Jiabin Lu İstatistik

Pozisyon : Forvet - Attacker
Uyruk : China
Birthplace : China - China
Forma Numarası : #18
Yaş (Doğum günü) : 26 (1/11 2000)
Boy : 172cm
Ağırlık : 72kg

2026

2025

2024

2023

2022

2026 & Kariyer İstatistikleri- Jiabin Lu

6.83
China League Two'de Ortalama DerecelendirmeGol Sıralaması : 366 / 505 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

23

0

1

4

0

0

2011'

Toplam 2026

23

0

1

4
0

0

2011'

Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

67

1

3

9

0

0

4792'

6

0

0

0

0

0

314'

3

0

0

0

0

0

199'

Toplam 6075

76

1

3

9
0

0

5305'

Yukarıdaki Jiabin Lu için kariyer istatistikleri. Jiabin Lu toplam 76 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 3 asistleri biriktirdi. Jiabin Lu, Çin'de 76 apperances ile China League Two'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

China League Two'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.0090 dk Ort Gol
0 Toplam Goller
47 Yüzdelik
0.0490 dk Ort Asist
1 Toplam Asistler
57 Yüzdelik
0.0490 başına G+A
1 toplam gol katkıları
34 Yüzdelik
0.0190' başına xG
0.23 Beklenen Goller
26 Yüzdelik
0.0890 Başına xA
1.58 Beklenen Asistler
60 Yüzdelik
0.1890 dk Ort Kart
4 Toplam Kartlar
60 Yüzdelik

Jiabin Lu İstatistikleri - Detaylı

China League Two Jiabin Lu için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar23Yok
73
Dakika2011Maç başına 87 dakika
84
Maçlar Başladı23Yok
85
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak4YokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
47
Gol Katkısı10.04
34
Evdeki Goller00
60
Deplasman Golleri00
65
Beklenen Goller (xG)0.230.01
26
Penaltısız xG (npxG)0.230.01
26
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Jiabin Lu China League Two 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut40.20
26
Kaleyi bulan şut
0/ 4
0.00
31
Kaleyi bulmayan şut
4/ 4
0.20
34
Direğe takılmak0 kez0.00
86
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
50
Şut Doğruluğu0.00%Yok
31
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Jiabin Lu, 2026 China League Two sezonunda 4 şu ana kadar 23 maçlarında 4 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 4 atışları hedef dışıydı. Bu, Jiabin Lu'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.20 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.04
57
Beklenen Asistler (xA)1.580.08
60
Toplam pas42821.03
57
Başarılı Paslar
296/ 428
14.54
51
Pas Tamamlama Oranı69.16%Yok
18
Tehlikeli Paslar80.39
57
Ortalar261.28
74
Başarılı Ortalar
6/ 26
0.29
64
Orta Tamamlama Oranı23.08%Yok
44
Dakika Başına Asist2011 Dakika Başına AsistYokYok

Jiabin Lu şu ana kadar China League Two 2026 sezonunda 23 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Jiabin Lu, 69.16 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 21.03 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.39 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Jiabin Lu'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.08'dir. Bu istatistik, China League Two'deki oyuncuların 60 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme50.25
33
Başarılı Top Sürme50.25
39
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
97
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
50

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar4YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar40.18
60
Dakika Başına Kart503 Dk' / KartYok
62
0.5'in Üzerindeki Kartlar417%
78
İşlenen Fauller200.98
62
Karşı Faul30.15
11

Jiabin Lu şu ana kadar China League Two 2026 sezonunda 23 maçlarında 4 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.98 faul yaparlar.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol160.72
79
Dakika Başına yenilen Gol126 Dk'Yok
81
Gol yememeden730%
39
Müdahaleler70.34
49
Müdahaleler241.18
82
Düellolar1386.78
37
Düellolar Kazandı582.85
30
Hava Düelloları Kazandı140.69
45
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak492.41
93
Engellenen şutlar110.54
97
Verilen Penaltılar00.00
99

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Jiabin Lu henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Jiabin Lu'in İstatistiksel Analizi

Forvet pozisyonunda oynayan Jiabin Lu bu sezon 23 matches China League Two maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 2011 minutes dakika sahada kaldı. Jiabin Lu sahada kaldığı her 90 dakika başına0 goals gol attı. China League Two içinde bu performansla 505 players hücum oyuncusu arasında 366 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.

Bu sezon 0 gol attı. Attığı goller açısından China League Two performansı onu takımında en golcü 14. oyuncu yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Her 2011 dakikada bir asist

Her 503 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

366 / 505 Oyuncu

Asist Sıralaması

221 / 505 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

27

0

0

5

0

0

1701'

Toplam 2025

27

0

0

5
0

0

1701'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0.26  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

17

1

2

0

0

0

1080'

1

0

0

0

0

0

90'

Toplam 2024

18

1

2

0
0

0

1170'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

0.17  Asist

0  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

0

0

0

29'

Toplam 2023

1

0

0

0
0

0

29'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

6

0

0

0

0

0

314'

1

0

0

0

0

0

80'

Toplam 2022

7

0

0

0
0

0

394'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!