Juan Daniel Satoca Solís İstatistik
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Yukarıdaki Juan Daniel Satoca Solís için kariyer istatistikleri. Juan Daniel Satoca Solís toplam 83 maçı oynadı, 6 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Juan Daniel Satoca Solís, İspanya'de 83 apperances ile Segunda División RFEF Group 4'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Primera Division RFEF Group 2'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Primera Division RFEF Group 2 Juan Daniel Satoca Solís için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 24 | Yok | 51 |
| Dakika | 1925 | Maç başına 80 dakika | 68 |
| Maçlar Başladı | 21 | Yok | 68 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 3 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 2 | 0.09 | 60 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.09 | 46 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 55 |
| Deplasman Golleri | 2 | 0.18 | 80 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.50 | 0.07 | 59 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.50 | 0.07 | 60 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 1 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 963 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Juan Daniel Satoca Solís has skored 2 gol in 24 maçları şu ana kadar Primera Division RFEF Group 2 2024/2025 sezonunda. 2 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Juan Daniel Satoca Solís'in 90 dakikada attığı goller 0.09'dır. Dahası, Juan Daniel Satoca Solís'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.09'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.07'dır. Bu, Juan Daniel Satoca Solís'in npxG çıktısını 1.50'a koyar ve bu da onları Primera Division RFEF Group 2 oyuncularının en üst 60 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 4 | 0.19 | 40 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 4 | 0.05 | 46 |
| Kaleyi bulmayan şut | 3/ 4 | 0.14 | 42 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 88 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 50.00% | Yok | 89 |
| Şut Doğruluğu | 25.00% | Yok | 51 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 2.00 | Yok | Yok |
Juan Daniel Satoca Solís, 2024/2025 Primera Division RFEF Group 2 sezonunda 4 şu ana kadar 24 maçlarında 4 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 3 atışları hedef dışıydı. Bu, Juan Daniel Satoca Solís'in çekim doğruluğunun 25.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 2.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.19 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 52 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.62 | 0.03 | 38 |
| Toplam pas | 348 | 16.34 | 64 |
| Başarılı Paslar | 243/ 348 | 11.41 | 56 |
| Pas Tamamlama Oranı | 69.83% | Yok | 21 |
| Tehlikeli Paslar | 6 | 0.28 | 62 |
| Ortalar | 10 | 0.47 | 62 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 10 | 0.00 | 99 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 99 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Juan Daniel Satoca Solís bu Primera Division RFEF Group 2 sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 9 | 0.42 | 46 |
| Başarılı Top Sürme | 8 | 0.38 | 53 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 88.89% | Yok | 83 |
| Dağıtılmış | 5 | 0.23 | 47 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 56 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 11 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 11 | 0.51 | 89 |
| Dakika Başına Kart | 175 Dk' / Kart | Yok | 18 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 8 | 33% | 92 |
| İşlenen Fauller | 23 | 1.08 | 85 |
| Karşı Faul | 19 | 0.89 | 81 |
Juan Daniel Satoca Solís şu ana kadar Primera Division RFEF Group 2 2024/2025 sezonunda 24 maçlarında 11 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.08 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 19 | 0.89 | 73 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 101 Dk' | Yok | 73 |
| Gol yememeden | 8 | 33% | 72 |
| Müdahaleler | 3 | 0.14 | 69 |
| Müdahaleler | 30 | 1.41 | 93 |
| Düellolar | 153 | 7.18 | 59 |
| Düellolar Kazandı | 52 | 2.44 | 53 |
| Hava Düelloları Kazandı | 14 | 0.66 | 60 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 13 | 0.61 | 64 |
| Engellenen şutlar | 5 | 0.23 | 86 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Juan Daniel Satoca Solís henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Juan Daniel Satoca Solís bu sezon 24 matches Primera Division RFEF Group 2 maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1925 minutes dakika sahada kaldı. Juan Daniel Satoca Solís sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist
yapıyor.
Juan Daniel Satoca Solís ligde bu sezon 2 goals gol attı. Bu da onu Yeclano Deportivo takımının en golcü oyuncular listesinde 8 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 963 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.47 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.19 Goller
0 Asist
0.14 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.63 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
3.83 Kartlar