Germán Guiffrey Portrait

Germán Guiffrey İstatistik

Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Argentina
Birthplace : Concordia - Argentina
Forma Numarası : #16
Yaş (Doğum günü) : 28 (31/12 1997)
Boy : 182cm
Ağırlık : 74kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2019/2020

2018/2019

Daha Fazla

2018

2026 & Kariyer İstatistikleri- Germán Guiffrey

6.95
Premier Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : -1 / 658 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

1

1

1

0

161'

Toplam 2026

3

0

1

1

1
0

161'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

74

2

66

24

10

0

5963'

46

3

46

11

5

1

3593'

11

1

7

7

2

0

841'

Toplam 10113

137

7

128

43

17
1

10937'

Yukarıdaki Germán Guiffrey için kariyer istatistikleri. Germán Guiffrey toplam 137 maçı oynadı, 7 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Germán Guiffrey, Arjantin'de 137 apperances ile Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Premier Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.56Yenen Gol / 90'
1 Goller 3 Maçlarda
91st Yüzdelik
33%Gol yememeden
1 / 3 Temiz Maçlar
48th Yüzdelik
0.5690 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
95th Yüzdelik

Germán Guiffrey İstatistikleri - Detaylı

Premier Lig Germán Guiffrey için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
0
Dakika161Maç başına 54 dakika
0
Maçlar Başladı1Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol10.56
91
Dakika Başına yenilen Gol161 Dk'Yok
91
Gol yememeden133%
48
Müdahaleler64.39
99
Müdahaleler53.66
99
Düellolar1712.44
79
Düellolar Kazandı128.78
98
Hava Düelloları Kazandı32.20
74
çalım atmak10.73
42
Tehlikeyi uzalaştırmak75.12
85
Engellenen şutlar00.00
28
Verilen Penaltılar10.73
0

Bir savunma oyuncusu olarak, Germán Guiffrey 1 gollerini yedi ve Premier Lig 2026 sezonunda 3 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Germán Guiffrey sahadayken, takımlarının her 161 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 4.39 tackles ve 3.66 müdahaleler yaptılar. Germán Guiffrey aynı zamanda 5.12 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.56
95
Dakika Başına Kart161 Dk' / KartYok
19
0.5'in Üzerindeki Kartlar133%
95
İşlenen Fauller21.46
70
Karşı Faul21.46
74

Germán Guiffrey şu ana kadar Premier Lig 2026 sezonunda 3 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.46 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
52
Gol Katkısı00
36
Evdeki Goller00
65
Deplasman Golleri00
70
Beklenen Goller (xG)0.000.00
7
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
7
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Germán Guiffrey Premier Lig 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
7
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
19
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
8
Direğe takılmak0 kez0.00
77
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
53
Şut Doğruluğu0.00%Yok
19
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Germán Guiffrey henüz Premier Lig 2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
57
Beklenen Asistler (xA)0.180.13
65
Toplam pas6245.37
83
Başarılı Paslar
52/ 62
38.05
84
Pas Tamamlama Oranı83.87%Yok
84
Tehlikeli Paslar21.46
82
Ortalar00.00
12
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
27
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
27
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Germán Guiffrey bu Premier Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.73
34
Başarılı Top Sürme10.73
61
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
45

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Germán Guiffrey henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Germán Guiffrey'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Germán Guiffrey bu sezon 3 matches Premier Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 161 minutes dakika sahada kaldı. Germán Guiffrey sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.56 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 33%. Yani Germán Guiffrey forma giydiği 3 maçının 1 matches tanesinde gol yedi.

Germán Guiffrey bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Gimnasia Mendoza kadroda golcüler listesinde 13 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 658 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

Yok / 285 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

24

3

27

6

2

0

2092'

9

1

6

7

2

0

745'

Toplam 2025

33

4

33

13

4
0

2837'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.13 Goller

1.16
 Yenilen Gol

0.09  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

0

19

5

3

1

1501'

2

0

1

0

0

0

96'

Toplam 2024

24

0

20

5

3
1

1597'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.14
 Yenilen Gol

0.24  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

7

1

1

0

737'

Toplam 2023

9

0

7

1

1
0

737'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.85
 Yenilen Gol

0.12  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

15

0

7

8

3

0

1075'

Toplam 2022

16

0

9

8

3
0

1165'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.59
 Yenilen Gol

0.25  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

26

2

26

10

1

0

2244'

5

0

5

1

1

0

424'

Toplam 2021

31

2

31

11

2
0

2668'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

1.04
 Yenilen Gol

0.04  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

9

2

2

0

780'

Toplam 2019/2020

10

1

12

2

2
0

870'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.04
 Yenilen Gol

0.23  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

0

11

1

1

0

542'

Toplam 2018/2019

8

0

12

1

1
0

632'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.83
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2018

3

0

3

1

0
0

270'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!