Vítor Costa Portrait

Vítor Costa İstatistik

Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sol Bek
Uyruk : Brazil
Ayak : Sol ayaklı
Forma Numarası : #87
Yaş (Doğum günü) : 32 (1/07 1994)
Boy : 182cm
Ağırlık : 73kg

2026

2025

2024

2022/2023

2021/2022

2021

2019/2020

2018/2019

Daha Fazla

2017/2018

2016/2017

2016

2015

2026 & Kariyer İstatistikleri- Vítor Costa

6.38
MLS'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 147 / 265 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

9

3

0

0

520'

Toplam 2026

12

0

9

3

0
0

520'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

92

3

118

23

29

3

7691'

66

3

87

9

13

0

4242'

50

0

41

23

6

0

4321'

25

2

20

6

4

0

1654'

4

0

6

1

0

0

360'

4

0

8

0

1

0

360'

2

0

2

0

0

0

180'

2

0

1

1

0

0

165'

2

0

3

0

1

0

175'

2

0

5

0

0

0

159'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Toplam 2022/2023

263

8

302

66

57
3

20534'

Yukarıdaki Vítor Costa için kariyer istatistikleri. Vítor Costa toplam 263 maçı oynadı, 8 goleri attı ve 5 asistleri biriktirdi. Vítor Costa, Portekiz'de 263 apperances ile Primeira Liga'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

MLS'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.56Yenen Gol / 90'
9 Goller 12 Maçlarda
43rd Yüzdelik
25%Gol yememeden
3 / 12 Temiz Maçlar
75th Yüzdelik
0.0090 dk Ort Kart
0 Toplam Kartlar
12th Yüzdelik

Vítor Costa İstatistikleri - Detaylı

MLS Vítor Costa için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar12Yok
16
Dakika520Maç başına 43 dakika
9
Maçlar Başladı2Yok
1
Maçta oyuncuyu maça sokmak5YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak3YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol91.56
43
Dakika Başına yenilen Gol58 Dk'Yok
43
Gol yememeden325%
75
Müdahaleler113.94
99
Müdahaleler31.08
69
Düellolar4014.34
97
Düellolar Kazandı207.17
97
Hava Düelloları Kazandı51.79
86
çalım atmak82.87
0
Tehlikeyi uzalaştırmak155.38
93
Engellenen şutlar00.00
27
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Vítor Costa 9 gollerini yedi ve MLS 2026 sezonunda 12 maçlarında 3 kalesini gole kapattı. Bu, Vítor Costa sahadayken, takımlarının her 58 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 3.94 tackles ve 1.08 müdahaleler yaptılar. Vítor Costa aynı zamanda 5.38 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
12
Dakika Başına KartKartlar yokYok
12
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
16
İşlenen Fauller51.79
85
Karşı Faul31.08
58

Vítor Costa bu MLS sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
40
Gol Katkısı00
26
Evdeki Goller00
55
Deplasman Golleri00
58
Beklenen Goller (xG)0.000.00
8
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
8
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Vítor Costa MLS 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
7
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
15
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
9
Direğe takılmak0 kez0.00
71
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
40
Şut Doğruluğu0.00%Yok
15
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Vítor Costa henüz MLS 2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
43
Beklenen Asistler (xA)0.270.10
25
Toplam pas13347.69
65
Başarılı Paslar
108/ 133
38.73
61
Pas Tamamlama Oranı81.20%Yok
35
Tehlikeli Paslar10.36
24
Ortalar51.79
69
Başarılı Ortalar
1/ 5
0.36
66
Orta Tamamlama Oranı20.00%Yok
53
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Vítor Costa bu MLS sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme31.08
53
Başarılı Top Sürme10.36
41
Top Sürme Başarı Oranı33.33%Yok
28
Dağıtılmış20.72
44
Ofsaytlar00.00
42

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Vítor Costa henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Vítor Costa'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Vítor Costa bu sezon 12 matches MLS maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 520 minutes dakika sahada kaldı. Vítor Costa sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.56 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 25%. Yani Vítor Costa forma giydiği 12 maçının 3 matches tanesinde gol yedi.

Vítor Costa bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu San Jose Earthquakes kadroda golcüler listesinde 21 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

527 / 630 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

147 / 265 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

1

32

4

5

0

1620'

Toplam 2025

26

1

32

5

6
0

1723'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.06 Goller

1.78
 Yenilen Gol

0.28  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

2

46

2

8

0

2102'

13

0

12

5

3

0

1023'

4

0

6

1

0

0

360'

1

0

1

0

0

0

90'

Toplam 2024

47

2

65

8

11
0

3575'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.09 Goller

1.97
 Yenilen Gol

0.34  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

2

39

5

10

1

2407'

3

0

7

0

1

0

270'

2

0

2

0

0

0

180'

Toplam 2022/2023

34

2

49

5

11
1

2947'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

1.46
 Yenilen Gol

0.41  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

0

36

8

8

0

2561'

Toplam 2021/2022

32

0

37

8

9
0

2649'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.27
 Yenilen Gol

0.28  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

0

5

1

1

0

362'

2

0

1

1

0

0

165'

Toplam 2021

12

0

9

2

1
0

797'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.24
 Yenilen Gol

0.25  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

2

0

3

0

1

0

175'

2

0

5

0

0

0

159'

Toplam 2019/2020

6

0

10

0

1
0

514'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

1

30

9

5

1

2088'

Toplam 2018/2019

26

1

30

10

5
1

2178'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.29
 Yenilen Gol

0.22  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

37

0

29

18

3

0

3298'

Toplam 2017/2018

38

0

30

18

3
0

3388'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.79
 Yenilen Gol

0.08  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

13

1

6

1

635'

Toplam 2016/2017

8

0

13

1

6
1

635'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.84
 Yenilen Gol

0.85  Kartlar

2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

1

0

0

0

46'

Toplam 2016

5

0

4

1

1
0

362'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.96
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

17

2

14

5

3

0

1246'

Toplam 2015

17

2

14

5

3
0

1246'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.14 Goller

1.01
 Yenilen Gol

0.22  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!