
Anthony Theodoropoulos İstatistik
2025
2024
2023
2022
Yukarıdaki Anthony Theodoropoulos için kariyer istatistikleri. Anthony Theodoropoulos toplam 38 maçı oynadı, 4 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Anthony Theodoropoulos, Avustralya'de 38 apperances ile Victoria NPL'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Victoria NPL'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Victoria NPL Anthony Theodoropoulos için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok | 5 |
| Dakika | 450 | Maç başına 90 dakika | 5 |
| Maçlar Başladı | 5 | Yok | 9 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 34 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 26 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 43 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 54 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.27 | 0.05 | 34 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.27 | 0.05 | 34 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Anthony Theodoropoulos Victoria NPL 2025 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 0.57 | 35 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 3 | 0.19 | 40 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 3 | 0.38 | 37 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 76 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 42 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 55 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Anthony Theodoropoulos, 2025 Victoria NPL sezonunda 3 şu ana kadar 5 maçlarında 3 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 2 atışları hedef dışıydı. Bu, Anthony Theodoropoulos'in çekim doğruluğunun 33.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.57 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 48 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.45 | 0.09 | 39 |
| Toplam pas | 166 | 31.59 | 42 |
| Başarılı Paslar | 129/ 166 | 24.55 | 46 |
| Pas Tamamlama Oranı | 77.71% | Yok | 49 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 0.57 | 46 |
| Ortalar | 6 | 1.14 | 52 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 6 | 0.19 | 42 |
| Orta Tamamlama Oranı | 16.67% | Yok | 27 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Anthony Theodoropoulos bu Victoria NPL sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 8 | 1.52 | 51 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 0.95 | 48 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 62.50% | Yok | 31 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.19 | 75 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 42 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 17 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 17 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 26 |
| İşlenen Fauller | 3 | 0.57 | 28 |
| Karşı Faul | 7 | 1.33 | 83 |
Anthony Theodoropoulos bu Victoria NPL sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 6 | 1.2 | 64 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 75 Dk' | Yok | 65 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 8 |
| Müdahaleler | 4 | 0.76 | 90 |
| Müdahaleler | 8 | 1.52 | 60 |
| Düellolar | 75 | 14.27 | 37 |
| Düellolar Kazandı | 25 | 4.76 | 30 |
| Hava Düelloları Kazandı | 7 | 1.33 | 58 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 7 | 1.33 | 58 |
| Engellenen şutlar | 2 | 0.38 | 74 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 1 |
| Penaltı Golleri | 0 | 1 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Anthony Theodoropoulos kariyerlerinde şu ana kadar 1 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 0 eksikken Anthony Theodoropoulos 1 kalemleri aldı. Anthony Theodoropoulos için genel ceza dönüşüm oranı 100%'tir.
FFA Kupası Anthony Theodoropoulos için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 95 |
| Dakika | 172 | Maç başına 43 dakika | 55 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 72 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 79 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 68 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 90 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 87 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 31 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 31 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 31 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 58 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 40 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 94 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 80 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 59 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 80 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.12 | 0.06 | 25 |
| Toplam pas | 72 | 37.89 | 52 |
| Başarılı Paslar | 47/ 72 | 24.74 | 39 |
| Pas Tamamlama Oranı | 65.28% | Yok | 15 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.53 | 43 |
| Ortalar | 3 | 1.58 | 68 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 3 | 0.00 | 66 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 66 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 4 | 2.11 | 76 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 1.05 | 76 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 75 |
| Dağıtılmış | 2 | 1.05 | 32 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 80 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 72 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 72 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 72 |
| İşlenen Fauller | 2 | 1.05 | 60 |
| Karşı Faul | 2 | 1.05 | 61 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 10 |
| Gol yememeden | 3 | 75% | 93 |
| Müdahaleler | 2 | 1.05 | 40 |
| Müdahaleler | 2 | 1.05 | 71 |
| Düellolar | 17 | 8.95 | 54 |
| Düellolar Kazandı | 7 | 3.68 | 42 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.53 | 49 |
| çalım atmak | 1 | 0.53 | 42 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 5 | 2.63 | 62 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.53 | 75 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 1 |
| Penaltı Golleri | 0 | 1 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Anthony Theodoropoulos bu sezon 5 matches Victoria NPL maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 450 minutes dakika sahada kaldı. Anthony Theodoropoulos sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist
yapıyor.
Anthony Theodoropoulos ligde bu sezon 0 goals gol attı. Bu da onu Heidelberg United FC takımının en golcü oyuncular listesinde 17 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.22 Goller
0 Asist
0.28 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
10 Kartlar