
Vlad Pop İstatistik
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Yukarıdaki Vlad Pop için kariyer istatistikleri. Vlad Pop toplam 127 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 5 asistleri biriktirdi. Vlad Pop, Romanya'de 127 apperances ile 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
1. Lig Vlad Pop için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 33 | Yok | 80 |
| Dakika | 1862 | Maç başına 56 dakika | 65 |
| Yıllık Maaş | €54,264 | Yok | 42 |
| Maçlar Başladı | 21 | Yok | 66 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 12 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.05 | 49 |
| Gol Katkısı | 3 | 0.15 | 55 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 53 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.1 | 69 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.59 | 0.08 | 44 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.59 | 0.08 | 44 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 1862 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Vlad Pop has skored 1 gol in 33 maçları şu ana kadar 1. Lig 2025/2026 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Vlad Pop'in 90 dakikada attığı goller 0.05'dır. Dahası, Vlad Pop'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 3. Skor katkıları, 90 dakikada 0.15'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.08'dır. Bu, Vlad Pop'in npxG çıktısını 1.59'a koyar ve bu da onları 1. Lig oyuncularının en üst 44 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 16 | 0.77 | 43 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 16 | 0.10 | 25 |
| Kaleyi bulmayan şut | 14/ 16 | 0.68 | 51 |
| Direğe takılmak | 1 kez | 0.05 | 76 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 6.25% | Yok | 53 |
| Şut Doğruluğu | 12.50% | Yok | 21 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 16.00 | Yok | Yok |
Vlad Pop, 2025/2026 1. Lig sezonunda 16 şu ana kadar 33 maçlarında 16 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 14 atışları hedef dışıydı. Bu, Vlad Pop'in çekim doğruluğunun 12.50% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 16.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.77 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 2 | 0.1 | 71 |
| Beklenen Asistler (xA) | 2.36 | 0.11 | 48 |
| Toplam pas | 621 | 30.00 | 40 |
| Başarılı Paslar | 488/ 621 | 23.57 | 44 |
| Pas Tamamlama Oranı | 78.58% | Yok | 56 |
| Tehlikeli Paslar | 5 | 0.24 | 20 |
| Ortalar | 10 | 0.48 | 40 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 10 | 0.00 | 26 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 26 |
| Dakika Başına Asist | 931 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Vlad Pop şu ana kadar 1. Lig 2025/2026 sezonunda 33 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Vlad Pop, 78.58 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 30.00 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.24 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Vlad Pop'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.11'dir. Bu istatistik, 1. Lig'deki oyuncuların 48 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 26 | 1.26 | 57 |
| Başarılı Top Sürme | 13 | 0.63 | 58 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 63 |
| Dağıtılmış | 17 | 0.82 | 47 |
| Ofsaytlar | 2 | 0.10 | 62 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 6 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 6 | 0.29 | 79 |
| Dakika Başına Kart | 310 Dk' / Kart | Yok | 31 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 6 | 18% | 77 |
| İşlenen Fauller | 20 | 0.97 | 40 |
| Karşı Faul | 16 | 0.77 | 41 |
Vlad Pop şu ana kadar 1. Lig 2025/2026 sezonunda 33 maçlarında 6 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.97 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 29 | 1.4 | 25 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 64 Dk' | Yok | 25 |
| Gol yememeden | 7 | 21% | 34 |
| Müdahaleler | 55 | 2.66 | 92 |
| Müdahaleler | 12 | 0.58 | 37 |
| Düellolar | 198 | 9.57 | 52 |
| Düellolar Kazandı | 104 | 5.02 | 60 |
| Hava Düelloları Kazandı | 20 | 0.97 | 41 |
| çalım atmak | 23 | 1.11 | 12 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 44 | 2.13 | 60 |
| Engellenen şutlar | 9 | 0.43 | 72 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Vlad Pop henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Vlad Pop bu sezon 33 matches 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1862 minutes dakika sahada kaldı. Vlad Pop sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.1 asist
yapıyor.
Vlad Pop ligde bu sezon 1 goals gol attı. Bu da onu FC Unirea 2004 Slobozia takımının en golcü oyuncular listesinde 11 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 1862 dakikada bir gol
Her 931 dakikada bir asist
Her 310 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2026/2027 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.18 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.5 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.13 Asist
0.35 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.46 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
1 Kartlar