
Marko Tolić İstatistik
2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Daha Fazla
2017/2018
2016/2017
Yukarıdaki Marko Tolić için kariyer istatistikleri. Marko Tolić toplam 276 maçı oynadı, 76 goleri attı ve 3 asistleri biriktirdi. Marko Tolić, Hırvatistan'de 276 apperances ile 1. HNL'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Çin Süper Ligi'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Çin Süper Ligi Marko Tolić için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 23 | Yok | 82 |
| Dakika | 1621 | Maç başına 70 dakika | 64 |
| Maçlar Başladı | 19 | Yok | 69 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 4 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 5 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 7 | 0.39 | 89 |
| Gol Katkısı | 12 | 0.67 | 93 |
| Evdeki Goller | 5 | 0.49 | 92 |
| Deplasman Golleri | 2 | 0.25 | 84 |
| Beklenen Goller (xG) | 7.75 | 0.43 | 90 |
| Penaltısız xG (npxG) | 5.65 | 0.31 | 84 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 232 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Marko Tolić has skored 7 gol in 23 maçları şu ana kadar Çin Süper Ligi 2026 sezonunda. 7 golün 5'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Marko Tolić'in 90 dakikada attığı goller 0.39'dır. Dahası, Marko Tolić'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 12. Skor katkıları, 90 dakikada 0.67'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.31'dır. Bu, Marko Tolić'in npxG çıktısını 5.65'a koyar ve bu da onları Çin Süper Ligi oyuncularının en üst 84 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 42 | 2.33 | 86 |
| Kaleyi bulan şut | 19/ 42 | 1.05 | 90 |
| Kaleyi bulmayan şut | 23/ 42 | 1.28 | 80 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 69 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 16.67% | Yok | 84 |
| Şut Doğruluğu | 45.24% | Yok | 85 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 6.00 | Yok | Yok |
Marko Tolić, 2026 Çin Süper Ligi sezonunda 42 şu ana kadar 23 maçlarında 42 şut çekti. 19 atışları hedefteydi ve diğer 23 atışları hedef dışıydı. Bu, Marko Tolić'in çekim doğruluğunun 45.24% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 6.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.33 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 5 | 0.28 | 92 |
| Beklenen Asistler (xA) | 5.70 | 0.32 | 94 |
| Toplam pas | 643 | 35.70 | 55 |
| Başarılı Paslar | 505/ 643 | 28.04 | 51 |
| Pas Tamamlama Oranı | 78.54% | Yok | 39 |
| Tehlikeli Paslar | 44 | 2.44 | 97 |
| Ortalar | 81 | 4.50 | 88 |
| Başarılı Ortalar | 24/ 81 | 1.33 | 93 |
| Orta Tamamlama Oranı | 29.63% | Yok | 74 |
| Dakika Başına Asist | 324 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Marko Tolić şu ana kadar Çin Süper Ligi 2026 sezonunda 23 maçlarında 5 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Marko Tolić, 78.54 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 35.70 kez geçer. Ayrıca her oyunda 2.44 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Marko Tolić'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.32'dir. Bu istatistik, Çin Süper Ligi'deki oyuncuların 94 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 77 | 4.28 | 97 |
| Başarılı Top Sürme | 34 | 1.89 | 96 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 44.16% | Yok | 43 |
| Dağıtılmış | 24 | 1.33 | 18 |
| Ofsaytlar | 6 | 0.33 | 84 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 5 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 5 | 0.28 | 75 |
| Dakika Başına Kart | 324 Dk' / Kart | Yok | 39 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 5 | 22% | 83 |
| İşlenen Fauller | 26 | 1.44 | 64 |
| Karşı Faul | 27 | 1.50 | 76 |
Marko Tolić şu ana kadar Çin Süper Ligi 2026 sezonunda 23 maçlarında 5 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.44 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 26 | 1.44 | 48 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 62 Dk' | Yok | 47 |
| Gol yememeden | 4 | 17% | 46 |
| Müdahaleler | 27 | 1.50 | 54 |
| Müdahaleler | 8 | 0.44 | 32 |
| Düellolar | 213 | 11.83 | 83 |
| Düellolar Kazandı | 99 | 5.50 | 77 |
| Hava Düelloları Kazandı | 14 | 0.78 | 40 |
| çalım atmak | 8 | 0.44 | 64 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 11 | 0.61 | 13 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.06 | 25 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 15 |
| Penaltı Golleri | 0 | 15 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Marko Tolić kariyerlerinde şu ana kadar 15 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 0 eksikken Marko Tolić 15 kalemleri aldı. Marko Tolić için genel ceza dönüşüm oranı 100%'tir.
