
Greg Hurst İstatistik
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Daha Fazla
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Yukarıdaki Greg Hurst için kariyer istatistikleri. Greg Hurst toplam 261 maçı oynadı, 72 goleri attı ve 8 asistleri biriktirdi. Greg Hurst, ABD'de 261 apperances ile USL Şampiyonası'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
USL Şampiyonası'deki 90 dakikalık istatistikler başına
USL Şampiyonası Greg Hurst için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 7 | Yok | 40 |
| Dakika | 409 | Maç başına 58 dakika | 24 |
| Maçlar Başladı | 5 | Yok | 35 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 2 | 0.44 | 93 |
| Gol Katkısı | 3 | 0.66 | 93 |
| Evdeki Goller | 2 | 0.77 | 96 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 75 |
| Beklenen Goller (xG) | 2.53 | 0.56 | 96 |
| Penaltısız xG (npxG) | 2.53 | 0.56 | 98 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 1 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 205 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Greg Hurst has skored 2 gol in 7 maçları şu ana kadar USL Şampiyonası 2026 sezonunda. 2 golün 2'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Greg Hurst'in 90 dakikada attığı goller 0.44'dır. Dahası, Greg Hurst'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 3. Skor katkıları, 90 dakikada 0.66'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.56'dır. Bu, Greg Hurst'in npxG çıktısını 2.53'a koyar ve bu da onları USL Şampiyonası oyuncularının en üst 98 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 15 | 3.30 | 98 |
| Kaleyi bulan şut | 8/ 15 | 1.76 | 99 |
| Kaleyi bulmayan şut | 7/ 15 | 1.54 | 86 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 88 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 13.33% | Yok | 74 |
| Şut Doğruluğu | 53.33% | Yok | 88 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 7.50 | Yok | Yok |
Greg Hurst, 2026 USL Şampiyonası sezonunda 15 şu ana kadar 7 maçlarında 15 şut çekti. 8 atışları hedefteydi ve diğer 7 atışları hedef dışıydı. Bu, Greg Hurst'in çekim doğruluğunun 53.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 7.50 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 3.30 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.22 | 85 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.82 | 0.18 | 75 |
| Toplam pas | 75 | 16.50 | 7 |
| Başarılı Paslar | 58/ 75 | 12.76 | 11 |
| Pas Tamamlama Oranı | 77.33% | Yok | 42 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 0.66 | 51 |
| Ortalar | 1 | 0.22 | 27 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 1 | 0.00 | 38 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 38 |
| Dakika Başına Asist | 409 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Greg Hurst şu ana kadar USL Şampiyonası 2026 sezonunda 7 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Greg Hurst, 77.33 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 16.50 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.66 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Greg Hurst'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.18'dir. Bu istatistik, USL Şampiyonası'deki oyuncuların 75 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 7 | 1.54 | 73 |
| Başarılı Top Sürme | 3 | 0.66 | 73 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 42.86% | Yok | 55 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.22 | 70 |
| Ofsaytlar | 2 | 0.44 | 87 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.22 | 59 |
| Dakika Başına Kart | 409 Dk' / Kart | Yok | 77 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 14% | 59 |
| İşlenen Fauller | 10 | 2.20 | 87 |
| Karşı Faul | 1 | 0.22 | 7 |
Greg Hurst şu ana kadar USL Şampiyonası 2026 sezonunda 7 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 2.20 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 6 | 1.32 | 41 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 68 Dk' | Yok | 41 |
| Gol yememeden | 1 | 14% | 35 |
| Müdahaleler | 3 | 0.66 | 28 |
| Müdahaleler | 3 | 0.66 | 52 |
| Düellolar | 40 | 8.80 | 52 |
| Düellolar Kazandı | 11 | 2.42 | 15 |
| Hava Düelloları Kazandı | 5 | 1.10 | 48 |
| çalım atmak | 6 | 1.32 | 4 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 4 | 0.88 | 35 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 38 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 66.67% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 9 |
| Penaltı Golleri | 0 | 6 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 3 |
Greg Hurst kariyerlerinde şu ana kadar 9 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 3 eksikken Greg Hurst 6 kalemleri aldı. Greg Hurst için genel ceza dönüşüm oranı 66.67%'tir.
