Christopher Rocchia Portrait

Christopher Rocchia İstatistik

Kulüp : Aubagne
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sol Bek
Uyruk : Fransa
Birthplace : Marseille - France
Forma Numarası : #8
Yaş (Doğum günü) : 28 (1 February 1998)
Boy : 172cm
Ağırlık : 70kg

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

Daha Fazla

2016/2017

2015/2016

2025/2026 & Kariyer İstatistikleri- Christopher Rocchia

5.35
Ulusal Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 94 / 117 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

14

1

19

2

2

1

1226'

Toplam 2025/2026

14

1

19

2

2
1

1226'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

62

1

63

18

13

2

4527'

34

2

35

5

11

3

2637'

26

0

31

7

6

0

2166'

3

0

0

1

0

0

22'

Toplam 2022/2023

129

3

129

33

30
5

9464'

Yukarıdaki Christopher Rocchia için kariyer istatistikleri. Christopher Rocchia toplam 129 maçı oynadı, 3 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Christopher Rocchia, Fransa'de 129 apperances ile Ligue 2'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Ulusal Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.39Yenen Gol / 90'
19 Goller 14 Maçlarda
22nd Yüzdelik
14%Gol yememeden
2 / 14 Temiz Maçlar
9th Yüzdelik
0.1590 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
39th Yüzdelik

Christopher Rocchia İstatistikleri - Detaylı

Ulusal Lig Christopher Rocchia için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar14Yok
25
Dakika1226Maç başına 88 dakika
43
Maçlar Başladı14Yok
47
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol191.39
22
Dakika Başına yenilen Gol65 Dk'Yok
23
Gol yememeden214%
9
Müdahaleler10.08
53
Müdahaleler10.08
40
Düellolar40.30
28
Düellolar Kazandı20.15
30
Hava Düelloları Kazandı10.08
47
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak20.15
55
Engellenen şutlar00.00
81
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Christopher Rocchia 19 gollerini yedi ve Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda 14 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Christopher Rocchia sahadayken, takımlarının her 65 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.08 tackles ve 0.08 müdahaleler yaptılar. Christopher Rocchia aynı zamanda 0.15 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar1YokYok
Toplam Kartlar20.15
39
Dakika Başına Kart613 Dk' / KartYok
75
0.5'in Üzerindeki Kartlar17%
29
İşlenen Fauller00.00
27
Karşı Faul30.23
66

Christopher Rocchia şu ana kadar Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda 14 maçlarında 2 sarı kart ve 1 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.00 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.07
55
Gol Katkısı20.15
52
Evdeki Goller10.15
70
Deplasman Golleri00
57
Beklenen Goller (xG)0.000.00
26
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
27
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol1226 Dakika başına GolYokYok

Christopher Rocchia has skored 1 gol in 14 maçları şu ana kadar Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Christopher Rocchia'in 90 dakikada attığı goller 0.07'dır. Dahası, Christopher Rocchia'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.15'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.00'dır. Bu, Christopher Rocchia'in npxG çıktısını 0.00'a koyar ve bu da onları Ulusal Lig oyuncularının en üst 27 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
33
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
57
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
41
Direğe takılmak0 kez0.00
97
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
53
Şut Doğruluğu0.00%Yok
58
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Christopher Rocchia henüz Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.07
59
Beklenen Asistler (xA)0.660.05
58
Toplam pas503.76
41
Başarılı Paslar
39/ 50
2.93
43
Pas Tamamlama Oranı78.00%Yok
51
Tehlikeli Paslar10.08
59
Ortalar20.15
60
Başarılı Ortalar
1/ 2
0.08
69
Orta Tamamlama Oranı50.00%Yok
86
Dakika Başına Asist1226 Dakika Başına AsistYokYok

Christopher Rocchia şu ana kadar Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda 14 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Christopher Rocchia, 78.00 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 3.76 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.08 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Christopher Rocchia'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.05'dir. Bu istatistik, Ulusal Lig'deki oyuncuların 58 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
53
Başarılı Top Sürme00.00
57
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
57
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
70

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Christopher Rocchia henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Christopher Rocchia'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Christopher Rocchia bu sezon 14 matches Ulusal Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1226 minutes dakika sahada kaldı. Christopher Rocchia sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.39 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 14%. Yani Christopher Rocchia forma giydiği 14 maçının 2 matches tanesinde gol yedi.

Christopher Rocchia bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Aubagne kadroda golcüler listesinde 12 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 1226 dakikada bir gol

Her 1226 dakikada bir asist

Her 613 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

161 / 362 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

94 / 117 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

1

16

3

9

2

1411'

Toplam 2024/2025

20

1

16

3

9
2

1411'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.06 Goller

1.02
 Yenilen Gol

0.57  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

11

3

6

2

963'

Toplam 2022/2023

13

0

11

3

6
2

1033'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.03
 Yenilen Gol

0.65  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

0

23

5

3

0

1405'

Toplam 2021/2022

21

0

23

6

3
0

1416'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.47
 Yenilen Gol

0.19  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

0

1

0

0

20'

Toplam 2020/2021

3

0

0

2

0
0

41'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

1

22

7

2

0

1679'

2

0

2

0

1

0

167'

Toplam 2019/2020

24

1

24

7

3
0

1846'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

1.18
 Yenilen Gol

0.11  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

0

0

0

2'

8

0

7

3

2

0

480'

1

0

3

0

0

0

45'

Toplam 2018/2019

11

0

10

3

2
0

537'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

18

3

2

0

1063'

Toplam 2017/2018

12

0

18

3

2
0

1063'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.52
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

6

3

3

0

712'

Toplam 2016/2017

8

0

6

3

3
0

712'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.76
 Yenilen Gol

0.38  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

2

1

0

0

179'

Toplam 2015/2016

3

0

2

1

0
0

179'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.01
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!