Daniel Obbekjær Portrait

Daniel Obbekjær İstatistik

Kulüp : NSI Runavik
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Denmark
Birthplace : Denmark - Denmark
Forma Numarası : #4
Yaş (Doğum günü) : 24 (16/07 2002)
Boy : 194cm

2026

2026

2025

2024

2023

2022

2019/2020

2018/2019

2026 & Kariyer İstatistikleri- Daniel Obbekjær

6.38
Meistaradeildin'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 13 / 70 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

27

5

25

10

1

0

2430'

Toplam 2027

33

5

33

10

2
0

2970'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

81

13

106

21

5

0

7227'

12

3

7

5

0

0

556'

1

0

0

0

0

0

5'

Toplam 8097

117

19

139

30

9
0

9390'

Yukarıdaki Daniel Obbekjær için kariyer istatistikleri. Daniel Obbekjær toplam 117 maçı oynadı, 19 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Daniel Obbekjær, Faroe Adaları'de 117 apperances ile Meistaradeildin'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Meistaradeildin'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.93Yenen Gol / 90'
25 Goller 27 Maçlarda
79th Yüzdelik
37%Gol yememeden
10 / 27 Temiz Maçlar
82nd Yüzdelik
0.0490 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
19th Yüzdelik

Daniel Obbekjær İstatistikleri - Detaylı

Meistaradeildin Daniel Obbekjær için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar27Yok
99
Dakika2430Maç başına 90 dakika
99
Maçlar Başladı27Yok
99
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol250.93
79
Dakika Başına yenilen Gol97 Dk'Yok
79
Gol yememeden1037%
82
Müdahaleler20.07
45
Müdahaleler291.07
77
Düellolar1385.11
22
Düellolar Kazandı802.96
38
Hava Düelloları Kazandı431.59
85
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak602.22
94
Engellenen şutlar120.44
93
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Daniel Obbekjær 25 gollerini yedi ve Meistaradeildin 2026 sezonunda 27 maçlarında 10 kalesini gole kapattı. Bu, Daniel Obbekjær sahadayken, takımlarının her 97 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.07 tackles ve 1.07 müdahaleler yaptılar. Daniel Obbekjær aynı zamanda 2.22 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.04
19
Dakika Başına Kart2430 Dk' / KartYok
99
0.5'in Üzerindeki Kartlar14%
22
İşlenen Fauller70.26
33
Karşı Faul20.07
12

Daniel Obbekjær şu ana kadar Meistaradeildin 2026 sezonunda 27 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.26 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol50.19
76
Gol Katkısı60.22
63
Evdeki Goller20.14
63
Deplasman Golleri30.23
78
Beklenen Goller (xG)3.660.14
64
Penaltısız xG (npxG)3.660.14
65
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol486 Dakika başına GolYokYok

Daniel Obbekjær has skored 5 gol in 27 maçları şu ana kadar Meistaradeildin 2026 sezonunda. 5 golün 2'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Daniel Obbekjær'in 90 dakikada attığı goller 0.19'dır. Dahası, Daniel Obbekjær'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 6. Skor katkıları, 90 dakikada 0.22'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.14'dır. Bu, Daniel Obbekjær'in npxG çıktısını 3.66'a koyar ve bu da onları Meistaradeildin oyuncularının en üst 65 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut120.44
46
Kaleyi bulan şut
2/ 12
0.07
34
Kaleyi bulmayan şut
10/ 12
0.37
51
Direğe takılmak0 kez0.00
81
Şut Dönüşüm Oranı41.67%Yok
87
Şut Doğruluğu16.67%Yok
28
Gol Başına Çekilen Şut2.40YokYok

Daniel Obbekjær, 2026 Meistaradeildin sezonunda 12 şu ana kadar 27 maçlarında 12 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 10 atışları hedef dışıydı. Bu, Daniel Obbekjær'in çekim doğruluğunun 16.67% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 2.40 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.44 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.04
49
Beklenen Asistler (xA)2.910.11
73
Toplam pas86532.04
90
Başarılı Paslar
738/ 865
27.33
90
Pas Tamamlama Oranı85.32%Yok
83
Tehlikeli Paslar30.11
28
Ortalar00.00
18
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
33
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
33
Dakika Başına Asist2430 Dakika Başına AsistYokYok

