Dan Sinaté Portrait

Dan Sinaté İstatistik

Kulüp : Amiens SC
Milli Takım : Mali U20
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sol Bek
Uyruk : France
Birthplace : France - France
Forma Numarası : #27
Yaş (Doğum günü) : 20 (9/06 2006)
Boy : 181cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Dan Sinaté

6.42
Ulusal Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : -1 / 262 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

1

2

2

0

270'

Toplam 2026/2027

3

0

1

2

2
0

270'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

1

2

2

0

270'

3

0

1

0

0

0

30'

Toplam 2024/2025

14

0

12

4

2
0

914'

Yukarıdaki Dan Sinaté için kariyer istatistikleri. Dan Sinaté toplam 14 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Dan Sinaté, Fransa'de 14 apperances ile Ulusal Lig 3 Grup B'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Ulusal Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.33Yenen Gol / 90'
1 Goller 3 Maçlarda
97th Yüzdelik
67%Gol yememeden
2 / 3 Temiz Maçlar
99th Yüzdelik
0.6790 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
97th Yüzdelik

Dan Sinaté İstatistikleri - Detaylı

Ulusal Lig Dan Sinaté için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
0
Dakika270Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı3Yok
10
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol10.33
97
Dakika Başına yenilen Gol270 Dk'Yok
96
Gol yememeden267%
99
Müdahaleler00.00
39
Müdahaleler20.58
28
Düellolar4212.08
45
Düellolar Kazandı154.31
18
Hava Düelloları Kazandı00.00
7
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak30.86
33
Engellenen şutlar10.29
70
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Dan Sinaté 1 gollerini yedi ve Ulusal Lig 2026/2027 sezonunda 3 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Dan Sinaté sahadayken, takımlarının her 270 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.58 müdahaleler yaptılar. Dan Sinaté aynı zamanda 0.86 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.67
97
Dakika Başına Kart135 Dk' / KartYok
27
0.5'in Üzerindeki Kartlar267%
99
İşlenen Fauller82.30
86
Karşı Faul30.86
31

Dan Sinaté şu ana kadar Ulusal Lig 2026/2027 sezonunda 3 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 2.30 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
61
Gol Katkısı00
42
Evdeki Goller00
71
Deplasman Golleri00
79
Beklenen Goller (xG)0.050.01
21
Penaltısız xG (npxG)0.050.01
21
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Dan Sinaté Ulusal Lig 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut10.29
28
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
29
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
0.29
35
Direğe takılmak1 kez0.29
99
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
62
Şut Doğruluğu0.00%Yok
29
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Dan Sinaté, 2026/2027 Ulusal Lig sezonunda 1 şu ana kadar 3 maçlarında 1 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Dan Sinaté'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.29 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
63
Beklenen Asistler (xA)0.230.07
27
Toplam pas12034.50
47
Başarılı Paslar
85/ 120
24.44
40
Pas Tamamlama Oranı70.83%Yok
19
Tehlikeli Paslar10.29
39
Ortalar113.16
92
Başarılı Ortalar
2/ 11
0.58
77
Orta Tamamlama Oranı18.18%Yok
39
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Dan Sinaté bu Ulusal Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.29
26
Başarılı Top Sürme00.00
17
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
17
Dağıtılmış41.15
22
Ofsaytlar00.00
52

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Dan Sinaté henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Dan Sinaté'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Dan Sinaté bu sezon 3 matches Ulusal Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 270 minutes dakika sahada kaldı. Dan Sinaté sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.33 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 67%. Yani Dan Sinaté forma giydiği 3 maçının 2 matches tanesinde gol yedi.

Dan Sinaté bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Amiens SC kadroda golcüler listesinde 12 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 262 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

Yok / 112 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

1

0

0

0

30'

Toplam 2025/2026

4

0

1

1

0
0

35'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2024/2025

8

0

10

2

0
0

699'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.56
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!