
Lukas Akins İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
Yukarıdaki Lukas Akins için kariyer istatistikleri. Lukas Akins toplam 685 maçı oynadı, 125 goleri attı ve 25 asistleri biriktirdi. Lukas Akins, İngiltere'de 685 apperances ile Lig 1'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Lig 1'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Lig 1 Lukas Akins için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok | 2 |
| Dakika | 334 | Maç başına 67 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 3 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.27 | 84 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.54 | 88 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 65 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.43 | 91 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.31 | 0.35 | 84 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.31 | 0.35 | 85 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 334 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Lukas Akins has skored 1 gol in 5 maçları şu ana kadar Lig 1 2026/2027 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Lukas Akins'in 90 dakikada attığı goller 0.27'dır. Dahası, Lukas Akins'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.54'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.35'dır. Bu, Lukas Akins'in npxG çıktısını 1.31'a koyar ve bu da onları Lig 1 oyuncularının en üst 85 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 11 | 2.96 | 93 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 11 | 0.54 | 72 |
| Kaleyi bulmayan şut | 9/ 11 | 2.43 | 97 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 82 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 9.09% | Yok | 64 |
| Şut Doğruluğu | 18.18% | Yok | 36 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 11.00 | Yok | Yok |
Lukas Akins, 2026/2027 Lig 1 sezonunda 11 şu ana kadar 5 maçlarında 11 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 9 atışları hedef dışıydı. Bu, Lukas Akins'in çekim doğruluğunun 18.18% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 11.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.96 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.27 | 92 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.94 | 0.25 | 89 |
| Toplam pas | 130 | 35.03 | 52 |
| Başarılı Paslar | 96/ 130 | 25.87 | 54 |
| Pas Tamamlama Oranı | 73.85% | Yok | 45 |
| Tehlikeli Paslar | 4 | 1.08 | 67 |
| Ortalar | 7 | 1.89 | 61 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 7 | 0.27 | 56 |
| Orta Tamamlama Oranı | 14.29% | Yok | 46 |
| Dakika Başına Asist | 334 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Lukas Akins şu ana kadar Lig 1 2026/2027 sezonunda 5 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Lukas Akins, 73.85 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 35.03 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.08 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Lukas Akins'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.25'dir. Bu istatistik, Lig 1'deki oyuncuların 89 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 11 | 2.96 | 94 |
| Başarılı Top Sürme | 6 | 1.62 | 96 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 54.55% | Yok | 69 |
| Dağıtılmış | 5 | 1.35 | 20 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.27 | 78 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 27 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 27 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 28 |
| İşlenen Fauller | 6 | 1.62 | 77 |
| Karşı Faul | 3 | 0.81 | 43 |
Lukas Akins bu Lig 1 sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 7 | 1.89 | 10 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 48 Dk' | Yok | 11 |
| Gol yememeden | 1 | 20% | 40 |
| Müdahaleler | 6 | 1.62 | 64 |
| Müdahaleler | 3 | 0.81 | 51 |
| Düellolar | 57 | 15.36 | 93 |
| Düellolar Kazandı | 28 | 7.54 | 91 |
| Hava Düelloları Kazandı | 13 | 3.50 | 84 |
| çalım atmak | 6 | 1.62 | 1 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 13 | 3.50 | 69 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.27 | 50 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 83.33% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 36 |
| Penaltı Golleri | 0 | 30 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 6 |
Lukas Akins kariyerlerinde şu ana kadar 36 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 6 eksikken Lukas Akins 30 kalemleri aldı. Lukas Akins için genel ceza dönüşüm oranı 83.33%'tir.
