Ivan Marić İstatistik

Kulüp : Ljungskile
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Croatia
Birthplace : Croatia - Croatia
Forma Numarası : #12
Yaş (Doğum günü) : 24 (11/03 2002)
Boy : 192cm

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2026 & Kariyer İstatistikleri- Ivan Marić

6.78
Superettan'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 77 / 140 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

1

37

4

8

0

2520'

Toplam 2026

38

1

42

9

9
1

3271'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

1

37

4

8

0

2520'

18

1

15

4

1

0

1246'

Toplam 2026

85

5

87

21

14
1

7030'

Yukarıdaki Ivan Marić için kariyer istatistikleri. Ivan Marić toplam 85 maçı oynadı, 5 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Ivan Marić, Bosna Hersek'de 85 apperances ile Bosna-Hersek Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Superettan'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.32Yenen Gol / 90'
37 Goller 28 Maçlarda
51st Yüzdelik
14%Gol yememeden
4 / 28 Temiz Maçlar
21st Yüzdelik
0.2990 dk Ort Kart
8 Toplam Kartlar
87th Yüzdelik

Ivan Marić İstatistikleri - Detaylı

Bosna-Hersek Premier Lig Ivan Marić için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar10Yok
14
Dakika751Maç başına 75 dakika
29
Maçlar Başladı9Yok
33
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol50.6
90
Dakika Başına yenilen Gol150 Dk'Yok
89
Gol yememeden550%
86
Müdahaleler10.11
82
Müdahaleler50.56
94
Düellolar192.13
67
Düellolar Kazandı80.90
70
Hava Düelloları Kazandı40.45
88
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak151.68
99
Engellenen şutlar20.22
98
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Ivan Marić 5 gollerini yedi ve Bosna-Hersek Premier Lig 2025/2026 sezonunda 10 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Ivan Marić sahadayken, takımlarının her 150 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.11 tackles ve 0.56 müdahaleler yaptılar. Ivan Marić aynı zamanda 1.68 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar1YokYok
Toplam Kartlar20.24
62
Dakika Başına Kart376 Dk' / KartYok
52
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
16
İşlenen Fauller30.34
80
Karşı Faul00.00
37

Ivan Marić şu ana kadar Bosna-Hersek Premier Lig 2025/2026 sezonunda 10 maçlarında 1 sarı kart ve 1 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.34 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
50
Gol Katkısı00
37
Evdeki Goller00
61
Deplasman Golleri00
65
Beklenen Goller (xG)0.050.01
43
Penaltısız xG (npxG)0.050.01
44
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Ivan Marić Bosna-Hersek Premier Lig 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut10.11
63
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
63
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
0.11
73
Direğe takılmak0 kez0.00
94
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
64
Şut Doğruluğu0.00%Yok
63
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Ivan Marić, 2025/2026 Bosna-Hersek Premier Lig sezonunda 1 şu ana kadar 10 maçlarında 1 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Ivan Marić'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.11 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
57
Beklenen Asistler (xA)0.170.02
57
Toplam pas12614.12
94
Başarılı Paslar
98/ 126
10.98
94
Pas Tamamlama Oranı77.78%Yok
52
Tehlikeli Paslar00.00
53
Ortalar00.00
50
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
64
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
64
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Ivan Marić bu Bosna-Hersek Premier Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
45
Başarılı Top Sürme00.00
49
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
49
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
85

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Ivan Marić henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Superettan Ivan Marić için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar28Yok
84
Dakika2520Maç başına 90 dakika
93
Maçlar Başladı28Yok
91
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol371.32
51
Dakika Başına yenilen Gol68 Dk'Yok
51
Gol yememeden414%
21
Müdahaleler30.11
78
Müdahaleler341.26
83
Düellolar1284.74
24
Düellolar Kazandı782.89
38
Hava Düelloları Kazandı361.33
82
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak1375.07
97
Engellenen şutlar80.30
76
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Ivan Marić 5 gollerini yedi ve Bosna-Hersek Premier Lig 2025/2026 sezonunda 28 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Ivan Marić sahadayken, takımlarının her 68 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.11 tackles ve 1.26 müdahaleler yaptılar. Ivan Marić aynı zamanda 5.07 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar8YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar80.29
87
Dakika Başına Kart315 Dk' / KartYok
32
0.5'in Üzerindeki Kartlar829%
97
İşlenen Fauller110.41
32
Karşı Faul70.26
26

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.04
44
Gol Katkısı20.07
29
Evdeki Goller00
49
Deplasman Golleri10.07
59
Beklenen Goller (xG)1.150.04
35
Penaltısız xG (npxG)1.150.04
35
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol2520 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut100.37
39
Kaleyi bulan şut
1/ 10
0.04
32
Kaleyi bulmayan şut
9/ 10
0.33
47
Direğe takılmak0 kez0.00
84
Şut Dönüşüm Oranı10.00%Yok
50
Şut Doğruluğu10.00%Yok
29
Gol Başına Çekilen Şut10.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.04
41
Beklenen Asistler (xA)1.900.07
36
Toplam pas73427.19
65
Başarılı Paslar
602/ 734
22.30
66
Pas Tamamlama Oranı82.02%Yok
59
Tehlikeli Paslar30.11
26
Ortalar50.19
26
Başarılı Ortalar
2/ 5
0.07
33
Orta Tamamlama Oranı40.00%Yok
73
Dakika Başına Asist2520 Dakika Başına AsistYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.04
20
Başarılı Top Sürme10.04
24
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış10.04
81
Ofsaytlar00.00
60

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Ivan Marić'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Ivan Marić bu sezon 28 matches Superettan maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 2520 minutes dakika sahada kaldı. Ivan Marić sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.32 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 14%. Yani Ivan Marić forma giydiği 28 maçının 4 matches tanesinde gol yedi.

Ivan Marić bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Ljungskile kadroda golcüler listesinde 9 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 2520 dakikada bir gol

Her 2520 dakikada bir asist

Her 315 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

192 / 341 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

77 / 140 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2024/2025

15

3

21

2

4
0

1343'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.22 Goller

1.51
 Yenilen Gol

0.29  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2023/2024

12

0

9

4

0
0

1080'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.82
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

17

1

12

4

1

0

1156'

Toplam 2022/2023

17

1

12

4

1
0

1156'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

0.93
 Yenilen Gol

0.08  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2021/2022

2

0

0

2

0
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

3

0

0

0

90'

Toplam 2020/2021

1

0

3

0

0
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!