
Dwayne Green İstatistik
2026/2027
2025/2026
2023/2024
2022/2023
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2016/2017
Yukarıdaki Dwayne Green için kariyer istatistikleri. Dwayne Green toplam 177 maçı oynadı, 8 goleri attı ve 9 asistleri biriktirdi. Dwayne Green, Hollanda'de 177 apperances ile İkinci Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
İkinci Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
İkinci Lig Dwayne Green için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok | 96 |
| Dakika | 720 | Maç başına 90 dakika | 97 |
| Maçlar Başladı | 8 | Yok | 97 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 14 | 1.75 | 36 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 51 Dk' | Yok | 36 |
| Gol yememeden | 1 | 13% | 28 |
| Müdahaleler | 3 | 0.27 | 63 |
| Müdahaleler | 21 | 1.91 | 82 |
| Düellolar | 149 | 13.55 | 52 |
| Düellolar Kazandı | 62 | 5.64 | 35 |
| Hava Düelloları Kazandı | 7 | 0.64 | 37 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 26 | 2.36 | 81 |
| Engellenen şutlar | 3 | 0.27 | 67 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Dwayne Green 14 gollerini yedi ve İkinci Lig 2026/2027 sezonunda 8 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Dwayne Green sahadayken, takımlarının her 51 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.27 tackles ve 1.91 müdahaleler yaptılar. Dwayne Green aynı zamanda 2.36 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 3 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 3 | 0.38 | 90 |
| Dakika Başına Kart | 240 Dk' / Kart | Yok | 62 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 3 | 38% | 94 |
| İşlenen Fauller | 9 | 0.82 | 45 |
| Karşı Faul | 11 | 1.00 | 61 |
Dwayne Green şu ana kadar İkinci Lig 2026/2027 sezonunda 8 maçlarında 3 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.82 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 56 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 37 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 70 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 72 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.46 | 0.04 | 38 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.46 | 0.04 | 39 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Dwayne Green İkinci Lig 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 6 | 0.55 | 43 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 6 | 0.18 | 46 |
| Kaleyi bulmayan şut | 4/ 6 | 0.36 | 44 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 84 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 52 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 57 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Dwayne Green, 2026/2027 İkinci Lig sezonunda 6 şu ana kadar 8 maçlarında 6 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 4 atışları hedef dışıydı. Bu, Dwayne Green'in çekim doğruluğunun 33.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.55 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 54 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.05 | 0.10 | 46 |
| Toplam pas | 490 | 44.55 | 83 |
| Başarılı Paslar | 414/ 490 | 37.64 | 84 |
| Pas Tamamlama Oranı | 84.49% | Yok | 80 |
| Tehlikeli Paslar | 10 | 0.91 | 73 |
| Ortalar | 12 | 1.09 | 54 |
| Başarılı Ortalar | 4/ 12 | 0.36 | 60 |
| Orta Tamamlama Oranı | 33.33% | Yok | 63 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Dwayne Green bu İkinci Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 14 | 1.27 | 58 |
| Başarılı Top Sürme | 7 | 0.64 | 53 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 51 |
| Dağıtılmış | 4 | 0.36 | 56 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 53 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Dwayne Green henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Dwayne Green bu sezon 8 matches İkinci Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 720 minutes dakika sahada kaldı. Dwayne Green sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.75 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 13%. Yani Dwayne Green forma giydiği 8 maçının 1 matches tanesinde gol yedi.
Dwayne Green bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Spakenburg kadroda golcüler listesinde 9 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.68
Yenilen Gol
0.23 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.13 Goller
1
Yenilen Gol
0.16 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.39
Yenilen Gol
0.16 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
2.04
Yenilen Gol
0.27 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.25 Goller
1.8
Yenilen Gol
0.25 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.38
Yenilen Gol
0.15 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.28
Yenilen Gol
0.43 Kartlar