Moad Karmoun İstatistik
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
Yukarıdaki Moad Karmoun için kariyer istatistikleri. Moad Karmoun toplam 23 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Moad Karmoun, Fas'de 23 apperances ile Botola Pro'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Botola Pro'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Botola Pro Moad Karmoun için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok | 60 |
| Dakika | 450 | Maç başına 90 dakika | 72 |
| Maçlar Başladı | 5 | Yok | 73 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.2 | 77 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.2 | 69 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 83 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.5 | 91 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.74 | 0.15 | 70 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.74 | 0.15 | 72 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 450 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Moad Karmoun has skored 1 gol in 5 maçları şu ana kadar Botola Pro 2026/2027 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Moad Karmoun'in 90 dakikada attığı goller 0.2'dır. Dahası, Moad Karmoun'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.2'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.15'dır. Bu, Moad Karmoun'in npxG çıktısını 0.74'a koyar ve bu da onları Botola Pro oyuncularının en üst 72 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.20 | 32 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 1 | 0.20 | 59 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 1 | 0.00 | 37 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 94 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Şut Doğruluğu | 100.00% | Yok | 99 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 1.00 | Yok | Yok |
Moad Karmoun, 2026/2027 Botola Pro sezonunda 1 şu ana kadar 5 maçlarında 1 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 0 atışları hedef dışıydı. Bu, Moad Karmoun'in çekim doğruluğunun 100.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 1.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.20 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 80 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.33 | 0.07 | 52 |
| Toplam pas | 196 | 39.20 | 74 |
| Başarılı Paslar | 140/ 196 | 28.00 | 60 |
| Pas Tamamlama Oranı | 71.43% | Yok | 17 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 33 |
| Ortalar | 5 | 1.00 | 63 |
| Başarılı Ortalar | 2/ 5 | 0.40 | 73 |
| Orta Tamamlama Oranı | 40.00% | Yok | 77 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Moad Karmoun bu Botola Pro sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 3 | 0.60 | 52 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.20 | 39 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 33.33% | Yok | 37 |
| Dağıtılmış | 3 | 0.60 | 39 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 67 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 49 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 49 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 50 |
| İşlenen Fauller | 3 | 0.60 | 27 |
| Karşı Faul | 8 | 1.60 | 82 |
Moad Karmoun bu Botola Pro sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 8 | 1.6 | 22 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 56 Dk' | Yok | 25 |
| Gol yememeden | 2 | 40% | 62 |
| Müdahaleler | 1 | 0.20 | 61 |
| Müdahaleler | 6 | 1.20 | 63 |
| Düellolar | 64 | 12.80 | 71 |
| Düellolar Kazandı | 40 | 8.00 | 86 |
| Hava Düelloları Kazandı | 7 | 1.40 | 62 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 6 | 1.20 | 43 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.20 | 62 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Moad Karmoun henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Moad Karmoun bu sezon 5 matches Botola Pro maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 450 minutes dakika sahada kaldı. Moad Karmoun sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist
yapıyor.
Moad Karmoun ligde bu sezon 1 goals gol attı. Bu da onu Moghreb Athlétic de Tétouan takımının en golcü oyuncular listesinde 1 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 450 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.44 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
2.05 Kartlar