Süper Lig Marko Tolić için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 10 | Yok | 9 |
| Dakika | 642 | Maç başına 64 dakika | 15 |
| Maçlar Başladı | 6 | Yok | 16 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 4 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 5 | 0.7 | 99 |
| Gol Katkısı | 6 | 0.84 | 98 |
| Evdeki Goller | 5 | 1.29 | 99 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 58 |
| Beklenen Goller (xG) | 5.56 | 0.78 | 99 |
| Penaltısız xG (npxG) | 5.56 | 0.78 | 99 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 2 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 128 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 31 | 4.34 | 99 |
| Kaleyi bulan şut | 13/ 31 | 1.82 | 99 |
| Kaleyi bulmayan şut | 18/ 31 | 2.52 | 99 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 71 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 16.13% | Yok | 86 |
| Şut Doğruluğu | 41.94% | Yok | 82 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 6.20 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.14 | 72 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.57 | 0.22 | 85 |
| Toplam pas | 356 | 49.83 | 89 |
| Başarılı Paslar | 279/ 356 | 39.05 | 86 |
| Pas Tamamlama Oranı | 78.37% | Yok | 59 |
| Tehlikeli Paslar | 10 | 1.40 | 80 |
| Ortalar | 22 | 3.08 | 81 |
| Başarılı Ortalar | 3/ 22 | 0.42 | 59 |
| Orta Tamamlama Oranı | 13.64% | Yok | 26 |
| Dakika Başına Asist | 642 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 18 | 2.52 | 83 |
| Başarılı Top Sürme | 12 | 1.68 | 95 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 66.67% | Yok | 86 |
| Dağıtılmış | 8 | 1.12 | 24 |
| Ofsaytlar | 2 | 0.28 | 80 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 4 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 4 | 0.56 | 96 |
| Dakika Başına Kart | 161 Dk' / Kart | Yok | 18 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 4 | 40% | 99 |
| İşlenen Fauller | 13 | 1.82 | 82 |
| Karşı Faul | 10 | 1.40 | 66 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 11 | 1.54 | 23 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 58 Dk' | Yok | 22 |
| Gol yememeden | 1 | 10% | 7 |
| Müdahaleler | 12 | 1.68 | 67 |
| Müdahaleler | 5 | 0.70 | 45 |
| Düellolar | 80 | 11.20 | 74 |
| Düellolar Kazandı | 40 | 5.60 | 74 |
| Hava Düelloları Kazandı | 8 | 1.12 | 44 |
| çalım atmak | 3 | 0.42 | 61 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 8 | 1.12 | 38 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.14 | 40 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 15 |
| Penaltı Golleri | 0 | 15 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
UEFA Europa Conference League Marko Tolić için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 0 |
| Dakika | 157 | Maç başına 52 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 56 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 37 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 68 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 73 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.27 | 0.15 | 61 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.27 | 0.15 | 62 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 5 | 2.87 | 93 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 5 | 0.00 | 30 |
| Kaleyi bulmayan şut | 5/ 5 | 2.87 | 99 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 81 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 53 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 30 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 56 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.27 | 0.15 | 57 |
| Toplam pas | 102 | 58.47 | 89 |
| Başarılı Paslar | 84/ 102 | 48.15 | 86 |
| Pas Tamamlama Oranı | 82.35% | Yok | 57 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 1.72 | 89 |
| Ortalar | 4 | 2.29 | 75 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 4 | 0.57 | 78 |
| Orta Tamamlama Oranı | 25.00% | Yok | 70 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 5 | 2.87 | 87 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.57 | 58 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 20.00% | Yok | 21 |
| Dağıtılmış | 6 | 3.44 | 0 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.57 | 93 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 1.15 | 99 |
| Dakika Başına Kart | 79 Dk' / Kart | Yok | 31 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 2 | 67% | 99 |
| İşlenen Fauller | 5 | 2.87 | 99 |
| Karşı Faul | 6 | 3.44 | 99 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 1.15 | 42 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 79 Dk' | Yok | 43 |
| Gol yememeden | 1 | 33% | 52 |
| Müdahaleler | 1 | 0.57 | 17 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 14 |
| Düellolar | 25 | 14.33 | 97 |
| Düellolar Kazandı | 9 | 5.16 | 77 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.57 | 38 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 1 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 35 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 15 |
| Penaltı Golleri | 0 | 15 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
UEFA Şampiyonlar Ligi Marko Tolić için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 0 |
