Carlos Ramírez Portrait

Carlos Ramírez İstatistik

Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Kolombiya
Ayak : Sol ayaklı
Forma Numarası : #29
Yaş (Doğum günü) : 38 (1 May 1988)
Boy : 182cm
Ağırlık : 81kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Daha Fazla

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2026 & Kariyer İstatistikleri- Carlos Ramírez

3.30
B Ligi'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : -1 / 142 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

4

0

3

0

0

0

197'

Toplam 2026

4

0

3

0

0
0

197'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

299

30

305

94

66

6

25585'

50

4

42

19

10

1

4171'

16

1

15

6

3

0

1208'

15

2

25

2

4

0

1304'

Toplam 24234

395

38

404

125

86
7

33370'

Yukarıdaki Carlos Ramírez için kariyer istatistikleri. Carlos Ramírez toplam 395 maçı oynadı, 38 goleri attı ve 9 asistleri biriktirdi. Carlos Ramírez, Kolombiya'de 395 apperances ile A Ligi'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

B Ligi'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.37Yenen Gol / 90'
3 Goller 4 Maçlarda
10th Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 4 Temiz Maçlar
18th Yüzdelik
0.0090 dk Ort Kart
0 Toplam Kartlar
24th Yüzdelik

Carlos Ramírez İstatistikleri - Detaylı

B Ligi Carlos Ramírez için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar4Yok
0
Dakika197Maç başına 49 dakika
0
Maçlar Başladı2Yok
21
Maçta oyuncuyu maça sokmak2YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol31.37
10
Dakika Başına yenilen Gol66 Dk'Yok
11
Gol yememeden00%
18
Müdahaleler20.34
68
Müdahaleler71.19
56
Düellolar477.98
14
Düellolar Kazandı203.40
24
Hava Düelloları Kazandı132.21
89
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak213.57
95
Engellenen şutlar10.17
59
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Carlos Ramírez 3 gollerini yedi ve B Ligi 2026 sezonunda 4 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Carlos Ramírez sahadayken, takımlarının her 66 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.34 tackles ve 1.19 müdahaleler yaptılar. Carlos Ramírez aynı zamanda 3.57 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
24
Dakika Başına KartKartlar yokYok
24
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
38
İşlenen Fauller10.17
10
Karşı Faul20.34
20

Carlos Ramírez bu B Ligi sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
63
Gol Katkısı00
50
Evdeki Goller00
77
Deplasman Golleri00
80
Beklenen Goller (xG)0.190.03
30
Penaltısız xG (npxG)0.190.03
30
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Carlos Ramírez B Ligi 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut20.34
27
Kaleyi bulan şut
1/ 2
0.17
43
Kaleyi bulmayan şut
1/ 2
0.17
22
Direğe takılmak0 kez0.00
86
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
58
Şut Doğruluğu50.00%Yok
87
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Carlos Ramírez, 2026 B Ligi sezonunda 2 şu ana kadar 4 maçlarında 2 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Carlos Ramírez'in çekim doğruluğunun 50.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.34 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
71
Beklenen Asistler (xA)0.480.08
49
Toplam pas22638.38
72
Başarılı Paslar
179/ 226
30.40
68
Pas Tamamlama Oranı79.20%Yok
35
Tehlikeli Paslar10.17
29
Ortalar00.00
23
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
37
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
37
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Carlos Ramírez bu B Ligi sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.17
22
Başarılı Top Sürme00.00
15
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
15
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
54

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yok91.67%
Kullanılan Penaltılar024
Penaltı Golleri022
Kaçan Penaltılar02

Carlos Ramírez kariyerlerinde şu ana kadar 24 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 2 eksikken Carlos Ramírez 22 kalemleri aldı. Carlos Ramírez için genel ceza dönüşüm oranı 91.67%'tir.

Carlos Ramírez'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Carlos Ramírez bu sezon 4 matches B Ligi maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 197 minutes dakika sahada kaldı. Carlos Ramírez sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.37 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Carlos Ramírez forma giydiği 4 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Carlos Ramírez bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Internacional FC de Palmira kadroda golcüler listesinde 19 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 22 / 24 penaltılar
Kaçırılan 2 / 24 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : 92%
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 142 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

Yok / 36 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

17

0

23

2

5

0

1440'

9

0

7

3

3

0

749'

Toplam 2025

27

0

33

5

9
0

2279'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.44
 Yenilen Gol

0.31  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

15

2

25

2

4

0

1304'

6

2

7

1

2

0

540'

Toplam 2024

22

4

32

3

6
0

1857'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.14 Goller

1.73
 Yenilen Gol

0.28  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

30

9

35

6

8

1

2464'

Toplam 2023

46

11

50

14

11
1

3619'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.33 Goller

1.28
 Yenilen Gol

0.33  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

42

12

39

11

8

0

3657'

Toplam 2022

42

12

39

11

8
0

3657'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.3 Goller

0.96
 Yenilen Gol

0.2  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

32

3

34

9

4

1

2657'

Toplam 2021

39

3

42

11

5
1

3243'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.1 Goller

1.15
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

15

0

11

7

3

0

1350'

Toplam 2020

15

0

11

7

3
0

1350'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.73
 Yenilen Gol

0.2  Kartlar

2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

33

1

43

6

11

2

2945'

Toplam 2019

39

1

49

6

12
2

3411'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.31
 Yenilen Gol

0.37  Kartlar

2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

46

2

37

23

4

0

4140'

Toplam 2018

46

2

37

23

4
0

4140'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

0.8
 Yenilen Gol

0.09  Kartlar

2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

1

28

13

10

1

2383'

Toplam 2017

29

1

28

13

10
1

2383'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.06
 Yenilen Gol

0.38  Kartlar

2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

9

5

2

0

931'

13

0

11

7

2

0

1116'

Toplam 2016

25

0

20

12

4
0

2047'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.87
 Yenilen Gol

0.19  Kartlar

2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

6

0

6

0

0

0

336'

Toplam 2015

6

0

6

0

0
0

336'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.61
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2014 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

0

33

11

9

1

2742'

Toplam 2014

31

0

33

11

9
1

2742'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.08
 Yenilen Gol

0.33  Kartlar

2013 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

24

4

21

9

5

1

2109'

Toplam 2013

24

4

21

9

5
1

2109'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.17 Goller

0.9
 Yenilen Gol

0.26  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!