Guanxi Li İstatistik

Pozisyon : Kaleci - Kaleci
Uyruk : China
Birthplace : Dezhou - China
Forma Numarası : #25
Yaş (Doğum günü) : 27 (25/09 1998)
Boy : 189cm
Ağırlık : 75kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2026 & Kariyer İstatistikleri- Guanxi Li

4.52
Çin 1. Ligi'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 9 / 126 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

17

0

10

9

2

0

1522'

Toplam 2026

17

0

10

9

2
0

1522'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

80

0

64

31

4

0

7192'

2

0

3

1

0

0

180'

Toplam 8098

87

0

72

33

4
0

7722'

Yukarıdaki Guanxi Li için kariyer istatistikleri. Guanxi Li toplam 87 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Guanxi Li, Çin'de 87 apperances ile Çin 1. Ligi'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Çin 1. Ligi'deki 90 dakikalık istatistikler başına

79%Kurtarış Yüzdesi
45 Kurtarışlar / 57 Şutlar
99 Yüzdelik
0.59Yenen Gol / 90'
10 Goller 17 Maçlarda
95th Yüzdelik
53%Gol yememeden
9 / 17 Temiz Maçlar
95th Yüzdelik

Guanxi Li İstatistikleri - Detaylı

Çin 1. Ligi Guanxi Li için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar17Yok
71
Dakika1522Maç başına 90 dakika
84
Maçlar Başladı17Yok
83
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar573.37
94
Kurtarışlar452.66
59
Kurtarış Yüzdesi45 Kurtarışlar / 57 Şutlar78.95%
99
Yumruklar100.59
55

Bir Kaleci olarak Guanxi Li Çin 1. Ligi 2026 sezonunda 10 goller yedi ve 17 maçlarında 9 gol yemedi. Bu, Guanxi Li kalede olduğunda, takımının her 152 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Guanxi Li'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 0.59.

Kalecilik açısından, 57 atışlarının 45'ını kurtardılar - yani Guanxi Li's kurtarış yüzdesi 78.95%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol100.59
95
Dakika Başına yenilen Gol152 Dk'Yok
95
Gol yememeden953%
95
Müdahaleler00.00
7
Müdahaleler00.00
12
Düellolar60.35
4
Düellolar Kazandı40.24
3
Hava Düelloları Kazandı30.18
16
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak181.06
42
Engellenen şutlar00.00
39
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.12
40
Dakika Başına Kart761 Dk' / KartYok
84
0.5'in Üzerindeki Kartlar212%
57
İşlenen Fauller10.06
6
Karşı Faul30.18
4

Guanxi Li şu ana kadar Çin 1. Ligi 2026 sezonunda 17 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.06 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
51
Gol Katkısı00
31
Evdeki Goller00
62
Deplasman Golleri00
67
Beklenen Goller (xG)0.000.00
12
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
12
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Guanxi Li Çin 1. Ligi 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
12
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
23
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
15
Direğe takılmak0 kez0.00
87
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
52
Şut Doğruluğu0.00%Yok
23
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Guanxi Li henüz Çin 1. Ligi 2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
49
Beklenen Asistler (xA)0.520.03
7
Toplam pas34820.58
15
Başarılı Paslar
228/ 348
13.48
14
Pas Tamamlama Oranı65.52%Yok
9
Tehlikeli Paslar00.00
11
Ortalar00.00
17
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
30
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
30
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Guanxi Li bu Çin 1. Ligi sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.06
20
Başarılı Top Sürme10.06
33
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
98
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
53

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Guanxi Li henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Guanxi Li'in İstatistiksel Analizi

Kaleci pozisyonunda oynayan Guanxi Li bu sezon 17 matches Çin 1. Ligi maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1522 minutes dakika sahada kaldı. Guanxi Li sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.59 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 53%. Yani Guanxi Li forma giydiği 17 maçının 9 matches tanesinde gol yedi.

Guanxi Li bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Nantong Zhiyun FC kadroda golcüler listesinde 21 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

191 / 315 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

9 / 126 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

30

0

26

11

0

0

2700'

Toplam 2025

30

0

26

11

0
0

2700'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.87
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

26

0

21

10

2

0

2340'

Toplam 2024

26

0

21

10

2
0

2340'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.81
 Yenilen Gol

0.08  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

0

7

1

0

0

630'

2

0

3

1

0

0

180'

Toplam 2023

9

0

10

2

0
0

810'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2022

3

0

5

1

0
0

270'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.67
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2021

1

0

0

0

0
0

44'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2020

1

0

0

0

0
0

36'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!