
Dimitris Pelkas İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Yukarıdaki Dimitris Pelkas için kariyer istatistikleri. Dimitris Pelkas toplam 424 maçı oynadı, 79 goleri attı ve 26 asistleri biriktirdi. Dimitris Pelkas, Yunanistan'de 424 apperances ile Süper Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Süper Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Süper Lig Dimitris Pelkas için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 6 | Yok | 35 |
| Dakika | 388 | Maç başına 65 dakika | 39 |
| Maçlar Başladı | 6 | Yok | 62 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 3 | 0.7 | 96 |
| Gol Katkısı | 4 | 0.93 | 98 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.43 | 85 |
| Deplasman Golleri | 2 | 0.99 | 98 |
| Beklenen Goller (xG) | 3.11 | 0.72 | 97 |
| Penaltısız xG (npxG) | 3.11 | 0.72 | 98 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 1 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 129 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Dimitris Pelkas has skored 3 gol in 6 maçları şu ana kadar Süper Lig 2026/2027 sezonunda. 3 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Dimitris Pelkas'in 90 dakikada attığı goller 0.7'dır. Dahası, Dimitris Pelkas'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 4. Skor katkıları, 90 dakikada 0.93'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.72'dır. Bu, Dimitris Pelkas'in npxG çıktısını 3.11'a koyar ve bu da onları Süper Lig oyuncularının en üst 98 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 18 | 4.18 | 98 |
| Kaleyi bulan şut | 6/ 18 | 1.39 | 95 |
| Kaleyi bulmayan şut | 12/ 18 | 2.78 | 98 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 86 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 16.67% | Yok | 80 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 68 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 6.00 | Yok | Yok |
Dimitris Pelkas, 2026/2027 Süper Lig sezonunda 18 şu ana kadar 6 maçlarında 18 şut çekti. 6 atışları hedefteydi ve diğer 12 atışları hedef dışıydı. Bu, Dimitris Pelkas'in çekim doğruluğunun 33.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 6.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 4.18 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.23 | 82 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.01 | 0.23 | 81 |
| Toplam pas | 136 | 31.55 | 46 |
| Başarılı Paslar | 97/ 136 | 22.50 | 40 |
| Pas Tamamlama Oranı | 71.32% | Yok | 16 |
| Tehlikeli Paslar | 6 | 1.39 | 78 |
| Ortalar | 21 | 4.87 | 92 |
| Başarılı Ortalar | 3/ 21 | 0.70 | 78 |
| Orta Tamamlama Oranı | 14.29% | Yok | 55 |
| Dakika Başına Asist | 388 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Dimitris Pelkas şu ana kadar Süper Lig 2026/2027 sezonunda 6 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Dimitris Pelkas, 71.32 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 31.55 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.39 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Dimitris Pelkas'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.23'dir. Bu istatistik, Süper Lig'deki oyuncuların 81 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 3 | 0.70 | 36 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 0.46 | 51 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 66.67% | Yok | 80 |
| Dağıtılmış | 4 | 0.93 | 34 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.23 | 77 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 32 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 32 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 33 |
| İşlenen Fauller | 7 | 1.62 | 64 |
| Karşı Faul | 8 | 1.86 | 71 |
Dimitris Pelkas bu Süper Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 4 | 0.93 | 71 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 97 Dk' | Yok | 74 |
| Gol yememeden | 2 | 33% | 66 |
| Müdahaleler | 7 | 1.62 | 65 |
| Müdahaleler | 1 | 0.23 | 25 |
| Düellolar | 34 | 7.89 | 29 |
| Düellolar Kazandı | 19 | 4.41 | 43 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 0.70 | 34 |
| çalım atmak | 1 | 0.23 | 71 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 3 | 0.70 | 29 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 48 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 50% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 6 |
| Penaltı Golleri | 0 | 3 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 3 |
Dimitris Pelkas kariyerlerinde şu ana kadar 6 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 3 eksikken Dimitris Pelkas 3 kalemleri aldı. Dimitris Pelkas için genel ceza dönüşüm oranı 50%'tir.
