Lukas Buchegger İstatistik

Kulüp : St. Pölten
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Austria
Birthplace : Austria - Austria
Forma Numarası : #5
Yaş (Doğum günü) : 23 (2/06 2003)
Boy : 188cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Lukas Buchegger

6.80
2. Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 9 / 100 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

5

2

0

0

613'

Toplam 2026/2027

10

0

8

2

0
0

684'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

52

4

51

11

7

0

4051'

36

0

25

13

4

0

2384'

Toplam 2022/2023

93

4

85

24

11
0

6726'

Yukarıdaki Lukas Buchegger için kariyer istatistikleri. Lukas Buchegger toplam 93 maçı oynadı, 4 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Lukas Buchegger, Avusturya'de 93 apperances ile Bölgesel Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

2. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.73Yenen Gol / 90'
5 Goller 9 Maçlarda
91st Yüzdelik
22%Gol yememeden
2 / 9 Temiz Maçlar
55th Yüzdelik
0.0090 dk Ort Kart
0 Toplam Kartlar
26th Yüzdelik

Lukas Buchegger İstatistikleri - Detaylı

2. Lig Lukas Buchegger için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar9Yok
47
Dakika613Maç başına 68 dakika
46
Maçlar Başladı7Yok
49
Maçta oyuncuyu maça sokmak2YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol50.73
91
Dakika Başına yenilen Gol123 Dk'Yok
91
Gol yememeden222%
55
Müdahaleler50.73
98
Müdahaleler121.76
76
Düellolar7811.45
44
Düellolar Kazandı568.22
85
Hava Düelloları Kazandı304.40
97
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak334.85
84
Engellenen şutlar40.59
79
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Lukas Buchegger 5 gollerini yedi ve 2. Lig 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Lukas Buchegger sahadayken, takımlarının her 123 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.73 tackles ve 1.76 müdahaleler yaptılar. Lukas Buchegger aynı zamanda 4.85 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
26
Dakika Başına KartKartlar yokYok
26
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
27
İşlenen Fauller40.59
22
Karşı Faul71.03
54

Lukas Buchegger bu 2. Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
52
Gol Katkısı00
35
Evdeki Goller00
62
Deplasman Golleri00
75
Beklenen Goller (xG)0.580.09
45
Penaltısız xG (npxG)0.580.09
46
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Lukas Buchegger 2. Lig 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut81.17
59
Kaleyi bulan şut
2/ 8
0.29
54
Kaleyi bulmayan şut
6/ 8
0.88
64
Direğe takılmak0 kez0.00
86
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
51
Şut Doğruluğu25.00%Yok
45
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Lukas Buchegger, 2026/2027 2. Lig sezonunda 8 şu ana kadar 9 maçlarında 8 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 6 atışları hedef dışıydı. Bu, Lukas Buchegger'in çekim doğruluğunun 25.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.17 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
56
Beklenen Asistler (xA)0.880.13
59
Toplam pas43263.43
98
Başarılı Paslar
382/ 432
56.08
98
Pas Tamamlama Oranı88.43%Yok
96
Tehlikeli Paslar00.00
17
Ortalar00.00
16
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
30
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
30
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Lukas Buchegger bu 2. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.15
18
Başarılı Top Sürme10.15
26
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
57

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Lukas Buchegger henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Avusturya Kupası Lukas Buchegger için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
0
Dakika71Maç başına 71 dakika
0
Maçlar Başladı1Yok
5
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol33.8
0
Dakika Başına yenilen Gol24 Dk'Yok
11
Gol yememeden00%
16
Müdahaleler00.00
68
Müdahaleler22.22
87
Düellolar1112.22
63
Düellolar Kazandı77.78
78
Hava Düelloları Kazandı11.11
59
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak33.33
96
Engellenen şutlar22.22
99
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Lukas Buchegger 5 gollerini yedi ve 2. Lig 2026/2027 sezonunda 1 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Lukas Buchegger sahadayken, takımlarının her 24 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 2.22 müdahaleler yaptılar. Lukas Buchegger aynı zamanda 3.33 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
77
Dakika Başına KartKartlar yokYok
77
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
78
İşlenen Fauller00.00
27
Karşı Faul00.00
24

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
58
Gol Katkısı00
45
Evdeki Goller00
89
Deplasman Golleri00
63
Beklenen Goller (xG)0.000.00
24
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
24
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
27
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
47
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
30
Direğe takılmak0 kez0.00
97
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
65
Şut Doğruluğu0.00%Yok
47
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
69
Beklenen Asistler (xA)0.060.07
36
Toplam pas3336.67
55
Başarılı Paslar
31/ 33
34.44
66
Pas Tamamlama Oranı93.94%Yok
96
Tehlikeli Paslar00.00
29
Ortalar11.11
59
Başarılı Ortalar
1/ 1
1.11
86
Orta Tamamlama Oranı100.00%Yok
99
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme11.11
55
Başarılı Top Sürme00.00
40
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
40
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
73

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Lukas Buchegger'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Lukas Buchegger bu sezon 9 matches 2. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 613 minutes dakika sahada kaldı. Lukas Buchegger sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.73 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 22%. Yani Lukas Buchegger forma giydiği 9 maçının 2 matches tanesinde gol yedi.

Lukas Buchegger bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu St. Pölten kadroda golcüler listesinde 7 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

178 / 237 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

9 / 100 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

17

0

18

7

3

0

1435'

Toplam 2025/2026

19

0

19

7

3
0

1499'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.13
 Yenilen Gol

0.19  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

0

2

4

1

0

336'

Toplam 2024/2025

10

0

2

4

1
0

336'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.54
 Yenilen Gol

0.27  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

2

26

2

3

0

1487'

Toplam 2022/2023

21

2

29

2

3
0

1553'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.12 Goller

1.57
 Yenilen Gol

0.18  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

2

20

7

4

0

1821'

Toplam 2021/2022

24

2

22

7

4
0

1911'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.1 Goller

0.99
 Yenilen Gol

0.2  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

5

2

0

0

743'

Toplam 2020/2021

9

0

5

2

0
0

743'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.61
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!