
Sven Sonnenberg İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Yukarıdaki Sven Sonnenberg için kariyer istatistikleri. Sven Sonnenberg toplam 243 maçı oynadı, 8 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Sven Sonnenberg, Almanya'de 243 apperances ile 3. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Bölgesel Lig: Kuzeydoğu'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Bölgesel Lig: Kuzeydoğu Sven Sonnenberg için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok |
| Dakika | 720 | Maç başına 90 dakika |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 11 | 1.38 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 65 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 0 | 0% |
Bir savunma oyuncusu olarak, Sven Sonnenberg 11 gollerini yedi ve Bölgesel Lig: Kuzeydoğu 2026/2027 sezonunda 8 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Sven Sonnenberg sahadayken, takımlarının her 65 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok |
Sven Sonnenberg bu Bölgesel Lig: Kuzeydoğu sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.13 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.13 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.25 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 |
| Dakika başına Gol | 720 Dakika başına Gol | Yok |
Sven Sonnenberg has skored 1 gol in 8 maçları şu ana kadar Bölgesel Lig: Kuzeydoğu 2026/2027 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Sven Sonnenberg'in 90 dakikada attığı goller 0.13'dır. Dahası, Sven Sonnenberg'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok |
Sven Sonnenberg bu Bölgesel Lig: Kuzeydoğu sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Sven Sonnenberg henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Almanya Kupası Sven Sonnenberg için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 3 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 2 | 33 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 45 Dk' | Yok | 33 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 67 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 21 |
| Müdahaleler | 2 | 1.50 | 82 |
| Düellolar | 2 | 1.50 | 18 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 15 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 24 |
| çalım atmak | 1 | 0.75 | 26 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 6 | 4.50 | 88 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.75 | 82 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Sven Sonnenberg 11 gollerini yedi ve Bölgesel Lig: Kuzeydoğu 2026/2027 sezonunda 1 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Sven Sonnenberg sahadayken, takımlarının her 45 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 1.50 müdahaleler yaptılar. Sven Sonnenberg aynı zamanda 4.50 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 33 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 33 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 65 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.75 | 53 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 29 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 67 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 67 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 67 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 99 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.06 | 0.04 | 53 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.06 | 0.04 | 53 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.75 | 53 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 53 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 0.75 | 65 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 97 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 79 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 53 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 67 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.04 | 0.03 | 6 |
| Toplam pas | 20 | 15.00 | 6 |
| Başarılı Paslar | 18/ 20 | 13.50 | 9 |
| Pas Tamamlama Oranı | 90.00% | Yok | 85 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 41 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 53 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 65 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 41 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 44 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 44 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.75 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Sven Sonnenberg bu sezon 8 matches Bölgesel Lig: Kuzeydoğu maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 720 minutes dakika sahada kaldı. Sven Sonnenberg sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.38 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Sven Sonnenberg forma giydiği 8 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.
Sven Sonnenberg bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu VSG Altglienicke kadroda golcüler listesinde 6 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 720 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.43
Yenilen Gol
0.2 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.09 Goller
1.42
Yenilen Gol
0.28 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.05 Goller
1.75
Yenilen Gol
0.16 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.04 Goller
1.02
Yenilen Gol
0.12 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.52
Yenilen Gol
0.38 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.83
Yenilen Gol
0.18 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.03 Goller
1.02
Yenilen Gol
0.33 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.16 Goller
0.87
Yenilen Gol
0 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.86
Yenilen Gol
0.23 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.72
Yenilen Gol
0.29 Kartlar