Daniel Obbekjær şu ana kadar Meistaradeildin 2026 sezonunda 27 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Daniel Obbekjær, 85.32 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 32.04 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.11 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Daniel Obbekjær'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.11'dir. Bu istatistik, Meistaradeildin'deki oyuncuların 73 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme20.07
18
Başarılı Top Sürme10.04
18
Top Sürme Başarı Oranı50.00%Yok
44
Dağıtılmış10.04
81
Ofsaytlar20.07
62

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Daniel Obbekjær henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

UEFA Europa Conference League Daniel Obbekjær için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar6Yok
67
Dakika540Maç başına 90 dakika
75
Maçlar Başladı6Yok
80
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol81.33
15
Dakika Başına yenilen Gol68 Dk'Yok
16
Gol yememeden00%
14
Müdahaleler10.16
39
Müdahaleler00.00
44
Düellolar132.05
45
Düellolar Kazandı50.79
41
Hava Düelloları Kazandı40.63
74
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak172.68
91
Engellenen şutlar10.16
69
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Daniel Obbekjær 25 gollerini yedi ve Meistaradeildin 2026 sezonunda 6 maçlarında 10 kalesini gole kapattı. Bu, Daniel Obbekjær sahadayken, takımlarının her 68 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.16 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Daniel Obbekjær aynı zamanda 2.68 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.17
56
Dakika Başına Kart540 Dk' / KartYok
92
0.5'in Üzerindeki Kartlar117%
66
İşlenen Fauller10.16
43
Karşı Faul00.00
38

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
57
Gol Katkısı00
40
Evdeki Goller00
68
Deplasman Golleri00
76
Beklenen Goller (xG)0.000.00
38
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
39
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
48
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
63
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
52
Direğe takılmak0 kez0.00
95
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
70
Şut Doğruluğu0.00%Yok
63
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
60
Beklenen Asistler (xA)0.190.03
35
Toplam pas9214.53
54
Başarılı Paslar
77/ 92
12.16
55
Pas Tamamlama Oranı83.70%Yok
63
Tehlikeli Paslar10.16
51
Ortalar00.00
53
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
68
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
68
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
47
Başarılı Top Sürme00.00
57
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
57
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
83

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Daniel Obbekjær'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Daniel Obbekjær bu sezon 27 matches Meistaradeildin maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 2430 minutes dakika sahada kaldı. Daniel Obbekjær sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.93 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 37%. Yani Daniel Obbekjær forma giydiği 27 maçının 10 matches tanesinde gol yedi.

Daniel Obbekjær bu sezon ligde oynadığı maçlarda 5 goals gol attı. Bu da onu NSI Runavik kadroda golcüler listesinde 3 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 486 dakikada bir gol

Her 2430 dakikada bir asist

Her 2430 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

46 / 183 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

13 / 70 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2026

4

2

7

1

1
0

360'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.5 Goller

2
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

4

0

0

2

0

0

18'

13

3

17

3

1

0

1107'

Toplam 2025

18

3

19

5

1
0

1195'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

3

7

3

0

0

538'

Toplam 2024

9

3

9

3

1
0

628'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.5 Goller

1.17
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

27

4

36

5

1

0

2430'

Toplam 2023

31

5

39

6

1
0

2790'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.15 Goller

1.33
 Yenilen Gol

0.04  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

14

1

28

3

2

0

1260'

1

0

0

0

0

0

5'

Toplam 2022

15

1

28

3

2
0

1265'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

2
 Yenilen Gol

0.14  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2019/2020

6

0

3

2

1
0

156'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.73
 Yenilen Gol

0.58  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2018/2019

1

0

1

0

0
0

26'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3.46
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!