EFL Kupası Lukas Akins için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 44 | Maç başına 44 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 70 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 51 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 88 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 79 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.10 | 0.20 | 73 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.10 | 0.20 | 75 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 4.09 | 99 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 2 | 0.00 | 55 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 2 | 4.09 | 99 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 96 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 75 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 55 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 73 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.02 | 0.04 | 14 |
| Toplam pas | 12 | 24.55 | 25 |
| Başarılı Paslar | 9/ 12 | 18.41 | 25 |
| Pas Tamamlama Oranı | 75.00% | Yok | 27 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 28 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 41 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 70 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 70 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 29 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 47 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 47 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 77 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 71 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 71 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 78 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 24 |
| Karşı Faul | 1 | 2.05 | 88 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 2.05 | 31 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 44 Dk' | Yok | 33 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 50 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 19 |
| Müdahaleler | 1 | 2.05 | 95 |
| Düellolar | 2 | 4.09 | 20 |
| Düellolar Kazandı | 1 | 2.05 | 25 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 22 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 10 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 59 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 83.33% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 36 |
| Penaltı Golleri | 0 | 30 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 6 |
Lig Kupası Lukas Akins için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 75 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 42 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 75 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 92 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 30 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 87 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 70 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 43 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 58 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.05 | 0.05 | 26 |
| Toplam pas | 30 | 30.00 | 52 |
| Başarılı Paslar | 22/ 30 | 22.00 | 52 |
| Pas Tamamlama Oranı | 73.33% | Yok | 48 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 26 |
| Ortalar | 2 | 2.00 | 83 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 2 | 0.00 | 65 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 65 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 1.00 | 61 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 35 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 35 |
| Dağıtılmış | 2 | 2.00 | 9 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 65 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 58 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 58 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 65 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 22 |
| Karşı Faul | 1 | 1.00 | 70 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 3 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 30 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 0 |
| Müdahaleler | 1 | 1.00 | 61 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 39 |
| Düellolar | 6 | 6.00 | 26 |
| Düellolar Kazandı | 3 | 3.00 | 39 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 1.00 | 48 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 0 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 43 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 83.33% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 36 |
| Penaltı Golleri | 0 | 30 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 6 |
CONCACAF Nations League Lukas Akins için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 17 | Maç başına 17 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 71 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 58 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 79 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 83 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 21 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 21 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 21 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 45 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 25 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 91 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 71 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 45 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 75 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.01 | 0.05 | 23 |
| Toplam pas | 3 | 15.88 | 9 |
| Başarılı Paslar | 3/ 3 | 15.88 | 25 |
| Pas Tamamlama Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 23 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 27 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 54 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 54 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 20 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 32 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 32 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 73 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 56 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 56 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 57 |
| İşlenen Fauller | 1 | 5.29 | 99 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 9 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 4 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 34 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 9 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 22 |
| Düellolar | 3 | 15.88 | 98 |
| Düellolar Kazandı | 2 | 10.59 | 99 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 10.59 | 99 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 12 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 56 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 83.33% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 36 |
| Penaltı Golleri | 0 | 30 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 6 |
Forvet pozisyonunda oynayan Lukas Akins bu sezon 5 matches Lig 1 maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 334 minutes dakika sahada kaldı. Lukas Akins sahada kaldığı her 90 dakika başına0.27 goals gol attı. Lig 1 içinde bu performansla 396 players hücum oyuncusu arasında 69 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 1 gol attı. Attığı goller açısından Lig 1 performansı onu takımında en golcü 7. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 334 dakikada bir gol
Her 334 dakikada bir asist
Her 0 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.39 Goller
0.09 Asist
0.04 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.07 Goller
0.14 Asist
0.1 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.3 Goller
0.05 Asist
0.03 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.22 Goller
0.2 Asist
0 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.15 Goller
0.15 Asist
0.1 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.21 Goller
0 Asist
0.07 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.26 Goller
0.11 Asist
0.06 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.28 Goller
0.15 Asist
0.02 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.13 Goller
0.15 Asist
0.13 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.16 Goller
0.06 Asist
0.1 Kartlar
2015/2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.37 Goller
0.12 Asist
0.12 Kartlar
2015 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2013/2014 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.12 Goller
0 Asist
0.12 Kartlar
2012/2013 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.25 Goller
0 Asist
0.1 Kartlar
2011/2012 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.14 Goller
0 Asist
0.06 Kartlar
2010/2011 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.09 Goller
0 Asist
0.09 Kartlar