
Pontus Andy Texel İstatistik
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Yukarıdaki Pontus Andy Texel için kariyer istatistikleri. Pontus Andy Texel toplam 72 maçı oynadı, 5 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Pontus Andy Texel, Portekiz'de 72 apperances ile 2. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
1. Lig Pontus Andy Texel için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 19 | Yok | 42 |
| Dakika | 1447 | Maç başına 76 dakika | 54 |
| Maçlar Başladı | 16 | Yok | 55 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 3 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 21 | 1.31 | 40 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 69 Dk' | Yok | 41 |
| Gol yememeden | 5 | 26% | 56 |
| Müdahaleler | 27 | 1.68 | 75 |
| Müdahaleler | 17 | 1.06 | 69 |
| Düellolar | 111 | 6.90 | 25 |
| Düellolar Kazandı | 68 | 4.23 | 44 |
| Hava Düelloları Kazandı | 22 | 1.37 | 58 |
| çalım atmak | 5 | 0.31 | 73 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 62 | 3.86 | 77 |
| Engellenen şutlar | 2 | 0.12 | 34 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Pontus Andy Texel 21 gollerini yedi ve 1. Lig 2025/2026 sezonunda 19 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Pontus Andy Texel sahadayken, takımlarının her 69 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.68 tackles ve 1.06 müdahaleler yaptılar. Pontus Andy Texel aynı zamanda 3.86 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 0.12 | 45 |
| Dakika Başına Kart | 724 Dk' / Kart | Yok | 69 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 2 | 11% | 62 |
| İşlenen Fauller | 15 | 0.93 | 37 |
| Karşı Faul | 14 | 0.87 | 48 |
Pontus Andy Texel şu ana kadar 1. Lig 2025/2026 sezonunda 19 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.93 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 2 | 0.12 | 60 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.12 | 42 |
| Evdeki Goller | 2 | 0.26 | 78 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 53 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.70 | 0.11 | 50 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.70 | 0.11 | 51 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 724 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Pontus Andy Texel has skored 2 gol in 19 maçları şu ana kadar 1. Lig 2025/2026 sezonunda. 2 golün 2'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Pontus Andy Texel'in 90 dakikada attığı goller 0.12'dır. Dahası, Pontus Andy Texel'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.12'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.11'dır. Bu, Pontus Andy Texel'in npxG çıktısını 1.70'a koyar ve bu da onları 1. Lig oyuncularının en üst 51 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 7 | 0.44 | 22 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 7 | 0.12 | 26 |
| Kaleyi bulmayan şut | 5/ 7 | 0.31 | 23 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 66 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 28.57% | Yok | 97 |
| Şut Doğruluğu | 28.57% | Yok | 44 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 3.50 | Yok | Yok |
Pontus Andy Texel, 2025/2026 1. Lig sezonunda 7 şu ana kadar 19 maçlarında 7 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 5 atışları hedef dışıydı. Bu, Pontus Andy Texel'in çekim doğruluğunun 28.57% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 3.50 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.44 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 39 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.86 | 0.12 | 44 |
| Toplam pas | 769 | 47.83 | 67 |
| Başarılı Paslar | 612/ 769 | 38.06 | 63 |
| Pas Tamamlama Oranı | 79.58% | Yok | 48 |
| Tehlikeli Paslar | 10 | 0.62 | 39 |
| Ortalar | 42 | 2.61 | 77 |
| Başarılı Ortalar | 12/ 42 | 0.75 | 79 |
| Orta Tamamlama Oranı | 28.57% | Yok | 68 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Pontus Andy Texel bu 1. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 8 | 0.50 | 31 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 0.31 | 38 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 62.50% | Yok | 86 |
| Dağıtılmış | 4 | 0.25 | 71 |
| Ofsaytlar | 3 | 0.19 | 67 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Pontus Andy Texel henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Danimarka Kupası Pontus Andy Texel için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok |
| Dakika | 90 | Maç başına 45 dakika |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 2 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 45 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 1 | 50% |
Bir savunma oyuncusu olarak, Pontus Andy Texel 21 gollerini yedi ve 1. Lig 2025/2026 sezonunda 2 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Pontus Andy Texel sahadayken, takımlarının her 45 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Pontus Andy Texel bu sezon 19 matches 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1447 minutes dakika sahada kaldı. Pontus Andy Texel sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.31 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 26%. Yani Pontus Andy Texel forma giydiği 19 maçının 5 matches tanesinde gol yedi.
Pontus Andy Texel bu sezon ligde oynadığı maçlarda 2 goals gol attı. Bu da onu Kolding IF kadroda golcüler listesinde 7 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 724 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2026/2027 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.8 Goller
0.8
Yenilen Gol
0 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.08 Goller
1.24
Yenilen Gol
0.08 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.86
Yenilen Gol
0.26 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
3.91
Yenilen Gol
0 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.17 Goller
1.5
Yenilen Gol
0.17 Kartlar