
Hernán López Muñoz İstatistik
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2018/2019
Yukarıdaki Hernán López Muñoz için kariyer istatistikleri. Hernán López Muñoz toplam 154 maçı oynadı, 31 goleri attı ve 10 asistleri biriktirdi. Hernán López Muñoz, Arjantin'de 154 apperances ile Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Premier Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Premier Lig Hernán López Muñoz için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 21 | Yok | 83 |
| Dakika | 1232 | Maç başına 59 dakika | 60 |
| Maçlar Başladı | 15 | Yok | 71 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 4 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 5 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 4 | 0.29 | 90 |
| Gol Katkısı | 7 | 0.51 | 93 |
| Evdeki Goller | 4 | 0.46 | 93 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 70 |
| Beklenen Goller (xG) | 5.31 | 0.42 | 93 |
| Penaltısız xG (npxG) | 5.31 | 0.42 | 95 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 308 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Hernán López Muñoz has skored 4 gol in 21 maçları şu ana kadar Premier Lig 2026 sezonunda. 4 golün 4'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Hernán López Muñoz'in 90 dakikada attığı goller 0.29'dır. Dahası, Hernán López Muñoz'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 7. Skor katkıları, 90 dakikada 0.51'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.42'dır. Bu, Hernán López Muñoz'in npxG çıktısını 5.31'a koyar ve bu da onları Premier Lig oyuncularının en üst 95 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 37 | 2.91 | 95 |
| Kaleyi bulan şut | 15/ 37 | 1.18 | 94 |
| Kaleyi bulmayan şut | 22/ 37 | 1.73 | 90 |
| Direğe takılmak | 2 kez | 0.16 | 94 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 10.81% | Yok | 75 |
| Şut Doğruluğu | 40.54% | Yok | 75 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 9.25 | Yok | Yok |
Hernán López Muñoz, 2026 Premier Lig sezonunda 37 şu ana kadar 21 maçlarında 37 şut çekti. 15 atışları hedefteydi ve diğer 22 atışları hedef dışıydı. Bu, Hernán López Muñoz'in çekim doğruluğunun 40.54% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 9.25 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.91 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 3 | 0.22 | 92 |
| Beklenen Asistler (xA) | 3.10 | 0.24 | 92 |
| Toplam pas | 379 | 29.76 | 43 |
| Başarılı Paslar | 269/ 379 | 21.13 | 41 |
| Pas Tamamlama Oranı | 70.98% | Yok | 29 |
| Tehlikeli Paslar | 21 | 1.65 | 89 |
| Ortalar | 46 | 3.61 | 82 |
| Başarılı Ortalar | 9/ 46 | 0.71 | 75 |
| Orta Tamamlama Oranı | 19.57% | Yok | 43 |
| Dakika Başına Asist | 411 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Hernán López Muñoz şu ana kadar Premier Lig 2026 sezonunda 21 maçlarında 3 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Hernán López Muñoz, 70.98 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 29.76 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.65 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Hernán López Muñoz'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.24'dir. Bu istatistik, Premier Lig'deki oyuncuların 92 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 50 | 3.93 | 92 |
| Başarılı Top Sürme | 15 | 1.18 | 82 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 30.00% | Yok | 21 |
| Dağıtılmış | 24 | 1.88 | 9 |
| Ofsaytlar | 5 | 0.39 | 86 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 3 | 0.22 | 51 |
| Dakika Başına Kart | 411 Dk' / Kart | Yok | 64 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 5% | 22 |
| İşlenen Fauller | 20 | 1.57 | 77 |
| Karşı Faul | 30 | 2.36 | 93 |
Hernán López Muñoz şu ana kadar Premier Lig 2026 sezonunda 21 maçlarında 2 sarı kart ve 1 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.57 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 10 | 0.73 | 74 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 123 Dk' | Yok | 73 |
| Gol yememeden | 9 | 43% | 76 |
| Müdahaleler | 22 | 1.73 | 57 |
| Müdahaleler | 4 | 0.31 | 21 |
| Düellolar | 168 | 13.19 | 84 |
| Düellolar Kazandı | 70 | 5.50 | 66 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 0.24 | 7 |
| çalım atmak | 13 | 1.02 | 21 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 3 | 0.24 | 5 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 28 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Hernán López Muñoz henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Arjantin Kupası Hernán López Muñoz için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 46 | Maç başına 46 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 3 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 78 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 60 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 82 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 92 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 35 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 35 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 39 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 63 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 93 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 81 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 63 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 78 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Toplam pas | 0 | 0.00 | 0 |
| Başarılı Paslar | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Pas Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 0 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 42 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 45 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 64 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 64 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 39 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 57 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 58 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 83 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 60 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 60 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 65 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 30 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 28 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 16 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 5 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 23 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 40 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 4 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 4 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 30 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 23 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 73 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Libertadores Kupası Hernán López Muñoz için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 159 | Maç başına 80 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 63 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 48 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 73 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 81 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.24 | 0.11 | 57 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.24 | 0.11 | 59 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 1.43 | 70 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 3 | 0.48 | 70 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 3 | 0.95 | 70 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 87 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 64 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 63 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 68 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.11 | 0.05 | 20 |
| Toplam pas | 37 | 17.62 | 8 |
| Başarılı Paslar | 29/ 37 | 13.81 | 15 |
| Pas Tamamlama Oranı | 78.38% | Yok | 48 |
| Tehlikeli Paslar | 2 | 0.95 | 67 |
| Ortalar | 8 | 3.81 | 89 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 8 | 0.48 | 74 |
| Orta Tamamlama Oranı | 12.50% | Yok | 49 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 10 | 4.76 | 98 |
| Başarılı Top Sürme | 3 | 1.43 | 89 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 30.00% | Yok | 34 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.48 | 48 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 66 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 34 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 34 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 36 |
| İşlenen Fauller | 3 | 1.43 | 80 |
| Karşı Faul | 3 | 1.43 | 82 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 0.57 | 82 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 159 Dk' | Yok | 82 |
| Gol yememeden | 1 | 50% | 85 |
| Müdahaleler | 4 | 1.90 | 77 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 18 |
| Düellolar | 23 | 10.95 | 80 |
| Düellolar Kazandı | 10 | 4.76 | 65 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 5 |
| çalım atmak | 1 | 0.48 | 51 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 2 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 47 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Hernán López Muñoz bu sezon 21 matches Premier Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1232 minutes dakika sahada kaldı. Hernán López Muñoz sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.22 asist
yapıyor.
Hernán López Muñoz ligde bu sezon 4 goals gol attı. Bu da onu Argentinos Juniors takımının en golcü oyuncular listesinde 3 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 308 dakikada bir gol
Her 411 dakikada bir asist
Her 411 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.71 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.3 Goller
0.1 Asist
0.2 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.16 Goller
0.16 Asist
0.29 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.46 Goller
0.11 Asist
0.23 Kartlar
2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
1.16 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
2.9 Goller
0 Asist
0 Kartlar