Robert Darbinyan Portrait

Robert Darbinyan İstatistik

Kulüp : Pyunik FC
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sağ Bek
Uyruk : Ermenistan
Birthplace : Armenia - Armenia
Forma Numarası : #99
Yaş (Doğum günü) : 30 (4 October 1995)
Boy : 171cm
Ağırlık : 72kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Daha Fazla

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2025/2026 & Kariyer İstatistikleri- Robert Darbinyan

4.32
Premier Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 56 / 67 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

16

0

23

5

6

0

1279'

Toplam 2025/2026

17

0

23

6

6
0

1369'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

157

2

156

56

51

4

12650'

1

0

0

1

0

0

90'

Toplam 2025/2026

174

2

174

62

55
5

14045'

Yukarıdaki Robert Darbinyan için kariyer istatistikleri. Robert Darbinyan toplam 174 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Robert Darbinyan, Ermenistan'de 174 apperances ile Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Premier Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.62Yenen Gol / 90'
23 Goller 16 Maçlarda
19th Yüzdelik
31%Gol yememeden
5 / 16 Temiz Maçlar
49th Yüzdelik
0.4290 dk Ort Kart
6 Toplam Kartlar
91st Yüzdelik

Robert Darbinyan İstatistikleri - Detaylı

Premier Lig Robert Darbinyan için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar16Yok
46
Dakika1279Maç başına 80 dakika
61
Maçlar Başladı14Yok
60
Maçta oyuncuyu maça sokmak2YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak4YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol231.62
19
Dakika Başına yenilen Gol56 Dk'Yok
20
Gol yememeden531%
49
Müdahaleler60.42
98
Müdahaleler90.63
95
Düellolar573.97
87
Düellolar Kazandı201.39
85
Hava Düelloları Kazandı10.07
49
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak100.70
95
Engellenen şutlar00.00
66
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Robert Darbinyan 23 gollerini yedi ve Premier Lig 2025/2026 sezonunda 16 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Robert Darbinyan sahadayken, takımlarının her 56 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.42 tackles ve 0.63 müdahaleler yaptılar. Robert Darbinyan aynı zamanda 0.70 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar6YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar60.42
91
Dakika Başına Kart213 Dk' / KartYok
25
0.5'in Üzerindeki Kartlar638%
98
İşlenen Fauller60.42
89
Karşı Faul60.42
91

Robert Darbinyan şu ana kadar Premier Lig 2025/2026 sezonunda 16 maçlarında 6 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.42 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
43
Gol Katkısı00
31
Evdeki Goller00
57
Deplasman Golleri00
63
Beklenen Goller (xG)0.000.00
35
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
37
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Robert Darbinyan Premier Lig 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
42
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
67
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
46
Direğe takılmak0 kez0.00
94
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
60
Şut Doğruluğu0.00%Yok
67
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Robert Darbinyan henüz Premier Lig 2025/2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
57
Beklenen Asistler (xA)0.450.03
72
Toplam pas16611.56
91
Başarılı Paslar
121/ 166
8.43
89
Pas Tamamlama Oranı72.89%Yok
35
Tehlikeli Paslar40.28
91
Ortalar100.70
96
Başarılı Ortalar
5/ 10
0.35
97
Orta Tamamlama Oranı50.00%Yok
88
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Robert Darbinyan bu Premier Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme30.21
63
Başarılı Top Sürme30.21
73
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış20.14
30
Ofsaytlar00.00
84

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Robert Darbinyan henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Ermenistan Kupası Robert Darbinyan için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
43
Dakika90Maç başına 90 dakika
45
Maçlar Başladı1Yok
46
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol00
99
Dakika Başına yenilen Gol0 Dk'Yok
17
Gol yememeden1100%
99
Müdahaleler00.00
95
Müdahaleler00.00
87
Düellolar66.00
92
Düellolar Kazandı44.00
95
Hava Düelloları Kazandı00.00
86
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak11.00
97
Engellenen şutlar00.00
95
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Robert Darbinyan 23 gollerini yedi ve Premier Lig 2025/2026 sezonunda 1 maçlarında 5 kalesini gole kapattı. Bu, Robert Darbinyan sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Robert Darbinyan aynı zamanda 1.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
80
Dakika Başına KartKartlar yokYok
80
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
80
İşlenen Fauller00.00
89
Karşı Faul00.00
89

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
79
Gol Katkısı00
77
Evdeki Goller00
90
Deplasman Golleri00
90
Beklenen Goller (xG)0.040.04
77
Penaltısız xG (npxG)0.040.04
79
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut11.00
95
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
94
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
1.00
97
Direğe takılmak0 kez0.00
99
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
95
Şut Doğruluğu0.00%Yok
94
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
95
Beklenen Asistler (xA)0.180.18
95
Toplam pas7373.00
99
Başarılı Paslar
67/ 73
67.00
99
Pas Tamamlama Oranı91.78%Yok
96
Tehlikeli Paslar11.00
98
Ortalar55.00
99
Başarılı Ortalar
2/ 5
2.00
99
Orta Tamamlama Oranı40.00%Yok
96
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme22.00
97
Başarılı Top Sürme11.00
95
Top Sürme Başarı Oranı50.00%Yok
92
Dağıtılmış11.00
3
Ofsaytlar00.00
97

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Robert Darbinyan'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Robert Darbinyan bu sezon 16 matches Premier Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1279 minutes dakika sahada kaldı. Robert Darbinyan sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.62 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 31%. Yani Robert Darbinyan forma giydiği 16 maçının 5 matches tanesinde gol yedi.

Robert Darbinyan bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Pyunik FC kadroda golcüler listesinde 28 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

166 / 214 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

56 / 67 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

1

38

6

10

0

1980'

Toplam 2024/2025

22

1

38

6

10
0

1980'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

1.73
 Yenilen Gol

0.45  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

17

0

12

7

4

1

1504'

1

0

0

1

0

0

90'

Toplam 2023/2024

18

0

12

8

4
1

1594'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.72
 Yenilen Gol

0.24  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

5

0

5

3

0

0

386'

Toplam 2022/2023

7

0

11

3

0
0

566'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.17
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

15

0

8

5

2

1

833'

Toplam 2021/2022

17

0

10

6

2
1

992'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.86
 Yenilen Gol

0.32  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

4

1

1

0

270'

Toplam 2020/2021

3

0

4

1

1
0

270'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.33
 Yenilen Gol

0.33  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

11

0

11

4

3

0

964'

Toplam 2019/2020

15

0

14

6

4
0

1264'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.03
 Yenilen Gol

0.28  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

8

1

4

0

662'

Toplam 2018/2019

8

0

8

1

4
0

662'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.09
 Yenilen Gol

0.54  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

19

0

14

7

5

1

1642'

Toplam 2017/2018

22

0

18

7

7
2

1904'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.77
 Yenilen Gol

0.27  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

13

6

3

0

1080'

Toplam 2016/2017

16

0

17

7

4
0

1440'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.08
 Yenilen Gol

0.25  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

5

2

6

0

581'

Toplam 2015/2016

8

0

5

2

6
0

581'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.77
 Yenilen Gol

0.93  Kartlar

2014/2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

1

15

9

7

1

1469'

Toplam 2014/2015

22

1

15

9

7
1

1506'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.06 Goller

0.92
 Yenilen Gol

0.49  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!