
Shuto Abe İstatistik
2026/2027
2026
2025
2023/2024
2023
2022
2021
2020
Daha Fazla
2019
Yukarıdaki Shuto Abe için kariyer istatistikleri. Shuto Abe toplam 269 maçı oynadı, 21 goleri attı ve 13 asistleri biriktirdi. Shuto Abe, Japonya'de 269 apperances ile J Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
J Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
J Lig Shuto Abe için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 12 | Yok | 72 |
| Dakika | 997 | Maç başına 83 dakika | 80 |
| Maçlar Başladı | 11 | Yok | 78 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 52 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.09 | 39 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 67 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 68 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.89 | 0.08 | 44 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.89 | 0.08 | 44 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Shuto Abe J Lig 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 11 | 0.99 | 52 |
| Kaleyi bulan şut | 3/ 11 | 0.27 | 52 |
| Kaleyi bulmayan şut | 8/ 11 | 0.72 | 55 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 82 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 52 |
| Şut Doğruluğu | 27.27% | Yok | 48 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Shuto Abe, 2026/2027 J Lig sezonunda 11 şu ana kadar 12 maçlarında 11 şut çekti. 3 atışları hedefteydi ve diğer 8 atışları hedef dışıydı. Bu, Shuto Abe'in çekim doğruluğunun 27.27% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.99 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.09 | 63 |
| Beklenen Asistler (xA) | 2.14 | 0.19 | 71 |
| Toplam pas | 708 | 63.91 | 92 |
| Başarılı Paslar | 606/ 708 | 54.70 | 92 |
| Pas Tamamlama Oranı | 85.59% | Yok | 81 |
| Tehlikeli Paslar | 11 | 0.99 | 60 |
| Ortalar | 9 | 0.81 | 48 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 9 | 0.09 | 37 |
| Orta Tamamlama Oranı | 11.11% | Yok | 38 |
| Dakika Başına Asist | 997 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Shuto Abe şu ana kadar J Lig 2026/2027 sezonunda 12 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Shuto Abe, 85.59 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 63.91 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.99 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Shuto Abe'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.19'dir. Bu istatistik, J Lig'deki oyuncuların 71 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 8 | 0.72 | 46 |
| Başarılı Top Sürme | 3 | 0.27 | 44 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 37.50% | Yok | 42 |
| Dağıtılmış | 15 | 1.35 | 14 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 50 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 3 | 0.27 | 84 |
| Dakika Başına Kart | 332 Dk' / Kart | Yok | 52 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 8% | 51 |
| İşlenen Fauller | 16 | 1.44 | 80 |
| Karşı Faul | 12 | 1.08 | 65 |
Shuto Abe şu ana kadar J Lig 2026/2027 sezonunda 12 maçlarında 2 sarı kart ve 1 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.44 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 15 | 1.35 | 57 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 66 Dk' | Yok | 55 |
| Gol yememeden | 1 | 8% | 21 |
| Müdahaleler | 27 | 2.44 | 95 |
| Müdahaleler | 15 | 1.35 | 82 |
| Düellolar | 122 | 11.01 | 82 |
| Düellolar Kazandı | 51 | 4.60 | 61 |
| Hava Düelloları Kazandı | 9 | 0.81 | 33 |
| çalım atmak | 15 | 1.35 | 2 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 14 | 1.26 | 36 |
| Engellenen şutlar | 3 | 0.27 | 57 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Shuto Abe henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
AFC Şampiyonlar Ligi Shuto Abe için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 94 |
| Dakika | 360 | Maç başına 90 dakika | 97 |
| Maçlar Başladı | 4 | Yok | 97 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 75 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.25 | 66 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 86 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 87 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.37 | 0.09 | 64 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.37 | 0.09 | 65 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 5 | 1.15 | 67 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 5 | 0.23 | 56 |
| Kaleyi bulmayan şut | 4/ 5 | 0.92 | 72 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 90 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 76 |
| Şut Doğruluğu | 20.00% | Yok | 59 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.25 | 80 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.16 | 0.27 | 80 |
| Toplam pas | 263 | 60.69 | 91 |
| Başarılı Paslar | 232/ 263 | 53.54 | 92 |
| Pas Tamamlama Oranı | 88.21% | Yok | 77 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 0.69 | 57 |
| Ortalar | 2 | 0.46 | 49 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 2 | 0.23 | 63 |
| Orta Tamamlama Oranı | 50.00% | Yok | 95 |
| Dakika Başına Asist | 360 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 23 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 35 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 35 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.23 | 63 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 77 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 69 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 69 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 70 |
| İşlenen Fauller | 3 | 0.69 | 48 |
| Karşı Faul | 3 | 0.69 | 55 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 0.75 | 76 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 120 Dk' | Yok | 78 |
| Gol yememeden | 1 | 25% | 65 |
| Müdahaleler | 13 | 3.00 | 94 |
| Müdahaleler | 6 | 1.38 | 78 |
| Düellolar | 28 | 6.46 | 42 |
| Düellolar Kazandı | 17 | 3.92 | 61 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.23 | 22 |
| çalım atmak | 3 | 0.69 | 32 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 1 | 0.23 | 12 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 58 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Nabisco Lig Kupası Shuto Abe için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 1 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 66 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 59 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 86 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 76 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.15 | 0.11 | 65 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.15 | 0.11 | 65 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.75 | 57 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 1 | 0.75 | 84 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 1 | 0.00 | 36 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 96 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 72 |
| Şut Doğruluğu | 100.00% | Yok | 99 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 81 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.15 | 0.11 | 54 |
| Toplam pas | 75 | 56.25 | 77 |
| Başarılı Paslar | 64/ 75 | 48.00 | 77 |
| Pas Tamamlama Oranı | 85.33% | Yok | 68 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 36 |
| Ortalar | 1 | 0.75 | 59 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 1 | 0.00 | 56 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 56 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 43 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 59 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 59 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.75 | 19 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 78 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 1 | 99 |
| Dakika Başına Kart | 90 Dk' / Kart | Yok | 76 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 100% | 99 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.75 | 51 |
| Karşı Faul | 1 | 0.75 | 57 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 2 | 14 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 45 Dk' | Yok | 22 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 52 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 72 |
| Müdahaleler | 1 | 0.75 | 31 |
| Düellolar | 18 | 13.50 | 75 |
| Düellolar Kazandı | 11 | 8.25 | 80 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.75 | 30 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 1.50 | 35 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 43 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
İmparatorluk Kupası Shuto Abe için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok |
| Dakika | 180 | Maç başına 90 dakika |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 2 | 100% |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Shuto Abe bu sezon 12 matches J Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 997 minutes dakika sahada kaldı. Shuto Abe sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.09 asist
yapıyor.
Shuto Abe ligde bu sezon 0 goals gol attı. Bu da onu Gamba Osaka takımının en golcü oyuncular listesinde 8 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Her 997 dakikada bir asist
Her 332 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.1 Asist
0.2 Kartlar
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.14 Goller
0.07 Asist
0.29 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.14 Goller
0.05 Asist
0.24 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.15 Goller
0.22 Asist
0.22 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.17 Goller
0.13 Asist
0.08 Kartlar
2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.06 Asist
0.12 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.08 Goller
0.13 Asist
0.08 Kartlar
2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar