 |
| Tehlikeli Paslar | 7 | 0.63 | 34 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 14 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 35 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Casper Widell bu Eredivisie sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 8 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 15 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 15 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.18 | 76 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 56 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Casper Widell henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Hollanda Kupası Casper Widell için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | -1 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | -1 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | -1 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | -1 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | -1 |
| Gol yememeden | 1 | 100% | -1 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | -1 |
| Müdahaleler | 2 | 2.00 | -1 |
| Düellolar | 2 | 2.00 | -1 |
| Düellolar Kazandı | 2 | 2.00 | -1 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 2.00 | -1 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | -1 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 6 | 6.00 | -1 |
| Engellenen şutlar | 2 | 2.00 | -1 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | -1 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Casper Widell 25 gollerini yedi ve Eredivisie 2026/2027 sezonunda 1 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Casper Widell sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 2.00 müdahaleler yaptılar. Casper Widell aynı zamanda 6.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | -1 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | -1 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | -1 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | -1 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | -1 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | -1 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | -1 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | -1 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | -1 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | -1 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | -1 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | -1 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | -1 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | -1 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.08 | 0.08 | -1 |
| Toplam pas | 48 | 48.00 | -1 |
| Başarılı Paslar | 41/ 48 | 41.00 | -1 |
| Pas Tamamlama Oranı | 85.42% | Yok | -1 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | -1 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | -1 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | -1 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | -1 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | -1 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | -1 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | -1 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | -1 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Casper Widell bu sezon 12 matches Eredivisie maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1006 minutes dakika sahada kaldı. Casper Widell sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 2.24 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 17%. Yani Casper Widell forma giydiği 12 maçının 2 matches tanesinde gol yedi.
Casper Widell bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Excelsior kadroda golcüler listesinde 7 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 1006 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.03 Goller
1.47
Yenilen Gol
0.06 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.11 Goller
0.86
Yenilen Gol
0.09 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.04 Goller
2.09
Yenilen Gol
0.04 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.9
Yenilen Gol
0.18 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.57
Yenilen Gol
0.18 Kartlar
2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.22
Yenilen Gol
0.11 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.67
Yenilen Gol
0 Kartlar