USL Cup Greg Hurst için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 86 |
| Dakika | 89 | Maç başına 89 dakika | 27 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 90 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 89 |
| Gol Katkısı | 1 | 1.01 | 95 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 94 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 94 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.10 | 0.10 | 70 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.10 | 0.10 | 70 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 2.02 | 85 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 2 | 0.00 | 74 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 2 | 2.02 | 92 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 98 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 89 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 74 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 1.01 | 98 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.64 | 0.65 | 95 |
| Toplam pas | 42 | 42.47 | 72 |
| Başarılı Paslar | 34/ 42 | 34.38 | 70 |
| Pas Tamamlama Oranı | 80.95% | Yok | 52 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 1.01 | 72 |
| Ortalar | 2 | 2.02 | 75 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 2 | 0.00 | 75 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 76 |
| Dakika Başına Asist | 89 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 2 | 2.02 | 84 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 2.02 | 97 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 1 | 1.01 | 93 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 83 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 83 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 83 |
| İşlenen Fauller | 1 | 1.01 | 61 |
| Karşı Faul | 1 | 1.01 | 61 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 1.01 | 42 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 89 Dk' | Yok | 67 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 70 |
| Müdahaleler | 3 | 3.03 | 94 |
| Müdahaleler | 1 | 1.01 | 73 |
| Düellolar | 12 | 12.13 | 86 |
| Düellolar Kazandı | 7 | 7.08 | 88 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 1.01 | 62 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 35 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 78 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 66.67% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 9 |
| Penaltı Golleri | 0 | 6 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 3 |
Amerika Açık Kupası Greg Hurst için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 5 |
| Dakika | 125 | Maç başına 63 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 3 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 68 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.72 | 91 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 85 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 82 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.17 | 0.12 | 62 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.17 | 0.12 | 62 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 1.44 | 69 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 2 | 0.72 | 77 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 2 | 0.72 | 62 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 93 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 71 |
| Şut Doğruluğu | 50.00% | Yok | 83 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.72 | 97 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.71 | 0.51 | 97 |
| Toplam pas | 36 | 25.92 | 25 |
| Başarılı Paslar | 26/ 36 | 18.72 | 25 |
| Pas Tamamlama Oranı | 72.22% | Yok | 19 |
| Tehlikeli Paslar | 2 | 1.44 | 82 |
| Ortalar | 2 | 1.44 | 64 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 2 | 0.72 | 82 |
| Orta Tamamlama Oranı | 50.00% | Yok | 92 |
| Dakika Başına Asist | 125 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 3 | 2.16 | 88 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 1.44 | 92 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 66.67% | Yok | 84 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.72 | 39 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 76 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 60 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 60 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 62 |
| İşlenen Fauller | 2 | 1.44 | 75 |
| Karşı Faul | 3 | 2.16 | 84 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 1.44 | 27 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 63 Dk' | Yok | 44 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 14 |
| Müdahaleler | 2 | 1.44 | 65 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 27 |
| Düellolar | 14 | 10.08 | 77 |
| Düellolar Kazandı | 8 | 5.76 | 81 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.72 | 43 |
| çalım atmak | 1 | 0.72 | 19 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 1 | 0.72 | 31 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 61 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 66.67% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 9 |
| Penaltı Golleri | 0 | 6 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 3 |
Forvet pozisyonunda oynayan Greg Hurst bu sezon 7 matches USL Şampiyonası maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 409 minutes dakika sahada kaldı. Greg Hurst sahada kaldığı her 90 dakika başına0.44 goals gol attı. USL Şampiyonası içinde bu performansla 335 players hücum oyuncusu arasında 27 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 2 gol attı. Attığı goller açısından USL Şampiyonası performansı onu takımında en golcü 2. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 205 dakikada bir gol
Her 409 dakikada bir asist
Her 409 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.36 Goller
0.1 Asist
0.26 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.48 Goller
0.04 Asist
0.4 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.23 Goller
0 Asist
0.28 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.28 Goller
0.18 Asist
0.37 Kartlar
2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.53 Goller
0.08 Asist
0.23 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.79 Goller
0.2 Asist
0.3 Kartlar
2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.26 Goller
0.26 Asist
0.26 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.36 Goller
0 Asist
0.1 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
4.09 Asist
0 Kartlar
2015/2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2014/2015 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar