Rodrigo Caio Portrait

Rodrigo Caio İstatistik

Kulüp : Gremio
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Brezilya
Birthplace : Dracena - Brazil
Forma Numarası : #30
Yaş (Doğum günü) : 32 (17 August 1993)
Boy : 182cm
Ağırlık : 70kg

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

Daha Fazla

2016

2015

2014

2013

2024 & Kariyer İstatistikleri- Rodrigo Caio

6.97
Serie A'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 186 / 194 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

5

0

8

0

0

0

377'

Toplam 2024

5

0

8

0

0
0

377'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

213

7

200

67

30

0

17865'

50

5

42

21

13

1

4151'

37

2

32

13

10

1

3124'

31

3

27

15

7

1

2619'

17

1

13

7

3

0

1469'

6

0

1

5

2

0

508'

Toplam 24222

362

18

320

131

67
4

30390'

Yukarıdaki Rodrigo Caio için kariyer istatistikleri. Rodrigo Caio toplam 362 maçı oynadı, 18 goleri attı ve 3 asistleri biriktirdi. Rodrigo Caio, Brezilya'de 362 apperances ile Serie A'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Serie A'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.91Yenen Gol / 90'
8 Goller 5 Maçlarda
3rd Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 5 Temiz Maçlar
2nd Yüzdelik
0.0090 dk Ort Kart
0 Toplam Kartlar
7th Yüzdelik

Rodrigo Caio İstatistikleri - Detaylı

Serie A Rodrigo Caio için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar5Yok
1
Dakika377Maç başına 75 dakika
1
Maçlar Başladı4Yok
6
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol81.91
3
Dakika Başına yenilen Gol47 Dk'Yok
3
Gol yememeden00%
2
Müdahaleler61.43
44
Müdahaleler40.95
64
Düellolar4410.50
61
Düellolar Kazandı296.92
90
Hava Düelloları Kazandı194.54
99
çalım atmak40.95
31
Tehlikeyi uzalaştırmak296.92
99
Engellenen şutlar92.15
99
Verilen Penaltılar10.24
0

Bir savunma oyuncusu olarak, Rodrigo Caio 8 gollerini yedi ve Serie A 2024 sezonunda 5 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Rodrigo Caio sahadayken, takımlarının her 47 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.43 tackles ve 0.95 müdahaleler yaptılar. Rodrigo Caio aynı zamanda 6.92 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
7
Dakika Başına KartKartlar yokYok
7
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
7
İşlenen Fauller40.95
33
Karşı Faul40.95
49

Rodrigo Caio bu Serie A sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
40
Gol Katkısı00
26
Evdeki Goller00
54
Deplasman Golleri00
59
Beklenen Goller (xG)0.050.01
13
Penaltısız xG (npxG)0.050.01
13
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Rodrigo Caio Serie A 2024 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut10.24
15
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
15
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
0.24
26
Direğe takılmak0 kez0.00
67
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
42
Şut Doğruluğu0.00%Yok
15
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Rodrigo Caio, 2024 Serie A sezonunda 1 şu ana kadar 5 maçlarında 1 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Rodrigo Caio'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.24 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
45
Beklenen Asistler (xA)0.450.11
39
Toplam pas22954.67
89
Başarılı Paslar
212/ 229
50.61
91
Pas Tamamlama Oranı92.58%Yok
99
Tehlikeli Paslar00.00
8
Ortalar00.00
14
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
30
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
30
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Rodrigo Caio bu Serie A sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.24
17
Başarılı Top Sürme10.24
27
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış10.24
76
Ofsaytlar00.00
41

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Rodrigo Caio henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Rodrigo Caio'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Rodrigo Caio bu sezon 5 matches Serie A maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 377 minutes dakika sahada kaldı. Rodrigo Caio sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.91 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Rodrigo Caio forma giydiği 5 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Rodrigo Caio bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Gremio kadroda golcüler listesinde 20 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

314 / 525 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

186 / 194 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

5

0

1

2

0

0

60'

6

0

6

2

1

0

479'

Toplam 2023

13

0

9

5

1
0

642'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.5
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

7

1

0

0

586'

Toplam 2022

12

0

8

3

0
0

818'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.08
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

19

0

16

7

4

0

1639'

1

0

1

0

1

0

90'

Toplam 2021

30

1

26

12

10
0

2611'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.88
 Yenilen Gol

0.22  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

0

18

6

1

0

1686'

5

0

2

3

1

0

450'

Toplam 2020

29

0

25

10

4
1

2469'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.96
 Yenilen Gol

0.05  Kartlar

2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

5

1

4

2

0

0

450'

29

2

22

12

4

0

2419'

Toplam 2019

52

5

38

20

7
0

4489'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.2 Goller

0.8
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

6

0

4

2

2

0

414'

10

1

8

5

5

0

900'

Toplam 2018

23

2

16

12

9
1

1890'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.87
 Yenilen Gol

0.43  Kartlar

2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

33

0

39

7

9

0

2970'

Toplam 2017

43

0

47

11

12
0

3792'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.18
 Yenilen Gol

0.27  Kartlar

2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

1

15

7

1

0

1674'

12

2

14

4

0

0

1080'

6

0

1

5

2

0

508'

Toplam 2016

53

4

44

22

5
0

4503'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

0.81
 Yenilen Gol

0.05  Kartlar

2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

24

1

28

8

3

0

2107'

4

0

0

3

1

0

215'

Toplam 2015

33

1

35

13

4
0

2772'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.2
 Yenilen Gol

0.13  Kartlar

2014 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

7

2

2

0

693'

13

1

13

5

4

0

1170'

Toplam 2014

25

1

22

9

9
1

2192'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.91
 Yenilen Gol

0.26  Kartlar

2013 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

36

3

35

13

4

0

3240'

11

1

7

4

3

1

786'

Toplam 2013

47

4

42

17

7
1

4026'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

0.97
 Yenilen Gol

0.11  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!