Alejandro Ramos Portrait

Alejandro Ramos İstatistik

Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sağ Bek
Uyruk : Peru
Ayak : Sağ ayaklı
Forma Numarası : #4
Yaş (Doğum günü) : 28 (13/09 1998)
Boy : 171cm
Ağırlık : 75kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Daha Fazla

2018

2017

2026 & Kariyer İstatistikleri- Alejandro Ramos

6.34
Premier Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 128 / 162 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

0

21

5

2

0

1218'

Toplam 2026

21

1

22

5

2
0

1296'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

216

5

176

73

46

4

16444'

27

1

20

10

3

0

2120'

19

4

17

7

5

1

1656'

Toplam 18198

269

10

221

92

54
5

20599'

Yukarıdaki Alejandro Ramos için kariyer istatistikleri. Alejandro Ramos toplam 269 maçı oynadı, 10 goleri attı ve 15 asistleri biriktirdi. Alejandro Ramos, Peru'de 269 apperances ile Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Premier Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.55Yenen Gol / 90'
21 Goller 20 Maçlarda
23rd Yüzdelik
25%Gol yememeden
5 / 20 Temiz Maçlar
60th Yüzdelik
0.1590 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
36th Yüzdelik

Alejandro Ramos İstatistikleri - Detaylı

Premier Lig Alejandro Ramos için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar20Yok
39
Dakika1218Maç başına 61 dakika
43
Maçlar Başladı13Yok
43
Maçta oyuncuyu maça sokmak6YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak7YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol211.55
23
Dakika Başına yenilen Gol58 Dk'Yok
23
Gol yememeden525%
60
Müdahaleler120.95
35
Müdahaleler141.10
73
Düellolar614.81
10
Düellolar Kazandı292.29
10
Hava Düelloları Kazandı70.55
27
çalım atmak60.47
50
Tehlikeyi uzalaştırmak231.81
61
Engellenen şutlar10.08
34
Verilen Penaltılar10.08
10

Bir savunma oyuncusu olarak, Alejandro Ramos 21 gollerini yedi ve Premier Lig 2026 sezonunda 20 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Alejandro Ramos sahadayken, takımlarının her 58 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.95 tackles ve 1.10 müdahaleler yaptılar. Alejandro Ramos aynı zamanda 1.81 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.15
36
Dakika Başına Kart609 Dk' / KartYok
74
0.5'in Üzerindeki Kartlar210%
43
İşlenen Fauller70.55
13
Karşı Faul30.24
10

Alejandro Ramos şu ana kadar Premier Lig 2026 sezonunda 20 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.55 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
42
Gol Katkısı20.15
55
Evdeki Goller00
52
Deplasman Golleri00
59
Beklenen Goller (xG)0.780.06
35
Penaltısız xG (npxG)0.780.06
36
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Alejandro Ramos Premier Lig 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut120.95
49
Kaleyi bulan şut
1/ 12
0.08
23
Kaleyi bulmayan şut
11/ 12
0.87
59
Direğe takılmak0 kez0.00
64
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
42
Şut Doğruluğu8.33%Yok
17
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Alejandro Ramos, 2026 Premier Lig sezonunda 12 şu ana kadar 20 maçlarında 12 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 11 atışları hedef dışıydı. Bu, Alejandro Ramos'in çekim doğruluğunun 8.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.95 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist20.15
79
Beklenen Asistler (xA)3.130.25
87
Toplam pas53842.40
83
Başarılı Paslar
451/ 538
35.54
84
Pas Tamamlama Oranı83.83%Yok
76
Tehlikeli Paslar282.21
93
Ortalar725.67
96
Başarılı Ortalar
27/ 72
2.13
99
Orta Tamamlama Oranı37.50%Yok
87
Dakika Başına Asist609 Dakika Başına AsistYokYok

Alejandro Ramos şu ana kadar Premier Lig 2026 sezonunda 20 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Alejandro Ramos, 83.83 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 42.40 kez geçer. Ayrıca her oyunda 2.21 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Alejandro Ramos'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.25'dir. Bu istatistik, Premier Lig'deki oyuncuların 87 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme221.73
72
Başarılı Top Sürme70.55
59
Top Sürme Başarı Oranı31.82%Yok
22
Dağıtılmış40.32
68
Ofsaytlar00.00
41

