Tim Geypens İstatistik

Kulüp : FC Emmen
Milli Takım : Indonesia U20
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sol Bek
Uyruk : Netherlands
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Forma Numarası : #5
Yaş (Doğum günü) : 21 (20/06 2005)
Boy : 182cm
Ağırlık : 69kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2024

2025/2026 & Kariyer İstatistikleri- Tim Geypens

6.55
Eerste Divisie'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 161 / 196 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

2

24

5

5

0

1210'

Toplam 2025/2026

29

2

24

5

5
0

1254'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

2

24

5

5

0

1217'

1

0

0

0

0

0

90'

Toplam 2025/2026

36

2

29

5

5
0

1542'

Yukarıdaki Tim Geypens için kariyer istatistikleri. Tim Geypens toplam 36 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Tim Geypens, Hollanda'de 36 apperances ile Eerste Divisie'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Eerste Divisie'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.79Yenen Gol / 90'
24 Goller 28 Maçlarda
17th Yüzdelik
18%Gol yememeden
5 / 28 Temiz Maçlar
41st Yüzdelik
0.3790 dk Ort Kart
5 Toplam Kartlar
94th Yüzdelik

Tim Geypens İstatistikleri - Detaylı

Eerste Divisie Tim Geypens için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar28Yok
62
Dakika1210Maç başına 43 dakika
37
Maçlar Başladı11Yok
32
Maçta oyuncuyu maça sokmak17YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak11YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol241.79
17
Dakika Başına yenilen Gol50 Dk'Yok
17
Gol yememeden518%
41
Müdahaleler272.01
69
Müdahaleler30.22
18
Düellolar16612.35
81
Düellolar Kazandı745.50
70
Hava Düelloları Kazandı120.89
49
çalım atmak130.97
24
Tehlikeyi uzalaştırmak130.97
33
Engellenen şutlar20.15
35
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Tim Geypens 24 gollerini yedi ve Eerste Divisie 2025/2026 sezonunda 28 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Tim Geypens sahadayken, takımlarının her 50 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.01 tackles ve 0.22 müdahaleler yaptılar. Tim Geypens aynı zamanda 0.97 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar5YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar50.37
94
Dakika Başına Kart242 Dk' / KartYok
22
0.5'in Üzerindeki Kartlar518%
83
İşlenen Fauller292.16
93
Karşı Faul100.74
35

Tim Geypens şu ana kadar Eerste Divisie 2025/2026 sezonunda 28 maçlarında 5 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 2.16 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol20.15
65
Gol Katkısı40.3
66
Evdeki Goller10.14
64
Deplasman Golleri10.16
71
Beklenen Goller (xG)2.190.16
57
Penaltısız xG (npxG)2.190.16
58
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol605 Dakika başına GolYokYok

Tim Geypens has skored 2 gol in 28 maçları şu ana kadar Eerste Divisie 2025/2026 sezonunda. 2 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Tim Geypens'in 90 dakikada attığı goller 0.15'dır. Dahası, Tim Geypens'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 4. Skor katkıları, 90 dakikada 0.3'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.16'dır. Bu, Tim Geypens'in npxG çıktısını 2.19'a koyar ve bu da onları Eerste Divisie oyuncularının en üst 58 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut141.04
47
Kaleyi bulan şut
4/ 14
0.30
48
Kaleyi bulmayan şut
10/ 14
0.74
50
Direğe takılmak0 kez0.00
61
Şut Dönüşüm Oranı14.29%Yok
79
Şut Doğruluğu28.57%Yok
41
Gol Başına Çekilen Şut7.00YokYok

Tim Geypens, 2025/2026 Eerste Divisie sezonunda 14 şu ana kadar 28 maçlarında 14 şut çekti. 4 atışları hedefteydi ve diğer 10 atışları hedef dışıydı. Bu, Tim Geypens'in çekim doğruluğunun 28.57% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 7.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.04 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist20.15
73
Beklenen Asistler (xA)2.230.17
64
Toplam pas27320.31
13
Başarılı Paslar
200/ 273
14.88
15
Pas Tamamlama Oranı73.26%Yok
23
Tehlikeli Paslar171.26
67
Ortalar433.20
81
Başarılı Ortalar
7/ 43
0.52
70
Orta Tamamlama Oranı16.28%Yok
33
Dakika Başına Asist605 Dakika Başına AsistYokYok

Tim Geypens şu ana kadar Eerste Divisie 2025/2026 sezonunda 28 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Tim Geypens, 73.26 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 20.31 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.26 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Tim Geypens'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.17'dir. Bu istatistik, Eerste Divisie'deki oyuncuların 64 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme503.72
90
Başarılı Top Sürme251.86
92
Top Sürme Başarı Oranı50.00%Yok
61
Dağıtılmış50.37
74
Ofsaytlar60.45
84

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Tim Geypens henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Hollanda Kupası Tim Geypens için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
0
Dakika44Maç başına 44 dakika
0
Maçlar Başladı0Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol00
99
Dakika Başına yenilen Gol0 Dk'Yok
0
Gol yememeden00%
24
Müdahaleler00.00
12
Müdahaleler00.00
26
Düellolar510.23
74
Düellolar Kazandı12.05
14
Hava Düelloları Kazandı00.00
10
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
3
Engellenen şutlar00.00
40
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Tim Geypens 24 gollerini yedi ve Eerste Divisie 2025/2026 sezonunda 1 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Tim Geypens sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Tim Geypens aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
65
Dakika Başına KartKartlar yokYok
65
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
67
İşlenen Fauller00.00
12
Karşı Faul12.05
99

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
48
Gol Katkısı00
33
Evdeki Goller00
67
Deplasman Golleri00
67
Beklenen Goller (xG)0.000.00
19
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
19
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
19
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
33
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
24
Direğe takılmak0 kez0.00
88
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
50
Şut Doğruluğu0.00%Yok
33
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
61
Beklenen Asistler (xA)0.110.23
74
Toplam pas816.36
0
Başarılı Paslar
7/ 8
14.32
3
Pas Tamamlama Oranı87.50%Yok
81
Tehlikeli Paslar24.09
98
Ortalar00.00
33
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
48
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
48
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme36.14
98
Başarılı Top Sürme00.00
31
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
31
Dağıtılmış12.05
5
Ofsaytlar00.00
62

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Tim Geypens'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Tim Geypens bu sezon 28 matches Eerste Divisie maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1210 minutes dakika sahada kaldı. Tim Geypens sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.79 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 18%. Yani Tim Geypens forma giydiği 28 maçının 5 matches tanesinde gol yedi.

Tim Geypens bu sezon ligde oynadığı maçlarda 2 goals gol attı. Bu da onu FC Emmen kadroda golcüler listesinde 7 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 605 dakikada bir gol

Her 605 dakikada bir asist

Her 242 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

171 / 479 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

161 / 196 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2026/2027 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

0

0

0

90'

Toplam 2026/2027

1

0

0

0

0
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2024/2025

2

0

1

0

0
0

34'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2024

4

0

4

0

0
0

164'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.2
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!