Vedran Janjetović Portrait

Vedran Janjetović İstatistik

Pozisyon : Kaleci - Kaleci
Uyruk : Australia
Birthplace : Zagreb - Croatia
Forma Numarası : #40
Yaş (Doğum günü) : 39 (20/08 1987)
Boy : 187cm
Ağırlık : 84kg

2026

2025

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

Daha Fazla

2012/2013

2026 & Kariyer İstatistikleri- Vedran Janjetović

6.77
Yeni Güney Galler NPL'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : -1 / 219 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2026

3

0

10

0

1
1

270'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

163

0

217

39

9

1

14606'

2

0

2

1

0

0

180'

Toplam 2018/2019

192

0

260

48

12
2

17216'

Yukarıdaki Vedran Janjetović için kariyer istatistikleri. Vedran Janjetović toplam 192 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Vedran Janjetović, Avustralya'de 192 apperances ile A Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Yeni Güney Galler NPL'deki 90 dakikalık istatistikler başına

100%Kurtarış Yüzdesi
19 Kurtarışlar / 19 Şutlar
99 Yüzdelik
3.33Yenen Gol / 90'
10 Goller 3 Maçlarda
0 Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 3 Temiz Maçlar
8th Yüzdelik

Vedran Janjetović İstatistikleri - Detaylı

Yeni Güney Galler NPL Vedran Janjetović için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
0
Dakika270Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı3Yok
22
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar192.85
93
Kurtarışlar192.85
35
Kurtarış Yüzdesi19 Kurtarışlar / 19 Şutlar100.00%
99
Yumruklar00.00
0

Bir Kaleci olarak Vedran Janjetović Yeni Güney Galler NPL 2026 sezonunda 10 goller yedi ve 3 maçlarında 0 gol yemedi. Bu, Vedran Janjetović kalede olduğunda, takımının her 27 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Vedran Janjetović'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 3.33.

Kalecilik açısından, 19 atışlarının 19'ını kurtardılar - yani Vedran Janjetović's kurtarış yüzdesi 100.00%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol103.33
0
Dakika Başına yenilen Gol27 Dk'Yok
0
Gol yememeden00%
8
Müdahaleler10.15
42
Müdahaleler111.65
63
Düellolar111.65
9
Düellolar Kazandı81.20
9
Hava Düelloları Kazandı50.75
31
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak20.30
10
Engellenen şutlar00.00
25
Verilen Penaltılar10.15
1

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar1YokYok
Toplam Kartlar10.33
98
Dakika Başına Kart270 Dk' / KartYok
62
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
68
İşlenen Fauller10.15
9
Karşı Faul10.15
8

Vedran Janjetović şu ana kadar Yeni Güney Galler NPL 2026 sezonunda 3 maçlarında 1 sarı kart ve 1 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.15 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
55
Gol Katkısı00
43
Evdeki Goller00
67
Deplasman Golleri00
75
Beklenen Goller (xG)0.000.00
11
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
11
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Vedran Janjetović Yeni Güney Galler NPL 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
11
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
18
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
13
Direğe takılmak0 kez0.00
72
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
42
Şut Doğruluğu0.00%Yok
18
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Vedran Janjetović henüz Yeni Güney Galler NPL 2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
67
Beklenen Asistler (xA)0.200.03
6
Toplam pas14121.11
15
Başarılı Paslar
109/ 141
16.32
17
Pas Tamamlama Oranı77.30%Yok
49
Tehlikeli Paslar00.00
11
Ortalar00.00
14
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
22
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
22
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Vedran Janjetović bu Yeni Güney Galler NPL sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.15
13
Başarılı Top Sürme10.15
18
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
47

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Vedran Janjetović henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Vedran Janjetović'in İstatistiksel Analizi

Kaleci pozisyonunda oynayan Vedran Janjetović bu sezon 3 matches Yeni Güney Galler NPL maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 270 minutes dakika sahada kaldı. Vedran Janjetović sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 3.33 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Vedran Janjetović forma giydiği 3 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Vedran Janjetović bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu St. George Saints FC kadroda golcüler listesinde 11 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 219 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

Yok / 100 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

2

0

2

1

0

0

180'

Toplam 2025

13

0

10

6

0
0

1170'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.73
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

32

4

2

1

1826'

Toplam 2018/2019

21

0

32

4

2
1

1826'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.58
 Yenilen Gol

0.15  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

27

0

46

4

1

0

2430'

Toplam 2017/2018

27

0

46

4

1
0

2430'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.7
 Yenilen Gol

0.04  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

15

0

11

6

1

0

1350'

Toplam 2016/2017

20

0

27

6

2
0

1800'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.73
 Yenilen Gol

0.07  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

27

0

32

8

0

0

2430'

Toplam 2015/2016

35

0

39

11

1
0

3150'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.19
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2014/2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

0

36

9

1

0

2610'

Toplam 2014/2015

29

0

36

9

1
0

2610'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.24
 Yenilen Gol

0.03  Kartlar

2013/2014 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

0

37

5

3

0

2520'

Toplam 2013/2014

28

0

37

5

3
0

2520'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.32
 Yenilen Gol

0.11  Kartlar

2012/2013 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

16

0

23

3

1

0

1440'

Toplam 2012/2013

16

0

23

3

1
0

1440'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.44
 Yenilen Gol

0.06  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!