Micah Mbick İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
Yukarıdaki Micah Mbick için kariyer istatistikleri. Micah Mbick toplam 43 maçı oynadı, 9 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Micah Mbick, İngiltere'de 43 apperances ile Lig 2'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Championship'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Championship Micah Mbick için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok | 17 |
| Dakika | 151 | Maç başına 19 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 7 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 50 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 33 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 63 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 67 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.22 | 0.12 | 53 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.22 | 0.12 | 53 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Micah Mbick Championship 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 5 | 2.81 | 92 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 5 | 0.00 | 24 |
| Kaleyi bulmayan şut | 5/ 5 | 2.81 | 98 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 82 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 50 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 24 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Micah Mbick, 2026/2027 Championship sezonunda 5 şu ana kadar 8 maçlarında 5 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 5 atışları hedef dışıydı. Bu, Micah Mbick'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.81 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 52 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.02 | 0.01 | 0 |
| Toplam pas | 19 | 10.69 | 1 |
| Başarılı Paslar | 8/ 19 | 4.50 | 0 |
| Pas Tamamlama Oranı | 42.11% | Yok | 0 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 8 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 16 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 37 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 37 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Micah Mbick bu Championship sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 9 | 5.06 | 99 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 2.81 | 99 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 55.56% | Yok | 69 |
| Dağıtılmış | 8 | 4.50 | 0 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 40 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 29 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 29 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 29 |
| İşlenen Fauller | 5 | 2.81 | 99 |
| Karşı Faul | 1 | 0.56 | 29 |
Micah Mbick bu Championship sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 1.19 | 63 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 76 Dk' | Yok | 64 |
| Gol yememeden | 2 | 25% | 64 |
| Müdahaleler | 4 | 2.25 | 86 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 10 |
| Düellolar | 38 | 21.38 | 99 |
| Düellolar Kazandı | 14 | 7.87 | 95 |
| Hava Düelloları Kazandı | 5 | 2.81 | 84 |
| çalım atmak | 1 | 0.56 | 40 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 1 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 26 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Micah Mbick henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Lig Kupası Micah Mbick için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 75 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 42 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 75 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 92 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 30 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 87 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 70 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 43 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 58 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.01 | 0.01 | 0 |
| Toplam pas | 12 | 12.00 | 4 |
| Başarılı Paslar | 5/ 12 | 5.00 | 4 |
| Pas Tamamlama Oranı | 41.67% | Yok | 9 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 26 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 43 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 65 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 2 | 2.00 | 74 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 35 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 35 |
| Dağıtılmış | 2 | 2.00 | 9 |
| Ofsaytlar | 1 | 1.00 | 99 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 58 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 58 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 65 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 22 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 17 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 5 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 18 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 0 |
| Müdahaleler | 1 | 1.00 | 61 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 39 |
| Düellolar | 16 | 16.00 | 99 |
| Düellolar Kazandı | 6 | 6.00 | 87 |
| Hava Düelloları Kazandı | 5 | 5.00 | 99 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 1 | 1.00 | 35 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 43 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Forvet pozisyonunda oynayan Micah Mbick bu sezon 8 matches Championship maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 151 minutes dakika sahada kaldı. Micah Mbick sahada kaldığı her 90 dakika başına0 goals gol attı. Championship içinde bu performansla 402 players hücum oyuncusu arasında -1 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 0 gol attı. Attığı goller açısından Championship performansı onu takımında en golcü 23. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.43 Goller
0.12 Asist
0.12 Kartlar
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar