
Malik Risaldi İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020
2019
Yukarıdaki Malik Risaldi için kariyer istatistikleri. Malik Risaldi toplam 181 maçı oynadı, 25 goleri attı ve 18 asistleri biriktirdi. Malik Risaldi, Endonezya'de 181 apperances ile 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
1. Lig Malik Risaldi için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok | 30 |
| Dakika | 236 | Maç başına 47 dakika | 12 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 23 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 6 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 63 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 50 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 76 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 79 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.17 | 0.06 | 51 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.17 | 0.06 | 52 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Malik Risaldi 1. Lig 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 0.76 | 56 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 2 | 0.38 | 66 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 2 | 0.38 | 47 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 91 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 64 |
| Şut Doğruluğu | 50.00% | Yok | 86 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Malik Risaldi, 2026/2027 1. Lig sezonunda 2 şu ana kadar 5 maçlarında 2 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Malik Risaldi'in çekim doğruluğunun 50.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.76 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 67 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.08 | 0.03 | 12 |
| Toplam pas | 24 | 9.15 | 4 |
| Başarılı Paslar | 20/ 24 | 7.63 | 4 |
| Pas Tamamlama Oranı | 83.33% | Yok | 59 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.38 | 51 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 23 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 42 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Malik Risaldi bu 1. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.38 | 39 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 28 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 28 |
| Dağıtılmış | 3 | 1.14 | 14 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.38 | 89 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 42 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 42 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 46 |
| İşlenen Fauller | 3 | 1.14 | 75 |
| Karşı Faul | 4 | 1.53 | 86 |
Malik Risaldi bu 1. Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 1.14 | 50 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 79 Dk' | Yok | 50 |
| Gol yememeden | 1 | 20% | 48 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 67 |
| Müdahaleler | 1 | 0.38 | 28 |
| Düellolar | 25 | 9.53 | 54 |
| Düellolar Kazandı | 9 | 3.43 | 29 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 0.76 | 61 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 0.76 | 39 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 48 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 1 |
| Penaltı Golleri | 0 | 1 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Malik Risaldi kariyerlerinde şu ana kadar 1 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 0 eksikken Malik Risaldi 1 kalemleri aldı. Malik Risaldi için genel ceza dönüşüm oranı 100%'tir.
Forvet pozisyonunda oynayan Malik Risaldi bu sezon 5 matches 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 236 minutes dakika sahada kaldı. Malik Risaldi sahada kaldığı her 90 dakika başına0 goals gol attı. 1. Lig içinde bu performansla 224 players hücum oyuncusu arasında -1 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 0 gol attı. Attığı goller açısından 1. Lig performansı onu takımında en golcü 12. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.12 Goller
0.18 Asist
0 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.21 Goller
0.21 Asist
0.21 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.44 Goller
0.15 Asist
0.22 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.16 Goller
0.11 Asist
0.38 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.07 Goller
0.07 Asist
0.11 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.13 Goller
0.2 Asist
0.07 Kartlar