
Matin Al-Atlassi İstatistik
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Yukarıdaki Matin Al-Atlassi için kariyer istatistikleri. Matin Al-Atlassi toplam 65 maçı oynadı, 15 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Matin Al-Atlassi, Danimarka'de 65 apperances ile 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
2. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
2. Lig Matin Al-Atlassi için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 13 | Yok | 62 |
| Dakika | 1170 | Maç başına 90 dakika | 62 |
| Maçlar Başladı | 12 | Yok | 65 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 5 | 0.38 | 90 |
| Gol Katkısı | 7 | 0.54 | 89 |
| Evdeki Goller | 2 | 0.33 | 85 |
| Deplasman Golleri | 3 | 0.43 | 92 |
| Beklenen Goller (xG) | 5.69 | 0.49 | 93 |
| Penaltısız xG (npxG) | 5.69 | 0.49 | 93 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 234 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Matin Al-Atlassi has skored 5 gol in 13 maçları şu ana kadar 2. Lig 2025/2026 sezonunda. 5 golün 2'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Matin Al-Atlassi'in 90 dakikada attığı goller 0.38'dır. Dahası, Matin Al-Atlassi'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 7. Skor katkıları, 90 dakikada 0.54'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.49'dır. Bu, Matin Al-Atlassi'in npxG çıktısını 5.69'a koyar ve bu da onları 2. Lig oyuncularının en üst 93 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 34 | 2.95 | 97 |
| Kaleyi bulan şut | 14/ 34 | 1.21 | 95 |
| Kaleyi bulmayan şut | 20/ 34 | 1.73 | 96 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 80 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 14.71% | Yok | 71 |
| Şut Doğruluğu | 41.18% | Yok | 66 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 6.80 | Yok | Yok |
Matin Al-Atlassi, 2025/2026 2. Lig sezonunda 34 şu ana kadar 13 maçlarında 34 şut çekti. 14 atışları hedefteydi ve diğer 20 atışları hedef dışıydı. Bu, Matin Al-Atlassi'in çekim doğruluğunun 41.18% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 6.80 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.95 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 2 | 0.15 | 84 |
| Beklenen Asistler (xA) | 2.43 | 0.21 | 88 |
| Toplam pas | 405 | 35.08 | 45 |
| Başarılı Paslar | 326/ 405 | 28.24 | 46 |
| Pas Tamamlama Oranı | 80.49% | Yok | 52 |
| Tehlikeli Paslar | 14 | 1.21 | 85 |
| Ortalar | 21 | 1.82 | 74 |
| Başarılı Ortalar | 8/ 21 | 0.69 | 78 |
| Orta Tamamlama Oranı | 38.10% | Yok | 67 |
| Dakika Başına Asist | 585 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Matin Al-Atlassi şu ana kadar 2. Lig 2025/2026 sezonunda 13 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Matin Al-Atlassi, 80.49 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 35.08 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.21 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Matin Al-Atlassi'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.21'dir. Bu istatistik, 2. Lig'deki oyuncuların 88 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 56 | 4.85 | 97 |
| Başarılı Top Sürme | 39 | 3.38 | 97 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 69.64% | Yok | 49 |
| Dağıtılmış | 10 | 0.87 | 28 |
| Ofsaytlar | 2 | 0.17 | 71 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.08 | 44 |
| Dakika Başına Kart | 1170 Dk' / Kart | Yok | 90 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 8% | 55 |
| İşlenen Fauller | 8 | 0.69 | 25 |
| Karşı Faul | 12 | 1.04 | 59 |
Matin Al-Atlassi şu ana kadar 2. Lig 2025/2026 sezonunda 13 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.69 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 20 | 1.54 | 25 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 59 Dk' | Yok | 26 |
| Gol yememeden | 1 | 8% | 23 |
| Müdahaleler | 1 | 0.09 | 38 |
| Müdahaleler | 7 | 0.61 | 19 |
| Düellolar | 154 | 13.34 | 43 |
| Düellolar Kazandı | 68 | 5.89 | 63 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 0.26 | 7 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 6 | 0.52 | 26 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 23 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Matin Al-Atlassi henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Danimarka Kupası Matin Al-Atlassi için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok |
| Dakika | 163 | Maç başına 82 dakika |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.55 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.55 |
| Dakika Başına Asist | 163 Dakika Başına Asist | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 1.66 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 54 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 0 | 0% |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Matin Al-Atlassi bu sezon 13 matches 2. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1170 minutes dakika sahada kaldı. Matin Al-Atlassi sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.15 asist
yapıyor.
Matin Al-Atlassi ligde bu sezon 5 goals gol attı. Bu da onu Ishoj IF takımının en golcü oyuncular listesinde 2 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 234 dakikada bir gol
Her 585 dakikada bir asist
Her 1170 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.99 Goller
0 Asist
0.25 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.64 Goller
0 Asist
0.21 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.1 Goller
0.1 Asist
0.15 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar