Anders Hiim Portrait

Anders Hiim İstatistik

Kulüp : Sarpsborg 08
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sol Bek
Uyruk : Norway
Birthplace : Norway - Norway
Forma Numarası : #21
Yaş (Doğum günü) : 24 (13/09 2002)
Boy : 176cm

2026

2026

2025

2024

2021/2022

2026 & Kariyer İstatistikleri- Anders Hiim

6.76
Eliteserien'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 41 / 150 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

2

27

5

2

0

2023'

2

0

2

1

0

0

172'

Toplam 2027

27

2

29

6

2
0

2195'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

56

2

72

7

5

0

4068'

7

0

12

2

1

0

537'

Toplam 6076

63

2

84

9

6
0

4605'

Yukarıdaki Anders Hiim için kariyer istatistikleri. Anders Hiim toplam 63 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 3 asistleri biriktirdi. Anders Hiim, Norveç'de 63 apperances ile Eliteserien'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Eliteserien'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.20Yenen Gol / 90'
27 Goller 25 Maçlarda
71st Yüzdelik
20%Gol yememeden
5 / 25 Temiz Maçlar
56th Yüzdelik
0.0990 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
36th Yüzdelik

Anders Hiim İstatistikleri - Detaylı

Eliteserien Anders Hiim için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar25Yok
99
Dakika2023Maç başına 81 dakika
91
Maçlar Başladı22Yok
89
Maçta oyuncuyu maça sokmak3YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol271.2
71
Dakika Başına yenilen Gol75 Dk'Yok
72
Gol yememeden520%
56
Müdahaleler472.09
81
Müdahaleler301.33
85
Düellolar1727.65
30
Düellolar Kazandı934.14
42
Hava Düelloları Kazandı190.84
42
çalım atmak160.71
28
Tehlikeyi uzalaştırmak542.40
67
Engellenen şutlar100.44
67
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Anders Hiim 27 gollerini yedi ve Eliteserien 2026 sezonunda 25 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Anders Hiim sahadayken, takımlarının her 75 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.09 tackles ve 1.33 müdahaleler yaptılar. Anders Hiim aynı zamanda 2.40 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.09
36
Dakika Başına Kart1012 Dk' / KartYok
87
0.5'in Üzerindeki Kartlar28%
44
İşlenen Fauller140.62
19
Karşı Faul180.80
39

Anders Hiim şu ana kadar Eliteserien 2026 sezonunda 25 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.62 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol20.09
53
Gol Katkısı20.09
34
Evdeki Goller20.18
68
Deplasman Golleri00
56
Beklenen Goller (xG)2.290.10
42
Penaltısız xG (npxG)2.290.10
43
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol1012 Dakika başına GolYokYok

Anders Hiim has skored 2 gol in 25 maçları şu ana kadar Eliteserien 2026 sezonunda. 2 golün 2'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Anders Hiim'in 90 dakikada attığı goller 0.09'dır. Dahası, Anders Hiim'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.09'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.10'dır. Bu, Anders Hiim'in npxG çıktısını 2.29'a koyar ve bu da onları Eliteserien oyuncularının en üst 43 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut140.62
27
Kaleyi bulan şut
5/ 14
0.22
39
Kaleyi bulmayan şut
9/ 14
0.40
26
Direğe takılmak0 kez0.00
71
Şut Dönüşüm Oranı14.29%Yok
76
Şut Doğruluğu35.71%Yok
64
Gol Başına Çekilen Şut7.00YokYok

Anders Hiim, 2026 Eliteserien sezonunda 14 şu ana kadar 25 maçlarında 14 şut çekti. 5 atışları hedefteydi ve diğer 9 atışları hedef dışıydı. Bu, Anders Hiim'in çekim doğruluğunun 35.71% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 7.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.62 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
41
Beklenen Asistler (xA)2.410.11
31
Toplam pas108148.07
71
Başarılı Paslar
858/ 1081
38.15
67
Pas Tamamlama Oranı79.37%Yok
41
Tehlikeli Paslar190.84
48
Ortalar763.38
83
Başarılı Ortalar
18/ 76
0.80
79
Orta Tamamlama Oranı23.68%Yok
50
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Anders Hiim bu Eliteserien sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme271.20
52
Başarılı Top Sürme90.40
45
Top Sürme Başarı Oranı33.33%Yok
34
Dağıtılmış150.67
47
Ofsaytlar10.04
48

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Anders Hiim henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

NM Kupası Anders Hiim için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar2Yok
-1
Dakika172Maç başına 86 dakika
-1
Maçlar Başladı2Yok
-1
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol21.05
-1
Dakika Başına yenilen Gol86 Dk'Yok
-1
Gol yememeden150%
-1
Müdahaleler00.00
-1
Müdahaleler31.57
-1
Düellolar147.33
-1
Düellolar Kazandı94.71
-1
Hava Düelloları Kazandı10.52
-1
çalım atmak00.00
-1
Tehlikeyi uzalaştırmak52.62
-1
Engellenen şutlar21.05
-1
Verilen Penaltılar00.00
-1

Bir savunma oyuncusu olarak, Anders Hiim 27 gollerini yedi ve Eliteserien 2026 sezonunda 2 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Anders Hiim sahadayken, takımlarının her 86 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 1.57 müdahaleler yaptılar. Anders Hiim aynı zamanda 2.62 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
-1
Dakika Başına KartKartlar yokYok
-1
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
-1
İşlenen Fauller10.52
-1
Karşı Faul21.05
-1

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
-1
Gol Katkısı10.52
-1
Evdeki Goller00
-1
Deplasman Golleri00
-1
Beklenen Goller (xG)0.000.00
-1
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
-1
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
-1
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
-1
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
-1
Direğe takılmak0 kez0.00
-1
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
-1
Şut Doğruluğu0.00%Yok
-1
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.52
-1
Beklenen Asistler (xA)0.880.46
-1
Toplam pas6131.92
-1
Başarılı Paslar
55/ 61
28.78
-1
Pas Tamamlama Oranı90.16%Yok
-1
Tehlikeli Paslar52.62
-1
Ortalar42.09
-1
Başarılı Ortalar
4/ 4
2.09
-1
Orta Tamamlama Oranı100.00%Yok
-1
Dakika Başına Asist172 Dakika Başına AsistYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.52
-1
Başarılı Top Sürme10.52
-1
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
-1
Dağıtılmış00.00
-1
Ofsaytlar00.00
-1

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Anders Hiim'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Anders Hiim bu sezon 25 matches Eliteserien maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 2023 minutes dakika sahada kaldı. Anders Hiim sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.2 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 20%. Yani Anders Hiim forma giydiği 25 maçının 5 matches tanesinde gol yedi.

Anders Hiim bu sezon ligde oynadığı maçlarda 2 goals gol attı. Bu da onu Sarpsborg 08 kadroda golcüler listesinde 6 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 1012 dakikada bir gol

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

162 / 342 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

41 / 150 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

2

0

0

0

90'

Toplam 2026

1

0

2

0

0
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

0

9

0

0

0

282'

1

0

0

0

0

0

5'

Toplam 2025

11

0

9

0

0
0

287'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.87
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

36

2

3

0

1763'

2

0

4

1

1

0

180'

Toplam 2024

23

0

40

3

4
0

1943'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.84
 Yenilen Gol

0.15  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

4

0

0

0

90'

Toplam 2022

1

0

4

0

0
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

4
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!