UEFA Avrupa Ligi Dimitris Pelkas için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 14 | Maç başına 7 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 56 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 35 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 65 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 76 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.05 | 0.32 | 88 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.05 | 0.32 | 89 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 6.43 | 99 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 40 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 6.43 | 99 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 94 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 65 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 43 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 52 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.05 | 0.32 | 91 |
| Toplam pas | 9 | 57.86 | 90 |
| Başarılı Paslar | 8/ 9 | 51.43 | 91 |
| Pas Tamamlama Oranı | 88.89% | Yok | 79 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 6.43 | 99 |
| Ortalar | 1 | 6.43 | 99 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 1 | 6.43 | 99 |
| Orta Tamamlama Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 48 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 59 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 59 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 1 | 6.43 | 99 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 41 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 41 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 43 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 24 |
| Karşı Faul | 1 | 6.43 | 99 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 1 |
| Gol yememeden | 1 | 50% | 77 |
| Müdahaleler | 1 | 6.43 | 99 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 34 |
| Düellolar | 1 | 6.43 | 72 |
| Düellolar Kazandı | 1 | 6.43 | 98 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 26 |
| çalım atmak | 1 | 6.43 | 0 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 22 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 52 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 50% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 6 |
| Penaltı Golleri | 0 | 3 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 3 |
UEFA Europa Conference League Dimitris Pelkas için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 32 | Maç başına 32 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 57 |
| Gol Katkısı | 1 | 2.81 | 99 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 68 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 76 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 38 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 39 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 48 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 63 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 52 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 95 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 70 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 63 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 2.81 | 99 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.52 | 1.46 | 99 |
| Toplam pas | 0 | 0.00 | 24 |
| Başarılı Paslar | 0/ 0 | 0.00 | 24 |
| Pas Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 24 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 48 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 53 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 68 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 68 |
| Dakika Başına Asist | 32 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 47 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 57 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 57 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 83 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 2.81 | 99 |
| Dakika Başına Kart | 32 Dk' / Kart | Yok | 41 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 100% | 99 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 39 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 38 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 2.81 | 1 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 32 Dk' | Yok | 2 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 14 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 36 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 44 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 26 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 27 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 39 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 31 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 64 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 50% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 6 |
| Penaltı Golleri | 0 | 3 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 3 |
Yunanistan Kupası Dimitris Pelkas için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 36 |
| Dakika | 25 | Maç başına 25 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 1 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 84 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 77 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 93 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 90 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.12 | 0.43 | 91 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.12 | 0.43 | 91 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 7.20 | 99 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 2 | 0.00 | 81 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 2 | 7.20 | 99 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 87 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 81 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 89 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.01 | 0.04 | 53 |
| Toplam pas | 9 | 32.40 | 67 |
| Başarılı Paslar | 5/ 9 | 18.00 | 54 |
| Pas Tamamlama Oranı | 55.56% | Yok | 24 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 84 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 80 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 77 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 86 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 75 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 82 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 82 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 1 | 3.60 | 99 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 79 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 79 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 80 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 41 |
| Karşı Faul | 1 | 3.60 | 96 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 22 |
| Gol yememeden | 1 | 100% | 99 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 73 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 51 |
| Düellolar | 4 | 14.40 | 84 |
| Düellolar Kazandı | 3 | 10.80 | 97 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 3.60 | 96 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 45 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 79 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 50% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 6 |
| Penaltı Golleri | 0 | 3 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 3 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Dimitris Pelkas bu sezon 6 matches Süper Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 388 minutes dakika sahada kaldı. Dimitris Pelkas sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.23 asist
yapıyor.
Dimitris Pelkas ligde bu sezon 3 goals gol attı. Bu da onu PAOK Thessaloniki takımının en golcü oyuncular listesinde 2 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 129 dakikada bir gol
Her 388 dakikada bir asist
Her 0 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.67 Goller
0.34 Asist
0.17 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.61 Asist
0.61 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.43 Goller
0.29 Asist
0.43 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.14 Goller
0.07 Asist
0.42 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.47 Goller
0 Asist
0.23 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.26 Goller
0.26 Asist
0.26 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.31 Goller
0 Asist
0.31 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.19 Goller
0.51 Asist
0.19 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.41 Goller
0.36 Asist
0.46 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.35 Goller
0.12 Asist
0.71 Kartlar
2015/2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.16 Goller
0.2 Asist
0.16 Kartlar
2014/2015 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.18 Goller
0 Asist
0.55 Kartlar
2013/2014 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.47 Goller
0 Asist
0.27 Kartlar
2013 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
1.58 Goller
0 Asist
0 Kartlar