| Dakika | 348 | Maç başına 87 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 4 | Yok | 12 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.26 | 78 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.52 | 83 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.5 | 86 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 70 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.60 | 0.14 | 59 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.60 | 0.14 | 60 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 348 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 14 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 30 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 17 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 82 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 52 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 30 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.26 | 85 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.85 | 0.20 | 68 |
| Toplam pas | 65 | 15.48 | 9 |
| Başarılı Paslar | 50/ 65 | 11.90 | 10 |
| Pas Tamamlama Oranı | 76.92% | Yok | 24 |
| Tehlikeli Paslar | 4 | 0.95 | 61 |
| Ortalar | 4 | 0.95 | 61 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 4 | 0.00 | 43 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 43 |
| Dakika Başına Asist | 348 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 6 | 1.43 | 67 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.24 | 38 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 16.67% | Yok | 22 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.24 | 82 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.26 | 79 |
| Dakika Başına Kart | 348 Dk' / Kart | Yok | 58 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 25% | 86 |
| İşlenen Fauller | 3 | 0.71 | 40 |
| Karşı Faul | 2 | 0.48 | 34 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 0.52 | 95 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 174 Dk' | Yok | 96 |
| Gol yememeden | 2 | 50% | 93 |
| Müdahaleler | 3 | 0.71 | 29 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 15 |
| Düellolar | 19 | 4.52 | 19 |
| Düellolar Kazandı | 7 | 1.67 | 15 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 0.48 | 36 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 6 |
| Engellenen şutlar | 2 | 0.48 | 77 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 15 |
| Penaltı Golleri | 0 | 15 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
UEFA Avrupa Ligi Marko Tolić için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 38 | Maç başına 19 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 54 |
| Gol Katkısı | 1 | 2.37 | 99 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 66 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 72 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.10 | 0.24 | 73 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.10 | 0.24 | 75 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 4.74 | 99 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 2 | 0.00 | 29 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 2 | 4.74 | 99 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 86 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 55 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 30 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 2.37 | 99 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.66 | 1.56 | 99 |
| Toplam pas | 31 | 73.42 | 99 |
| Başarılı Paslar | 25/ 31 | 59.21 | 96 |
| Pas Tamamlama Oranı | 80.65% | Yok | 46 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 2.37 | 96 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 28 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 44 |
| Dakika Başına Asist | 38 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 21 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 29 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 29 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 1 | 2.37 | 99 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 28 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 28 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 30 |
| İşlenen Fauller | 1 | 2.37 | 95 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 8 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 9 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 12 |
| Müdahaleler | 1 | 2.37 | 99 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 4 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 5 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 8 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 6 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 39 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 15 |
| Penaltı Golleri | 0 | 15 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Marko Tolić bu sezon 23 matches Çin Süper Ligi maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1621 minutes dakika sahada kaldı. Marko Tolić sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.28 asist
yapıyor.
Marko Tolić ligde bu sezon 7 goals gol attı. Bu da onu Hangzhou Greentown takımının en golcü oyuncular listesinde 3 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 232 dakikada bir gol
Her 324 dakikada bir asist
Her 324 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.1 Goller
0.67 Asist
0.41 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.65 Goller
0.07 Asist
0.5 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
1.61 Asist
0 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.28 Goller
0.14 Asist
0.42 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.24 Goller
0.12 Asist
0.37 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.56 Goller
0 Asist
0.31 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.63 Goller
0 Asist
0.29 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.17 Goller
0 Asist
0.35 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.53 Kartlar