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Alejandro Ramos henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Sudamericana Kupası Alejandro Ramos için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
0
Dakika78Maç başına 78 dakika
0
Maçlar Başladı1Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol11.15
30
Dakika Başına yenilen Gol78 Dk'Yok
31
Gol yememeden00%
2
Müdahaleler22.31
85
Müdahaleler00.00
14
Düellolar78.08
50
Düellolar Kazandı44.62
61
Hava Düelloları Kazandı22.31
83
çalım atmak11.15
14
Tehlikeyi uzalaştırmak22.31
64
Engellenen şutlar00.00
37
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Alejandro Ramos 21 gollerini yedi ve Premier Lig 2026 sezonunda 1 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Alejandro Ramos sahadayken, takımlarının her 78 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.31 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Alejandro Ramos aynı zamanda 2.31 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
33
Dakika Başına KartKartlar yokYok
33
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
35
İşlenen Fauller11.15
69
Karşı Faul00.00
7

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol11.15
99
Gol Katkısı11.15
99
Evdeki Goller00
73
Deplasman Golleri11.15
99
Beklenen Goller (xG)0.730.84
99
Penaltısız xG (npxG)0.730.84
99
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol78 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut11.15
62
Kaleyi bulan şut
1/ 1
1.15
93
Kaleyi bulmayan şut
0/ 1
0.00
15
Direğe takılmak0 kez0.00
82
Şut Dönüşüm Oranı100.00%Yok
99
Şut Doğruluğu100.00%Yok
99
Gol Başına Çekilen Şut1.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
67
Beklenen Asistler (xA)0.040.05
18
Toplam pas2630.00
39
Başarılı Paslar
19/ 26
21.92
40
Pas Tamamlama Oranı73.08%Yok
27
Tehlikeli Paslar00.00
16
Ortalar11.15
59
Başarılı Ortalar
1/ 1
1.15
89
Orta Tamamlama Oranı100.00%Yok
99
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme11.15
58
Başarılı Top Sürme00.00
25
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
25
Dağıtılmış11.15
17
Ofsaytlar00.00
65

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Alejandro Ramos'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Alejandro Ramos bu sezon 20 matches Premier Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1218 minutes dakika sahada kaldı. Alejandro Ramos sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.55 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 25%. Yani Alejandro Ramos forma giydiği 20 maçının 5 matches tanesinde gol yedi.

Alejandro Ramos bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Asociacion Deportiva Tarma kadroda golcüler listesinde 23 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Her 609 dakikada bir asist

Her 609 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

368 / 399 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

128 / 162 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

2

7

7

4

1

1125'

Toplam 2025

29

2

11

10

5
1

1374'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.16 Goller

0.56
 Yenilen Gol

0.4  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

14

8

1

0

1302'

Toplam 2024

22

0

15

8

1
0

1385'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.97
 Yenilen Gol

0.07  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

13

9

5

0

1544'

Toplam 2023

25

0

17

10

5
0

1789'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.76
 Yenilen Gol

0.29  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

35

2

21

19

6

0

2842'

Toplam 2022

48

2

32

24

8
0

3966'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.06 Goller

0.67
 Yenilen Gol

0.19  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

19

7

3

0

1785'

Toplam 2021

29

0

26

10

3
0

2505'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.96
 Yenilen Gol

0.15  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

1

16

6

6

1

1904'

Toplam 2020

22

1

16

6

6
1

1904'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

0.76
 Yenilen Gol

0.28  Kartlar

2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

30

0

35

8

8

0

2684'

Toplam 2019

30

0

35

8

8
0

2684'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.17
 Yenilen Gol

0.27  Kartlar

2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

24

0

30

4

11

2

2040'

Toplam 2018

24

0

30

4

11
2

2040'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.32
 Yenilen Gol

0.53  Kartlar

2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

19

4

17

7

5

1

1656'

Toplam 2017

19

4

17

7

5
1

1656'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.22 Goller

0.92
 Yenilen Gol

0.33  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!