Heiðar Ægisson Portrait

Heiðar Ægisson İstatistik

Kulüp : Stjarnan
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sağ Bek
Uyruk : Iceland
Birthplace : Iceland - Iceland
Forma Numarası : #2
Yaş (Doğum günü) : 31 (10/08 1995)

2026

2026

2024/2025

2024

2023

2022

2021

2020

Daha Fazla

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2026 & Kariyer İstatistikleri- Heiðar Ægisson

6.29
Urvalsdeild'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : -1 / 245 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

6

0

7

0

1

0

205'

Toplam 2027

7

0

8

0

1
0

229'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

152

2

147

39

18

0

11041'

13

0

12

4

0

0

604'

7

1

11

1

1

0

483'

Toplam 24236

180

3

184

45

20
0

12782'

Yukarıdaki Heiðar Ægisson için kariyer istatistikleri. Heiðar Ægisson toplam 180 maçı oynadı, 3 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Heiðar Ægisson, İzlanda'de 180 apperances ile Urvalsdeild'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Urvalsdeild'deki 90 dakikalık istatistikler başına

3.07Yenen Gol / 90'
7 Goller 6 Maçlarda
1st Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 6 Temiz Maçlar
8th Yüzdelik
0.4490 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
94th Yüzdelik

Heiðar Ægisson İstatistikleri - Detaylı

Urvalsdeild Heiðar Ægisson için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar6Yok
3
Dakika205Maç başına 34 dakika
0
Maçlar Başladı2Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak4YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak5YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol73.07
1
Dakika Başına yenilen Gol29 Dk'Yok
1
Gol yememeden00%
8
Müdahaleler31.32
44
Müdahaleler20.88
49
Düellolar167.02
26
Düellolar Kazandı93.95
42
Hava Düelloları Kazandı31.32
67
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak62.63
66
Engellenen şutlar00.00
17
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Heiðar Ægisson 7 gollerini yedi ve Urvalsdeild 2026 sezonunda 6 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Heiðar Ægisson sahadayken, takımlarının her 29 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.32 tackles ve 0.88 müdahaleler yaptılar. Heiðar Ægisson aynı zamanda 2.63 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.44
94
Dakika Başına Kart205 Dk' / KartYok
22
0.5'in Üzerindeki Kartlar117%
65
İşlenen Fauller10.44
10
Karşı Faul10.44
18

Heiðar Ægisson şu ana kadar Urvalsdeild 2026 sezonunda 6 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.44 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
31
Gol Katkısı00
21
Evdeki Goller00
42
Deplasman Golleri00
53
Beklenen Goller (xG)0.060.03
15
Penaltısız xG (npxG)0.060.03
16
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Heiðar Ægisson Urvalsdeild 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut10.44
17
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
12
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
0.44
28
Direğe takılmak0 kez0.00
64
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
31
Şut Doğruluğu0.00%Yok
12
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Heiðar Ægisson, 2026 Urvalsdeild sezonunda 1 şu ana kadar 6 maçlarında 1 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Heiðar Ægisson'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.44 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
38
Beklenen Asistler (xA)0.260.11
35
Toplam pas13458.83
94
Başarılı Paslar
122/ 134
53.56
96
Pas Tamamlama Oranı91.04%Yok
99
Tehlikeli Paslar00.00
4
Ortalar62.63
74
Başarılı Ortalar
3/ 6
1.32
90
Orta Tamamlama Oranı50.00%Yok
95
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Heiðar Ægisson bu Urvalsdeild sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme52.20
81
Başarılı Top Sürme20.88
76
Top Sürme Başarı Oranı40.00%Yok
41
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
41

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Heiðar Ægisson henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

UEFA Europa Conference League Heiðar Ægisson için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar1Yok
Dakika24Maç başına 24 dakika

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol13.75
Dakika Başına yenilen Gol24 Dk'Yok
Gol yememeden00%

Bir savunma oyuncusu olarak, Heiðar Ægisson 7 gollerini yedi ve Urvalsdeild 2026 sezonunda 1 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Heiðar Ægisson sahadayken, takımlarının her 24 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol00
Gol Katkısı00
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri00
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist00
Dakika Başına AsistAsistler yokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Heiðar Ægisson'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Heiðar Ægisson bu sezon 6 matches Urvalsdeild maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 205 minutes dakika sahada kaldı. Heiðar Ægisson sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 3.07 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Heiðar Ægisson forma giydiği 6 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Heiðar Ægisson bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Stjarnan kadroda golcüler listesinde 22 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 245 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

Yok / 100 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2026

1

1

3

0

0
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

1 Goller

3
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2025

3

0

4

1

0
0

270'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.33
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

1

9

3

5

0

786'

Toplam 2024

11

1

10

3

6
0

866'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.11 Goller

1.03
 Yenilen Gol

0.57  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

14

0

9

6

1

0

1104'

Toplam 2023

16

0

9

7

1
0

1175'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.73
 Yenilen Gol

0.08  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

13

0

8

1

2

0

381'

Toplam 2022

16

0

15

1

3
0

623'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.89
 Yenilen Gol

0.47  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

6

0

0

0

270'

Toplam 2021

3

0

6

0

0
0

270'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

15

0

18

2

1

0

1306'

Toplam 2020

21

0

31

2

1
0

1817'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.24
 Yenilen Gol

0.07  Kartlar

2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

13

0

15

3

2

0

1078'

Toplam 2019

15

0

16

4

2
0

1258'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.25
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

0

10

3

0

0

900'

Toplam 2018

12

0

10

3

0
0

915'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

11

3

0

0

577'

Toplam 2017

12

0

11

3

0
0

577'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.72
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

26

5

3

0

1863'

Toplam 2016

23

0

31

5

3
0

2043'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.26
 Yenilen Gol

0.14  Kartlar

2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

1

24

7

3

0

1979'

Toplam 2015

27

1

26

10

3
0

2057'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

1.09
 Yenilen Gol

0.14  Kartlar

2014 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

13

0

4

6

0

0

592'

Toplam 2014

13

0

4

6

0
0

592'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.61
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!