
Jerónimo Domina İstatistik
2026
2025
2024
2023
Yukarıdaki Jerónimo Domina için kariyer istatistikleri. Jerónimo Domina toplam 47 maçı oynadı, 7 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Jerónimo Domina, Arjantin'de 47 apperances ile Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Premier Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Premier Lig Jerónimo Domina için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok |
| Dakika | 221 | Maç başına 55 dakika |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 3 | 1.22 |
| Gol Katkısı | 3 | 1.22 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.9 |
| Deplasman Golleri | 2 | 1.49 |
| Dakika başına Gol | 74 Dakika başına Gol | Yok |
Jerónimo Domina has skored 3 gol in 4 maçları şu ana kadar Premier Lig 2026 sezonunda. 3 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Jerónimo Domina'in 90 dakikada attığı goller 1.22'dır. Dahası, Jerónimo Domina'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 3.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok |
Jerónimo Domina bu Premier Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 0.81 |
| Dakika Başına Kart | 111 Dk' / Kart | Yok |
Jerónimo Domina şu ana kadar Premier Lig 2026 sezonunda 4 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 6 | 2.44 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 37 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 0 | 0% |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Jerónimo Domina henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
2. Lig Jerónimo Domina için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok | 4 |
| Dakika | 207 | Maç başına 26 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 1 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 6 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 41 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 25 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 52 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 57 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.39 | 0.17 | 65 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.39 | 0.17 | 66 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 5 | 2.17 | 81 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 5 | 0.87 | 83 |
| Kaleyi bulmayan şut | 3/ 5 | 1.30 | 80 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 60 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 41 |
| Şut Doğruluğu | 40.00% | Yok | 75 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 40 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.13 | 0.06 | 14 |
| Toplam pas | 61 | 26.52 | 23 |
| Başarılı Paslar | 44/ 61 | 19.13 | 23 |
| Pas Tamamlama Oranı | 72.13% | Yok | 19 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.43 | 32 |
| Ortalar | 3 | 1.30 | 56 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 3 | 0.00 | 24 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 24 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.43 | 24 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 9 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 9 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 2 | 0.87 | 97 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 0.87 | 99 |
| Dakika Başına Kart | 104 Dk' / Kart | Yok | 7 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 2 | 25% | 83 |
| İşlenen Fauller | 4 | 1.74 | 77 |
| Karşı Faul | 4 | 1.74 | 78 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 2.17 | 1 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 41 Dk' | Yok | 1 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 2 |
| Müdahaleler | 3 | 1.30 | 37 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 8 |
| Düellolar | 20 | 8.70 | 43 |
| Düellolar Kazandı | 10 | 4.35 | 42 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 1.30 | 63 |
| çalım atmak | 2 | 0.87 | 32 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 0 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 15 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Kulüp Hazırlık Maçları 3 Jerónimo Domina için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 44 | Maç başına 44 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 75 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 62 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 88 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 81 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 45 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 45 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 55 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 64 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 91 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 73 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 81 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.01 | 0.02 | 55 |
| Toplam pas | 11 | 22.50 | 73 |
| Başarılı Paslar | 7/ 11 | 14.32 | 73 |
| Pas Tamamlama Oranı | 63.64% | Yok | 0 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 45 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 64 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 73 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 82 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 73 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 82 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 91 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 94 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 94 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 91 |
| İşlenen Fauller | 1 | 2.05 | 99 |
| Karşı Faul | 2 | 4.09 | 99 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 2.05 | 12 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 44 Dk' | Yok | 12 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 38 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 18 |
| Müdahaleler | 1 | 2.05 | 99 |
| Düellolar | 4 | 8.18 | 91 |
| Düellolar Kazandı | 2 | 4.09 | 91 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 45 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 27 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 82 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Forvet pozisyonunda oynayan Jerónimo Domina bu sezon 4 matches Premier Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 221 minutes dakika sahada kaldı. Jerónimo Domina sahada kaldığı her 90 dakika başına1.22 goals gol attı. Premier Lig içinde bu performansla 706 players hücum oyuncusu arasında -1 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 3 gol attı. Attığı goller açısından Premier Lig performansı onu takımında en golcü 5. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 74 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.14 Asist
0.41 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.55 Goller
0 Asist
0.73 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar