Deni Dashaev İstatistik
2026
2025
Yukarıdaki Deni Dashaev için kariyer istatistikleri. Deni Dashaev toplam 31 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 7 asistleri biriktirdi. Deni Dashaev, Norveç'de 31 apperances ile 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Eliteserien'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Eliteserien Deni Dashaev için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 7 | Yok | 5 |
| Dakika | 215 | Maç başına 31 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 6 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 0.84 | 91 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 108 Dk' | Yok | 91 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 11 |
| Müdahaleler | 5 | 2.09 | 77 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 10 |
| Düellolar | 35 | 14.65 | 95 |
| Düellolar Kazandı | 14 | 5.86 | 81 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 1.26 | 59 |
| çalım atmak | 1 | 0.42 | 62 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 5 | 2.09 | 59 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 24 |
| Verilen Penaltılar | 1 | 0.42 | 0 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Deni Dashaev 2 gollerini yedi ve Eliteserien 2026 sezonunda 7 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Deni Dashaev sahadayken, takımlarının her 108 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.09 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Deni Dashaev aynı zamanda 2.09 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.42 | 94 |
| Dakika Başına Kart | 215 Dk' / Kart | Yok | 30 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 14% | 68 |
| İşlenen Fauller | 5 | 2.09 | 93 |
| Karşı Faul | 4 | 1.67 | 85 |
Deni Dashaev şu ana kadar Eliteserien 2026 sezonunda 7 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 2.09 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.42 | 92 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.42 | 79 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.51 | 91 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 61 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.28 | 0.54 | 96 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.28 | 0.54 | 97 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 215 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Deni Dashaev has skored 1 gol in 7 maçları şu ana kadar Eliteserien 2026 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Deni Dashaev'in 90 dakikada attığı goller 0.42'dır. Dahası, Deni Dashaev'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.42'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.54'dır. Bu, Deni Dashaev'in npxG çıktısını 1.28'a koyar ve bu da onları Eliteserien oyuncularının en üst 97 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 6 | 2.51 | 87 |
| Kaleyi bulan şut | 5/ 6 | 2.09 | 99 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 6 | 0.42 | 31 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 75 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 16.67% | Yok | 80 |
| Şut Doğruluğu | 83.33% | Yok | 99 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 6.00 | Yok | Yok |
Deni Dashaev, 2026 Eliteserien sezonunda 6 şu ana kadar 7 maçlarında 6 şut çekti. 5 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Deni Dashaev'in çekim doğruluğunun 83.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 6.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.51 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 47 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.33 | 0.14 | 50 |
| Toplam pas | 58 | 24.28 | 15 |
| Başarılı Paslar | 41/ 58 | 17.16 | 15 |
| Pas Tamamlama Oranı | 70.69% | Yok | 15 |
| Tehlikeli Paslar | 7 | 2.93 | 99 |
| Ortalar | 21 | 8.79 | 99 |
| Başarılı Ortalar | 7/ 21 | 2.93 | 99 |
| Orta Tamamlama Oranı | 33.33% | Yok | 78 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Deni Dashaev bu Eliteserien sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 8 | 3.35 | 93 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 0.84 | 73 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 25.00% | Yok | 23 |
| Dağıtılmış | 6 | 2.51 | 1 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 52 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Deni Dashaev henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
1. Lig Deni Dashaev için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 13 | Yok | 25 |
| Dakika | 936 | Maç başına 72 dakika | 35 |
| Maçlar Başladı | 11 | Yok | 38 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 24 | 2.31 | 15 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 39 Dk' | Yok | 15 |
| Gol yememeden | 1 | 8% | 22 |
| Müdahaleler | 1 | 0.11 | 83 |
| Müdahaleler | 1 | 0.11 | 10 |
| Düellolar | 22 | 2.36 | 13 |
| Düellolar Kazandı | 7 | 0.75 | 11 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.11 | 16 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 3 | 0.32 | 24 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.11 | 47 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Deni Dashaev 2 gollerini yedi ve Eliteserien 2026 sezonunda 13 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Deni Dashaev sahadayken, takımlarının her 39 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.11 tackles ve 0.11 müdahaleler yaptılar. Deni Dashaev aynı zamanda 0.32 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 0.19 | 69 |
| Dakika Başına Kart | 468 Dk' / Kart | Yok | 55 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 2 | 15% | 70 |
| İşlenen Fauller | 2 | 0.21 | 20 |
| Karşı Faul | 1 | 0.11 | 16 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.1 | 55 |
| Gol Katkısı | 6 | 0.58 | 78 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.21 | 69 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 58 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.68 | 0.07 | 49 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.68 | 0.07 | 50 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 936 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.11 | 20 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 31 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 0.11 | 25 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 82 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 31 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 1.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 5 | 0.48 | 96 |
| Beklenen Asistler (xA) | 3.13 | 0.34 | 94 |
| Toplam pas | 34 | 3.65 | 4 |
| Başarılı Paslar | 20/ 34 | 2.15 | 4 |
| Pas Tamamlama Oranı | 58.82% | Yok | 4 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.11 | 27 |
| Ortalar | 6 | 0.64 | 58 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 6 | 0.11 | 46 |
| Orta Tamamlama Oranı | 16.67% | Yok | 39 |
| Dakika Başına Asist | 187 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 3 | 0.32 | 50 |
| Başarılı Top Sürme | 3 | 0.32 | 63 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.11 | 65 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 61 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Deni Dashaev bu sezon 7 matches Eliteserien maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 215 minutes dakika sahada kaldı. Deni Dashaev sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.84 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Deni Dashaev forma giydiği 7 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.
Deni Dashaev bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu IK Start kadroda golcüler listesinde 8 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 215 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.89
Yenilen Gol
1.42 Kartlar