Ally Green Portrait

Ally Green İstatistik

Pozisyon : Defender
Uyruk : Australia
Birthplace : Australia - Australia
Forma Numarası : #5
Yaş (Doğum günü) : 28 (17/08 1998)
Boy : 165cm
Ağırlık : 60kg

2026/2027

2026

2025

2023/2024

2022/2023

2022

2020/2021

2019/2020

Daha Fazla

2018/2019

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Ally Green

5.51
3. Lig Kadınlar'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 46 / 46 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

0

22

1

1

0

582'

Toplam 2026/2027

7

0

22

1

1
0

582'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

48

2

30

24

3

0

3616'

16

1

31

4

1

0

1156'

6

0

0

3

0

0

91'

Toplam 2022

78

3

69

31

5
0

5300'

Yukarıdaki Ally Green için kariyer istatistikleri. Ally Green toplam 78 maçı oynadı, 3 goleri attı ve 6 asistleri biriktirdi. Ally Green, Avustralya'de 78 apperances ile W-Ligi'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

3. Lig Kadınlar'deki 90 dakikalık istatistikler başına

3.40Yenen Gol / 90'
22 Goller 7 Maçlarda
1st Yüzdelik
14%Gol yememeden
1 / 7 Temiz Maçlar
35th Yüzdelik
0.1590 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
79th Yüzdelik

Ally Green İstatistikleri - Detaylı

3. Lig Kadınlar Ally Green için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar7Yok
51
Dakika582Maç başına 83 dakika
61
Maçlar Başladı7Yok
68
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol223.4
1
Dakika Başına yenilen Gol26 Dk'Yok
2
Gol yememeden114%
35
Müdahaleler00.00
80
Müdahaleler91.19
41
Düellolar7810.35
39
Düellolar Kazandı364.78
31
Hava Düelloları Kazandı30.40
39
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak233.05
66
Engellenen şutlar20.27
67
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Ally Green 22 gollerini yedi ve 3. Lig Kadınlar 2026/2027 sezonunda 7 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Ally Green sahadayken, takımlarının her 26 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 1.19 müdahaleler yaptılar. Ally Green aynı zamanda 3.05 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.15
79
Dakika Başına Kart582 Dk' / KartYok
83
0.5'in Üzerindeki Kartlar114%
84
İşlenen Fauller50.66
46
Karşı Faul91.19
76

Ally Green şu ana kadar 3. Lig Kadınlar 2026/2027 sezonunda 7 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.66 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
57
Gol Katkısı10.15
56
Evdeki Goller00
68
Deplasman Golleri00
72
Beklenen Goller (xG)0.000.00
18
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
18
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Ally Green 3. Lig Kadınlar 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
18
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
31
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
22
Direğe takılmak0 kez0.00
84
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
56
Şut Doğruluğu0.00%Yok
31
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Ally Green henüz 3. Lig Kadınlar 2026/2027 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.15
86
Beklenen Asistler (xA)1.820.24
86
Toplam pas26234.78
49
Başarılı Paslar
188/ 262
24.96
50
Pas Tamamlama Oranı71.76%Yok
50
Tehlikeli Paslar70.93
74
Ortalar111.46
71
Başarılı Ortalar
4/ 11
0.53
77
Orta Tamamlama Oranı36.36%Yok
72
Dakika Başına Asist582 Dakika Başına AsistYokYok

Ally Green şu ana kadar 3. Lig Kadınlar 2026/2027 sezonunda 7 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Ally Green, 71.76 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 34.78 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.93 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Ally Green'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.24'dir. Bu istatistik, 3. Lig Kadınlar'deki oyuncuların 86 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme81.06
56
Başarılı Top Sürme30.40
41
Top Sürme Başarı Oranı37.50%Yok
29
Dağıtılmış40.53
56
Ofsaytlar00.00
58

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Ally Green henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Ally Green'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Ally Green bu sezon 7 matches 3. Lig Kadınlar maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 582 minutes dakika sahada kaldı. Ally Green sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 3.4 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 14%. Yani Ally Green forma giydiği 7 maçının 1 matches tanesinde gol yedi.

Ally Green bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu FC Kobenhavn Women kadroda golcüler listesinde 16 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Her 582 dakikada bir asist

Her 582 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

72 / 135 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

46 / 46 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2026

1

0

0

1

0
0

0'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2025

2

0

0

0

0
0

24'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2023/2024

15

1

12

4

2
0

812'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.16 Goller

1.41
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2023

10

0

9

1

0
0

482'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.59
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

6

0

0

3

0

0

91'

16

1

8

10

0

0

1346'

Toplam 2022

24

1

8

14

0
0

1482'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

14

1

10

7

1

0

1242'

Toplam 2020/2021

14

1

10

7

1
0

1242'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

0.72
 Yenilen Gol

0.07  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

0

7

6

1

0

724'

Toplam 2019/2020

10

0

7

6

1
0

724'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.87
 Yenilen Gol

0.12  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

5

1

1

0

304'

Toplam 2018/2019

8

0

5

1

1
0

304'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.48
 Yenilen Gol

0.3  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!