Imran Douieb İstatistik
2026/2027
Yukarıdaki Imran Douieb için kariyer istatistikleri. Imran Douieb toplam 5 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Imran Douieb, Fas'de 5 apperances ile Botola Pro'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Botola Pro'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Botola Pro Imran Douieb için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok | 59 |
| Dakika | 295 | Maç başına 59 dakika | 29 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 31 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 0.92 | 42 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 98 Dk' | Yok | 45 |
| Gol yememeden | 2 | 40% | 63 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 55 |
| Müdahaleler | 7 | 2.09 | 94 |
| Düellolar | 50 | 14.90 | 84 |
| Düellolar Kazandı | 25 | 7.45 | 81 |
| Hava Düelloları Kazandı | 7 | 2.09 | 81 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 7 | 2.09 | 60 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 55 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Imran Douieb 3 gollerini yedi ve Botola Pro 2026/2027 sezonunda 5 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Imran Douieb sahadayken, takımlarının her 98 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 2.09 müdahaleler yaptılar. Imran Douieb aynı zamanda 2.09 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 49 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 49 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 50 |
| İşlenen Fauller | 4 | 1.19 | 57 |
| Karşı Faul | 1 | 0.30 | 19 |
Imran Douieb bu Botola Pro sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.31 | 88 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.31 | 80 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 84 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.48 | 87 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.77 | 0.23 | 83 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.77 | 0.23 | 85 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 295 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Imran Douieb has skored 1 gol in 5 maçları şu ana kadar Botola Pro 2026/2027 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Imran Douieb'in 90 dakikada attığı goller 0.31'dır. Dahası, Imran Douieb'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.31'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.23'dır. Bu, Imran Douieb'in npxG çıktısını 0.77'a koyar ve bu da onları Botola Pro oyuncularının en üst 85 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 0.60 | 56 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 2 | 0.30 | 68 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 2 | 0.30 | 46 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 94 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 50.00% | Yok | 97 |
| Şut Doğruluğu | 50.00% | Yok | 84 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 2.00 | Yok | Yok |
Imran Douieb, 2026/2027 Botola Pro sezonunda 2 şu ana kadar 5 maçlarında 2 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Imran Douieb'in çekim doğruluğunun 50.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 2.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.60 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 80 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.24 | 0.07 | 50 |
| Toplam pas | 127 | 37.85 | 73 |
| Başarılı Paslar | 107/ 127 | 31.89 | 74 |
| Pas Tamamlama Oranı | 84.25% | Yok | 72 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 33 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 24 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 46 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Imran Douieb bu Botola Pro sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.30 | 33 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.30 | 47 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 3 | 0.89 | 23 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 67 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Imran Douieb henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Imran Douieb bu sezon 5 matches Botola Pro maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 295 minutes dakika sahada kaldı. Imran Douieb sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.92 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 40%. Yani Imran Douieb forma giydiği 5 maçının 2 matches tanesinde gol yedi.
Imran Douieb bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu UTS Rabat kadroda golcüler listesinde 4 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 295 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması