Sam Gale Portrait

Sam Gale İstatistik

Kulüp : Barnsley FC
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : England
Birthplace : England - England
Forma Numarası : #4
Yaş (Doğum günü) : 22 (1/10 2004)
Boy : 187cm
Ağırlık : 75kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Sam Gale

6.72
Lig 1'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 139 / 168 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

0

15

1

2

0

807'

1

0

3

0

0

0

30'

3

0

6

0

0

0

270'

Toplam 2026/2027

14

0

24

1

2
0

1107'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

42

1

46

11

8

0

3446'

10

0

15

1

2

0

807'

4

0

7

0

0

0

360'

2

0

5

0

0

0

74'

2

0

4

0

1

0

180'

Toplam 2025/2026

60

1

77

12

11
0

4867'

Yukarıdaki Sam Gale için kariyer istatistikleri. Sam Gale toplam 60 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Sam Gale, İngiltere'de 60 apperances ile Lig 2'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Lig 1'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.67Yenen Gol / 90'
15 Goller 10 Maçlarda
17th Yüzdelik
10%Gol yememeden
1 / 10 Temiz Maçlar
17th Yüzdelik
0.2290 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
67th Yüzdelik

Sam Gale İstatistikleri - Detaylı

Lig 1 Sam Gale için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar10Yok
38
Dakika807Maç başına 81 dakika
56
Maçlar Başladı9Yok
57
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol151.67
17
Dakika Başına yenilen Gol54 Dk'Yok
18
Gol yememeden110%
17
Müdahaleler171.90
75
Müdahaleler141.56
90
Düellolar859.48
45
Düellolar Kazandı576.36
79
Hava Düelloları Kazandı202.23
65
çalım atmak40.45
46
Tehlikeyi uzalaştırmak626.91
88
Engellenen şutlar50.56
76
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Sam Gale 15 gollerini yedi ve Lig 1 2026/2027 sezonunda 10 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Sam Gale sahadayken, takımlarının her 54 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.90 tackles ve 1.56 müdahaleler yaptılar. Sam Gale aynı zamanda 6.91 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.22
67
Dakika Başına Kart404 Dk' / KartYok
61
0.5'in Üzerindeki Kartlar220%
75
İşlenen Fauller40.45
15
Karşı Faul141.56
82

Sam Gale şu ana kadar Lig 1 2026/2027 sezonunda 10 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.45 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
54
Gol Katkısı00
36
Evdeki Goller00
65
Deplasman Golleri00
72
Beklenen Goller (xG)0.140.02
20
Penaltısız xG (npxG)0.140.02
20
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Sam Gale Lig 1 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut30.33
16
Kaleyi bulan şut
0/ 3
0.00
24
Kaleyi bulmayan şut
3/ 3
0.33
24
Direğe takılmak0 kez0.00
82
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
54
Şut Doğruluğu0.00%Yok
24
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Sam Gale, 2026/2027 Lig 1 sezonunda 3 şu ana kadar 10 maçlarında 3 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 3 atışları hedef dışıydı. Bu, Sam Gale'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.33 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
57
Beklenen Asistler (xA)0.600.07
28
Toplam pas38442.83
77
Başarılı Paslar
298/ 384
33.23
76
Pas Tamamlama Oranı77.60%Yok
64
Tehlikeli Paslar20.22
18
Ortalar50.56
39
Başarılı Ortalar
1/ 5
0.11
38
Orta Tamamlama Oranı20.00%Yok
63
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Sam Gale bu Lig 1 sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme80.89
54
Başarılı Top Sürme70.78
78
Top Sürme Başarı Oranı87.50%Yok
88
Dağıtılmış50.56
54
Ofsaytlar00.00
54

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Sam Gale henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

EFL Kupası Sam Gale için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
0
Dakika30Maç başına 30 dakika
0
Maçlar Başladı0Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol39
0
Dakika Başına yenilen Gol10 Dk'Yok
1
Gol yememeden00%
50
Müdahaleler26.00
99
Müdahaleler00.00
30
Düellolar412.00
89
Düellolar Kazandı39.00
98
Hava Düelloları Kazandı13.00
94
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
10
Engellenen şutlar13.00
99
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Sam Gale 15 gollerini yedi ve Lig 1 2026/2027 sezonunda 1 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Sam Gale sahadayken, takımlarının her 10 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 6.00 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Sam Gale aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
70
Dakika Başına KartKartlar yokYok
70
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
78
İşlenen Fauller00.00
24
Karşı Faul00.00
27

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
70
Gol Katkısı00
50
Evdeki Goller00
88
Deplasman Golleri00
80
Beklenen Goller (xG)0.050.15
70
Penaltısız xG (npxG)0.050.15
71
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut13.00
93
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
55
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
3.00
99
Direğe takılmak0 kez0.00
96
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
75
Şut Doğruluğu0.00%Yok
55
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
72
Beklenen Asistler (xA)0.100.30
83
Toplam pas2884.00
98
Başarılı Paslar
25/ 28
75.00
99
Pas Tamamlama Oranı89.29%Yok
89
Tehlikeli Paslar13.00
97
Ortalar00.00
41
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
70
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
70
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
29
Başarılı Top Sürme00.00
47
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
47
Dağıtılmış13.00
1
Ofsaytlar00.00
77

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Lig Kupası Sam Gale için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
0
Dakika270Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı3Yok
52
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol62
0
Dakika Başına yenilen Gol45 Dk'Yok
0
Gol yememeden00%
0
Müdahaleler30.82
48
Müdahaleler30.82
74
Düellolar164.36
22
Düellolar Kazandı133.55
48
Hava Düelloları Kazandı82.18
74
çalım atmak10.27
61
Tehlikeyi uzalaştırmak154.09
65
Engellenen şutlar20.55
70
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Sam Gale 15 gollerini yedi ve Lig 1 2026/2027 sezonunda 3 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Sam Gale sahadayken, takımlarının her 45 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.82 tackles ve 0.82 müdahaleler yaptılar. Sam Gale aynı zamanda 4.09 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
58
Dakika Başına KartKartlar yokYok
58
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
65
İşlenen Fauller10.27
26
Karşı Faul20.55
35

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
75
Gol Katkısı00
42
Evdeki Goller00
75
Deplasman Golleri00
92
Beklenen Goller (xG)0.000.00
30
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
30
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
30
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
43
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
35
Direğe takılmak0 kez0.00
87
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
70
Şut Doğruluğu0.00%Yok
43
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
58
Beklenen Asistler (xA)0.300.08
57
Toplam pas15442.00
91
Başarılı Paslar
127/ 154
34.64
96
Pas Tamamlama Oranı82.47%Yok
96
Tehlikeli Paslar10.27
43
Ortalar20.55
61
Başarılı Ortalar
0/ 2
0.00
65
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
65
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
35
Başarılı Top Sürme00.00
35
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
35
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
65

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Sam Gale'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Sam Gale bu sezon 10 matches Lig 1 maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 807 minutes dakika sahada kaldı. Sam Gale sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.67 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 10%. Yani Sam Gale forma giydiği 10 maçının 1 matches tanesinde gol yedi.

Sam Gale bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Barnsley FC kadroda golcüler listesinde 8 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

276 / 396 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

139 / 168 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

41

1

45

11

8

0

3356'

1

0

1

0

1

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

2

0

0

0

44'

Toplam 2025/2026

44

1

49

11

9
0

3580'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.21
 Yenilen Gol

0.21  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

3

0

0

0

90'

Toplam 2024/2025

2

0

4

0

0
0

180'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!