
Diego Armas İstatistik
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Daha Fazla
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Yukarıdaki Diego Armas için kariyer istatistikleri. Diego Armas toplam 279 maçı oynadı, 48 goleri attı ve 14 asistleri biriktirdi. Diego Armas, Ekvador'de 279 apperances ile Ekvador Premier A'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Ekvador Premier A'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Ekvador Premier A Diego Armas için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 20 | Yok | 47 |
| Dakika | 1037 | Maç başına 52 dakika | 36 |
| Maçlar Başladı | 11 | Yok | 38 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 9 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 4 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 2 | 0.17 | 75 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.17 | 59 |
| Evdeki Goller | 2 | 0.31 | 85 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 65 |
| Beklenen Goller (xG) | 3.05 | 0.26 | 80 |
| Penaltısız xG (npxG) | 3.05 | 0.26 | 81 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 519 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Diego Armas has skored 2 gol in 20 maçları şu ana kadar Ekvador Premier A 2026 sezonunda. 2 golün 2'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Diego Armas'in 90 dakikada attığı goller 0.17'dır. Dahası, Diego Armas'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.17'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.26'dır. Bu, Diego Armas'in npxG çıktısını 3.05'a koyar ve bu da onları Ekvador Premier A oyuncularının en üst 81 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 25 | 2.17 | 80 |
| Kaleyi bulan şut | 8/ 25 | 0.69 | 79 |
| Kaleyi bulmayan şut | 17/ 25 | 1.48 | 82 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 72 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 8.00% | Yok | 62 |
| Şut Doğruluğu | 32.00% | Yok | 56 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 12.50 | Yok | Yok |
Diego Armas, 2026 Ekvador Premier A sezonunda 25 şu ana kadar 20 maçlarında 25 şut çekti. 8 atışları hedefteydi ve diğer 17 atışları hedef dışıydı. Bu, Diego Armas'in çekim doğruluğunun 32.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 12.50 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.17 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 46 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.09 | 0.09 | 38 |
| Toplam pas | 360 | 31.24 | 48 |
| Başarılı Paslar | 287/ 360 | 24.91 | 48 |
| Pas Tamamlama Oranı | 79.72% | Yok | 43 |
| Tehlikeli Paslar | 13 | 1.13 | 70 |
| Ortalar | 49 | 4.25 | 88 |
| Başarılı Ortalar | 11/ 49 | 0.95 | 84 |
| Orta Tamamlama Oranı | 22.45% | Yok | 49 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Diego Armas bu Ekvador Premier A sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 11 | 0.95 | 51 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 0.43 | 47 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 45.45% | Yok | 42 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.17 | 77 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 44 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 5 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 5 | 0.43 | 93 |
| Dakika Başına Kart | 207 Dk' / Kart | Yok | 18 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 5 | 25% | 87 |
| İşlenen Fauller | 9 | 0.78 | 32 |
| Karşı Faul | 14 | 1.22 | 66 |
Diego Armas şu ana kadar Ekvador Premier A 2026 sezonunda 20 maçlarında 5 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.78 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 16 | 1.39 | 13 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 65 Dk' | Yok | 14 |
| Gol yememeden | 4 | 20% | 16 |
| Müdahaleler | 4 | 0.35 | 11 |
| Müdahaleler | 3 | 0.26 | 22 |
| Düellolar | 49 | 4.25 | 8 |
| Düellolar Kazandı | 24 | 2.08 | 9 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.09 | 3 |
| çalım atmak | 5 | 0.43 | 56 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 4 | 0.35 | 12 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 24 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 85.71% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 14 |
| Penaltı Golleri | 0 | 12 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Diego Armas kariyerlerinde şu ana kadar 14 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 2 eksikken Diego Armas 12 kalemleri aldı. Diego Armas için genel ceza dönüşüm oranı 85.71%'tir.
Sudamericana Kupası Diego Armas için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 16 | Maç başına 16 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 64 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 49 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 73 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 82 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 12 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 13 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 12 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 15 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 82 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 64 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 35 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 68 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.04 | 0.23 | 87 |
| Toplam pas | 5 | 28.12 | 35 |
| Başarılı Paslar | 3/ 5 | 16.88 | 23 |
| Pas Tamamlama Oranı | 60.00% | Yok | 5 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 5.62 | 99 |
| Ortalar | 2 | 11.25 | 99 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 2 | 5.62 | 99 |
| Orta Tamamlama Oranı | 50.00% | Yok | 95 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 16 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 24 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 24 |
| Dağıtılmış | 1 | 5.62 | 0 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 65 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 32 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 32 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 34 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 8 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 7 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 2 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 9 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 13 |
| Düellolar | 1 | 5.62 | 17 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 1 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 6 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 2 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 38 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 85.71% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 14 |
| Penaltı Golleri | 0 | 12 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Diego Armas bu sezon 20 matches Ekvador Premier A maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1037 minutes dakika sahada kaldı. Diego Armas sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist
yapıyor.
Diego Armas ligde bu sezon 2 goals gol attı. Bu da onu CD Técnico Universitario takımının en golcü oyuncular listesinde 5 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 519 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.11 Goller
0.11 Asist
0 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.76 Goller
0.15 Asist
0.23 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.19 Goller
0.19 Asist
0 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.16 Goller
0.16 Asist
0.16 Kartlar
2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.17 Goller
0.17 Asist
0.34 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.2 Goller
0.15 Asist
0.2 Kartlar
2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.18 Goller
0.06 Asist
0.12 Kartlar
2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.33 Goller
0 Asist
0.2 Kartlar
2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2015 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2014 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2013 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar