Anthony Briançon Portrait

Anthony Briançon İstatistik

Kulüp : Pau FC
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : France
Birthplace : Avignon - France
Forma Numarası : #23
Yaş (Doğum günü) : 31 (28/11 1994)
Boy : 185cm
Ağırlık : 79kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Daha Fazla

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Anthony Briançon

6.42
Ligue 2'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 21 / 125 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

1

6

1

2

0

618'

Toplam 2026/2027

9

1

6

1

2
0

618'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

215

16

210

66

41

2

17364'

72

3

97

19

17

3

5889'

6

1

6

1

1

0

532'

1

0

2

0

0

0

72'

Toplam 2026/2027

294

20

315

86

59
5

23857'

Yukarıdaki Anthony Briançon için kariyer istatistikleri. Anthony Briançon toplam 294 maçı oynadı, 20 goleri attı ve 5 asistleri biriktirdi. Anthony Briançon, Fransa'de 294 apperances ile Ligue 2'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Ligue 2'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.87Yenen Gol / 90'
6 Goller 9 Maçlarda
77th Yüzdelik
11%Gol yememeden
1 / 9 Temiz Maçlar
28th Yüzdelik
0.2990 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
80th Yüzdelik

Anthony Briançon İstatistikleri - Detaylı

Ligue 2 Anthony Briançon için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar9Yok
50
Dakika618Maç başına 69 dakika
51
Maçlar Başladı8Yok
64
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol60.87
77
Dakika Başına yenilen Gol103 Dk'Yok
77
Gol yememeden111%
28
Müdahaleler71.02
37
Müdahaleler60.87
48
Düellolar547.86
33
Düellolar Kazandı355.10
64
Hava Düelloları Kazandı162.33
88
çalım atmak40.58
34
Tehlikeyi uzalaştırmak507.28
99
Engellenen şutlar71.02
96
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Anthony Briançon 6 gollerini yedi ve Ligue 2 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Anthony Briançon sahadayken, takımlarının her 103 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.02 tackles ve 0.87 müdahaleler yaptılar. Anthony Briançon aynı zamanda 7.28 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.29
80
Dakika Başına Kart309 Dk' / KartYok
54
0.5'in Üzerindeki Kartlar222%
83
İşlenen Fauller60.87
27
Karşı Faul131.89
78

Anthony Briançon şu ana kadar Ligue 2 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.87 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.15
71
Gol Katkısı30.44
81
Evdeki Goller10.28
81
Deplasman Golleri00
74
Beklenen Goller (xG)1.130.16
64
Penaltısız xG (npxG)1.130.16
65
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol618 Dakika başına GolYokYok

Anthony Briançon has skored 1 gol in 9 maçları şu ana kadar Ligue 2 2026/2027 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Anthony Briançon'in 90 dakikada attığı goller 0.15'dır. Dahası, Anthony Briançon'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 3. Skor katkıları, 90 dakikada 0.44'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.16'dır. Bu, Anthony Briançon'in npxG çıktısını 1.13'a koyar ve bu da onları Ligue 2 oyuncularının en üst 65 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut81.17
60
Kaleyi bulan şut
2/ 8
0.29
53
Kaleyi bulmayan şut
6/ 8
0.87
63
Direğe takılmak1 kez0.15
94
Şut Dönüşüm Oranı12.50%Yok
77
Şut Doğruluğu25.00%Yok
50
Gol Başına Çekilen Şut8.00YokYok

Anthony Briançon, 2026/2027 Ligue 2 sezonunda 8 şu ana kadar 9 maçlarında 8 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 6 atışları hedef dışıydı. Bu, Anthony Briançon'in çekim doğruluğunun 25.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 8.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.17 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist20.29
92
Beklenen Asistler (xA)1.990.29
90
Toplam pas39056.80
83
Başarılı Paslar
359/ 390
52.28
87
Pas Tamamlama Oranı92.05%Yok
98
Tehlikeli Paslar20.29
26
Ortalar10.15
25
Başarılı Ortalar
0/ 1
0.00
40
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
40
Dakika Başına Asist309 Dakika Başına AsistYokYok

Anthony Briançon şu ana kadar Ligue 2 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Anthony Briançon, 92.05 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 56.80 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.29 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Anthony Briançon'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.29'dir. Bu istatistik, Ligue 2'deki oyuncuların 90 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
12
Başarılı Top Sürme00.00
16
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
16
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar10.15
63

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Anthony Briançon henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Anthony Briançon'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Anthony Briançon bu sezon 9 matches Ligue 2 maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 618 minutes dakika sahada kaldı. Anthony Briançon sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.87 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 11%. Yani Anthony Briançon forma giydiği 9 maçının 1 matches tanesinde gol yedi.

Anthony Briançon bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Pau FC kadroda golcüler listesinde 6 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 618 dakikada bir gol

Her 309 dakikada bir asist

Her 309 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

82 / 278 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

21 / 125 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

0

28

6

4

0

1682'

Toplam 2025/2026

20

0

28

6

4
0

1682'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.5
 Yenilen Gol

0.21  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

0

0

0

0'

Toplam 2024/2025

1

0

0

0

0
0

0'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

32

1

22

13

7

0

2546'

Toplam 2023/2024

32

1

22

13

7
0

2546'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

0.78
 Yenilen Gol

0.25  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

24

1

25

8

7

1

2024'

Toplam 2022/2023

24

1

25

8

7
1

2024'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.11
 Yenilen Gol

0.31  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

4

1

3

0

1

0

181'

Toplam 2021/2022

5

2

6

0

2
0

271'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.5 Goller

1.49
 Yenilen Gol

0.5  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

16

0

24

4

4

0

1226'

Toplam 2020/2021

16

0

24

4

4
0

1226'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.76
 Yenilen Gol

0.29  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

1

30

6

3

2

1738'

1

0

2

0

0

0

72'

Toplam 2019/2020

24

2

34

6

3
2

1900'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

1.55
 Yenilen Gol

0.26  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

33

2

43

9

10

1

2925'

Toplam 2018/2019

33

2

43

9

10
1

2925'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.06 Goller

1.32
 Yenilen Gol

0.34  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

37

3

33

13

0

0

3176'

3

0

3

1

1

0

270'

Toplam 2017/2018

40

3

36

14

1
0

3446'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.09 Goller

0.94
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

34

6

35

10

6

1

2957'

Toplam 2016/2017

34

6

35

10

6
1

2957'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.18 Goller

1.07
 Yenilen Gol

0.21  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

26

3

21

7

5

0

1936'

Toplam 2015/2016

27

3

21

7

5
0

2018'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.14 Goller

0.98
 Yenilen Gol

0.23  Kartlar

2014/2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

0

37

8

9

0

2208'

Toplam 2014/2015

29

0

38

8

9
0

2298'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.51
 Yenilen Gol

0.37  Kartlar

2013/2014 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

0

0

0

36'

Toplam 2013/2014

1

0

0

0

0
0

36'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!