
Noah Weißhaupt İstatistik
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
Yukarıdaki Noah Weißhaupt için kariyer istatistikleri. Noah Weißhaupt toplam 202 maçı oynadı, 18 goleri attı ve 4 asistleri biriktirdi. Noah Weißhaupt, Almanya'de 202 apperances ile Bundesliga'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
2. Bundesliga'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Ekstraklasa Noah Weißhaupt için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 7 | Yok | 2 |
| Dakika | 263 | Maç başına 38 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €711,359 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 1 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 4 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 39 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 24 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 49 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 58 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.42 | 0.14 | 57 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.42 | 0.14 | 57 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Noah Weißhaupt Ekstraklasa 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 5 | 1.71 | 72 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 5 | 0.68 | 79 |
| Kaleyi bulmayan şut | 3/ 5 | 1.03 | 70 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 67 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 39 |
| Şut Doğruluğu | 40.00% | Yok | 74 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Noah Weißhaupt, 2025/2026 Ekstraklasa sezonunda 5 şu ana kadar 7 maçlarında 5 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 3 atışları hedef dışıydı. Bu, Noah Weißhaupt'in çekim doğruluğunun 40.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.71 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 40 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.51 | 0.17 | 73 |
| Toplam pas | 112 | 38.33 | 63 |
| Başarılı Paslar | 102/ 112 | 34.90 | 72 |
| Pas Tamamlama Oranı | 91.07% | Yok | 99 |
| Tehlikeli Paslar | 6 | 2.05 | 93 |
| Ortalar | 14 | 4.79 | 91 |
| Başarılı Ortalar | 4/ 14 | 1.37 | 93 |
| Orta Tamamlama Oranı | 28.57% | Yok | 76 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Noah Weißhaupt bu Ekstraklasa sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 5 | 1.71 | 70 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 0.68 | 63 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 40.00% | Yok | 32 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.34 | 86 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 15 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 15 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 15 |
| İşlenen Fauller | 2 | 0.68 | 16 |
| Karşı Faul | 12 | 4.11 | 99 |
Noah Weißhaupt bu Ekstraklasa sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 4 | 1.37 | 35 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 66 Dk' | Yok | 36 |
| Gol yememeden | 3 | 43% | 94 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 4 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 9 |
| Düellolar | 30 | 10.27 | 65 |
| Düellolar Kazandı | 16 | 5.48 | 69 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 0.68 | 27 |
| çalım atmak | 3 | 1.03 | 16 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 1 | 0.34 | 2 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 19 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 0% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 1 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 1 |
Noah Weißhaupt kariyerlerinde şu ana kadar 1 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 1 eksikken Noah Weißhaupt 0 kalemleri aldı. Noah Weißhaupt için genel ceza dönüşüm oranı 0%'tir.
2. Bundesliga Noah Weißhaupt için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 6 | Yok | 1 |
| Dakika | 152 | Maç başına 25 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €711,359 | Yok | 21 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 1 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 5 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.59 | 97 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.59 | 92 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 50 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.66 | 98 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.78 | 0.46 | 93 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.78 | 0.46 | 94 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 152 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 1.78 | 71 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 3 | 0.59 | 68 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 3 | 1.18 | 72 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 65 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 33.33% | Yok | 99 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 58 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 3.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 35 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.19 | 0.11 | 38 |
| Toplam pas | 51 | 30.20 | 36 |
| Başarılı Paslar | 38/ 51 | 22.50 | 35 |
| Pas Tamamlama Oranı | 74.51% | Yok | 30 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 1.78 | 92 |
| Ortalar | 5 | 2.96 | 80 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 5 | 0.59 | 74 |
| Orta Tamamlama Oranı | 20.00% | Yok | 45 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 2 | 1.18 | 51 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.59 | 53 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 61 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.59 | 93 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 8 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 8 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 8 |
| İşlenen Fauller | 4 | 2.37 | 94 |
| Karşı Faul | 2 | 1.18 | 58 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 0.59 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 152 Dk' | Yok | 99 |
| Gol yememeden | 2 | 33% | 87 |
| Müdahaleler | 1 | 0.59 | 14 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 7 |
| Düellolar | 13 | 7.70 | 23 |
| Düellolar Kazandı | 5 | 2.96 | 9 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.59 | 20 |
| çalım atmak | 1 | 0.59 | 55 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 1.18 | 33 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 14 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 0% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 1 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 1 |
UEFA Europa Conference League Noah Weißhaupt için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 0 |
| Dakika | 55 | Maç başına 18 dakika | 0 |
| Yıllık Maaş | €711,359 | Yok | 99 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 3 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 56 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 37 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 68 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 73 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 15 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 15 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 15 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 30 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 17 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 81 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 53 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 30 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 56 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.08 | 0.13 | 52 |
| Toplam pas | 31 | 50.73 | 80 |
| Başarılı Paslar | 27/ 31 | 44.18 | 82 |
| Pas Tamamlama Oranı | 87.10% | Yok | 79 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 1.64 | 87 |
| Ortalar | 2 | 3.27 | 87 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 2 | 1.64 | 98 |
| Orta Tamamlama Oranı | 50.00% | Yok | 96 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 1.64 | 70 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 1.64 | 91 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 54 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 31 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 31 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 30 |
| İşlenen Fauller | 1 | 1.64 | 87 |
| Karşı Faul | 4 | 6.55 | 99 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 1.64 | 10 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 55 Dk' | Yok | 11 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 6 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 8 |
| Müdahaleler | 2 | 3.27 | 99 |
| Düellolar | 7 | 11.45 | 86 |
| Düellolar Kazandı | 5 | 8.18 | 99 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 5 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 1 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 35 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 0% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 1 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 1 |
Forvet pozisyonunda oynayan Noah Weißhaupt bu sezon 6 matches 2. Bundesliga maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 152 minutes dakika sahada kaldı. Noah Weißhaupt sahada kaldığı her 90 dakika başına0.59 goals gol attı. 2. Bundesliga içinde bu performansla 406 players hücum oyuncusu arasında -1 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 1 gol attı. Attığı goller açısından 2. Bundesliga performansı onu takımında en golcü 17. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 152 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2026/2027 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.32 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.07 Goller
0.07 Asist
0 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.12 Goller
0.24 Asist
0.12 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.22 Asist
0 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.18 Goller
0 Asist
0.07 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.18 Goller
0 Asist
0.06 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.31 Goller
0 Asist
0.12 Kartlar